Ziraat Türkiye Kupası Grup Maçları | Samsunspor'umuz - Centone Karagümrükspor

Başlatan berusa55, 07 Kasım 2014, 16:43:02

« önceki - sonraki »

YaSeF55

Bu Atilla Cebeci ve Aks tv her seferinde aynı şeyi yapiyorlar kupa maclarinda olsun hazırlık maçlarında olsun aks tv de canlı verilecek diyolar maç saati geldiğinde yok hava şartları yok teknik sorun yok o yok bu diyorlar . Reklam kokan hareketler bunlar

Sadece Samsunspor

bu saate kadar işi takip etmezseniz tabiki yayın olmaz. iletişimsizlik neymiş bu devirde.

Forvetim

millet uzaydakilerle haberleşiyor biz ankarayla iletişim kuramıyoruz derken, golü yedik

muzaffer4

Kadir ÇELEBİ

Maçkolikte attık diyorlar arkadaş ne günlere kaldık haber alamaz olduk

Forvetim

hadi oğlum atın artık sonlara yaklaşıyoruz böyle bitmesin bu maç

muzaffer4

1 hafta boyuncu sanal medya üzerinden milleti umutlandırıp maç saati gelince teknik sıkıntı dersen televizyonculuk anlayışın televizyon tamircisinden beter olduğunu gösterir  zaten amacı reklamdı başardı

jean

MeL_55

özkan

kendını hoca sanan erhan adlı arkadaşa sadece sunu söylemek ıstıyorum.sende stratejı dıye,gelecegı görme dıye bısey varsa ben bişey bilmiyorum.

orhan

Alperen şu takımda kadroya giremiyorsa erhan hoca kendini sorgulamalı.

mehmet yılmaz

Keşke gruplara kalmasaymışız. :( 
Şu maçı alacaksın birader.

Aylar sonra ilk defa bir maça gitme fırsatım olmuştu. Okuldan çıkıp 14.15'te gişelerin önüne geldim. Kağıt bilet olmasına rağmen yine TC kimlik ve telefon bilgileri veriyor, çıkan bir kağıda imza atıyormuşuz. Bir kişinin işlemi en iyi ihtimalle 2 dakikada bitiyordu. Bizim önümüzde yaklaşık 20 kişi vardı. Eski sistemde 5 dakika bile sürmeyecek olan iş 45 dakikada zor bitti. İçeri girdiğimde skor 0-1 ve dakika 35'di. O ana dek berbat oynamışız. Sonrasında ve ikinci devre biraz yüklendik. Maçın hakkı mağlubiyet değildi ama yenildi takım. 400-500 kadar seyirci belki vardı. Türkiye'de futbolu öldürdüler, Samsunspor'un da başka şeylerin de tadı kalmadı artık. Üstelik bunu bilinçli yaptılar.

ngonge

Sonuç şaşırtmadı. Yönetim yok, hoca yok, para yok, taraftar yok.

Sadece Samsunspor

55.hakan

Ankara dan işim dolayısıyla geldim maça gideyim dedim ilk başta kuyrukta rezil oldum 43 te maça girdim.sonra skorun taraftarın takımın rezilliğini gördüm en önemlisi de Erhan Altın ın nasıl saçmaladığını gördüm.Bu olmayan yönetim bu sene bizi mahfetti.Hala ne yüzle duruyorlar.