PTT 1. LİG 33. HAFTA | Gaziantep B.Belediyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 28 Nisan 2013, 16:34:20

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: twitter - 05 Mayıs 2013, 17:47:52
Osman ozkoylu erciyeste kalmazsa direk basa getiripmeli gelecek sezon
Osman Özköylü şu anki kadromuzu bile açık ara şampiyon yapar.Erciyes te Gohou gibi bir kazmayı gol kralı yaptı adam hücum oynattığı için.

ChucKeR

FaTiH_HaN

Ligde kalmayı garantilediğimiz bugün, güzel günlerimizin başlangıcı olur inşAllah, cümleten geçmiş olsun.

oguzhann555

Bu sezondan çıkartıklması gereken; Besim Durmuş, Musa Sinan, Erdem Şen, Mustafa Kayabaşı ve Haluk Türkeriye biran önce yol verilmesi. :peeh:
Birde PTT 1.Ligde kaldığımıza sevinir hale geldik ya ..

Shane_Falco

Bu sezon yolculuk yapmam gerektiği için ilk defa maçımızı izleyemedim. Daha önceki sezonlarda da 2 kere olmuştu bu olay. Şampiyon olduğumuz sezon deplasmanda ki Denizli maçına denk gelmişti kazanmıştık. Geçen sezon da evimizde ki Eskişehir maçında yolculuktaydım onuda kazanmıştır. Bu gün de kazandık 3'de 3 oldu :) Böyle bir toteme mi başlasam ne diye düşünmüyorum değil :)

Neyse kazandık rahatladık sezon bitti. Umarım yolumuza Besim hoca ile devam etmeyiz...

Özcan İNAN

(Samsunspor her zaman bitti denilen yerden gelmiştir. Çünkü biz devamlı düştük ve düşmek bizim için hadi ayağa kalkıyoruz oldu. Biz hep ayakta kaldık. Çünkü Samsun bir futbol şehri.)
Bu sözleri söyleyen abimin yüreğine sağlık yine ayakta kaldık umarım bu da bir dirilişin göstergesi olur bizim için...  samsunspor_x

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 05 Mayıs 2013, 17:56:02
Bu sezon yolculuk yapmam gerektiği için ilk defa maçımızı izleyemedim. Daha önceki sezonlarda da 2 kere olmuştu bu olay. Şampiyon olduğumuz sezon deplasmanda ki Denizli maçına denk gelmişti kazanmıştık. Geçen sezon da evimizde ki Eskişehir maçında yolculuktaydım onuda kazanmıştır. Bu gün de kazandık 3'de 3 oldu :) Böyle bir toteme mi başlasam ne diye düşünmüyorum değil :)

Neyse kazandık rahatladık sezon bitti. Umarım yolumuza Besim hoca ile devam etmeyiz...

Afyon-Kütahya arası yap hacı :) mesafe kısa en azından sende yorulmazsın  :kanka:

heryerdesamsunlu

Alıntı yapılan: barnebau55 - 05 Mayıs 2013, 17:57:00
1 sezon karın ağrısı oldu ne bıcım sezon yaşadık boyle ınş bırılerı ders cıkarır kellesını koltuga koymaz daha
gerçek samsunsporlular samsunspor için herzaman kellesini hatta bedenini taşın altına koyarlar. samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 05 Mayıs 2013, 17:57:30
Afyon-Kütahya arası yap hacı :) mesafe kısa en azından sende yorulmazsın  :kanka:

Güzel olurdu da haziran'da okul bitiyor dostum :) Artık İstanbul'dan sağa sola gitmek gerekecek sanırım :)

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 05 Mayıs 2013, 18:01:38
Güzel olurdu da haziran'da okul bitiyor dostum :) Artık İstanbul'dan sağa sola gitmek gerekecek sanırım :)

Gebzede olacağım seneye inşallah beklerim her hafta sonu :kanka:

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 05 Mayıs 2013, 18:06:07
Gebzede olacağım seneye inşallah beklerim her hafta sonu :kanka:

Uzak kalıyorum k.çekmece'denim ben ama güzel olur az çok elbet beraber izleriz maçları :) Maç konusunu dağıtmayalım dostum özelden devam ederiz :)

city ultras

bitti bu cile cok sükür..takim bu aksam samsuna gelir,simdi dayak zamani geldi,hepizini agzini burnunu dagtin,sonra hepizi samsundan ****** olup gitzinler adiler

Sercan

SametYılmaz55

son saniyedeki ses neremden çıktı bilmiyorum ama şuna benzer birşeylerdi herhalde .:.:.
Vtec Gören Masum Teyze :) O neydi Gız :)