ZTK 2.HAFTA I SAMSUNSPOR-MİY

Başlatan adige73, 15 Aralık 2014, 17:10:23

« önceki - sonraki »

evolution55

alpereni çıkarmayacakken yanlış numara yazıp alpereni çıkardılar,komedi gibi

deado

yanlış oyuncuyu değiştirmek de nasıl becerilebiliyor yahu. Alperen çıkmayacakken çıktı. İyi bari Hasan Hüseyin çıkmadı kalecisiz kalacaktık

kamuri

55.hakan

Şimdi basın yazacak ya Altın gençleri sahaya sürdü diyecekler.Yoksa adamda maç kazanma hırsı yok.show yapacağına maç kazanma isteği olsun.

Desiqner

3-1 oldu.Sağlık olsun yapacak birşey yok.

muzaffer4

Gecen sene hucumda daha iyiydik begenmediginiz ekigho ilerde kosuyordu umar  zaten diyecek biseyim yok adilovic onune dusenleri atiyordu bu sene  :( musaya bakar olduk

samuray

maç kazanmak için değil kaybetmeye çıkmış hoca tüm gençler i sürmüş sahaya adiloviç çıkana kadar kafa toplarını indiriyordu çıktıktan sonra mersin stoperleri bir kafa topu vermedi bize ne diye çıkardın hoca kulübede bile beceremiyorsunuz oyuncu değişikliğini yanlış kaldırıyorsunuz yanlış adam çıkarıyorsunuz  :kafa:

jean

Oyun duzeni yoktu guc farkida var zaten yapacak birsey yok allahtan tek dilegim samsuna sovmeye devam eden su mersinlilerle birgun hesaplasmak

Duško Milinković

Yanlış futbolcuyu çıkarmak zorunda kalmak nasıl bir lakayıtlık, nasıl bir rezillik. Hiç maça gitmeyip masraf yapmasaydınız daha iyiydi.Turistik seyahat desem aklı başında kimse mersine turistlik seyahate gitmez. Yeni gelen yönetim takımdaki teknik heyet dahil ciddi bir yeniden yapılanmaya gitmeli.

ramcQ_55

Hersene hedefimiz başka deyip kupayı önemsememek
İyice sıktı artık al_sana al_sana al_sana

Raqua55

Bu mersinle olan hesaplaşma iyice sıktı artık adamlar Her oynadığımız maçta Maçı bırakıp sadece bize sövüyorlar.Son yıllarda şu mersin kadar bize ters gelen bir kulüp yok adamlardaki bal Nedir Çözemedim.Adamlara 3-0 dan maç verdik Final maçımızı Tff sayesinde kaybettik.Bunlara karşı ligde veya kupada alacağımız herhangi bir Galibiyet bizim içimizdeki Kini almaz.Bunlara karşı Öyle bir galibiyet almalıyızki Bütün Yenilgilerimize bedel olmalı.Allah büyük inşallah bir an önce o an gelir   

muzaffer4

Son macta bunlari samsunda yenip grupran cikartmayiz insaallah

ngonge

Maçı izleyen arkadaşlar, gençler nasıldı maçta? Çok mu ümitsizdik yoksa maçı alabilir miydik?

Sahada ne oldu bilmiyorum ama, 2-1 yenikken Alperen ile Adiloviç'in çıkmasını maç istatistiklerine bakarak anlamlandırmak zor.

55.hakan

Alıntı yapılan: ngonge - 18 Aralık 2014, 11:42:46
Maçı izleyen arkadaşlar, gençler nasıldı maçta? Çok mu ümitsizdik yoksa maçı alabilir miydik?

Sahada ne oldu bilmiyorum ama, 2-1 yenikken Alperen ile Adiloviç'in çıkmasını maç istatistiklerine bakarak anlamlandırmak zor.
ilk yarı kadro Mersin i zorlarken gençleri oynatma ayağına Adil i Talha yı çıkarttı.O dakikadan sonra oyunu tamamen teslim ettik onlara.Yani en az berabere bitireceğimiz maçı hazırlık maçı havasına sokan Erhan Altın yüzünden kaybettik.

55.hakan