PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

Mert

Tarih:28/04/2013 (Pazar)

Saat:14:00

Yer: 19 Mayıs Stadı

Bu sezon ilk başlığım inşallah uğurlu gelir.Zor bir maç olacak fakat ben kazanacağımızı düşünüyorum.

Serkan

gel fatih gel 1 sezon bu maçı bekledim gel orospunun evladı gellllll

Forvetim

ister oynaya oynaya yenin ister döve döve yenin nasıl olursa olsun yenin bunları, adamsanız bu maçı alın bu ligi bitirin, az şerefiniz varsa oynayın.

orucreis

adma gibi oynayıp alın bu maçı yoksa sahaya girer adam gibi oyntırız açık ve net

yirmiuc

yenemezsek duseriz.
sezonun en kritik maci.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Bakican55

Bu maçı yenemezsek o futbolcuları çevik kuvvet bile elimizden alamaz hem kümeye düşüyoruz hemde düşmanımıza yeniliyoruz bence yönetimde abilerim futbolculara bu maçın önemini çok iyi anlatması gerekiyor

emre__ss

Alıntı yapılan: Serkan - 21 Nisan 2013, 16:11:23
gel fatih gel 1 sezon bu maçı bekledim gel orospunun evladı gellllll

Abi başlık açıldığı an ilk yorumu girdiğine göre o Fatih'in senden çekeceği var  :)

FaTiH_HaN

Topçular için umudumuzu kaybettik, iyi futbol, kazanma arzusu adına pek bir beklentim yok ama 3 puanı alan taraf biz olmalıyız. Sezonun en önemli maçı, yendiğimiz taktirde ligi rahat bitirmek için şanslı konuma geçeriz.

King1965

bu macta 3 puan alamazsanız sızın topunuzun *** !! 3 puan sart Sart sart !!!

isa55

Bu maç bizimdir. Aksi halde sahadan çıkamaz iki takımda

Gorkem

teksas3455

Şikeciler bakın nasıl asılacak maça izleyin görün!
Tribün Ankaragücü maçındaki gibi olursa maç çokten gitti.
Ama adam gibi tribün yapabilirsek kaçarı yok trabzonun

fanatik samsunsporlu

hem tavşanlı hem de gö.tepe 1 puan aldı bu ibnelerden.bize gelince hayatlarının maçını oynar şerefsizler.inşallah yeneriz de işi bitiririz

lato

Ya asılacaklar ne demek asılmamaları hata. Kendi sahanda rakibin asılmasını düşünecek hale geldik Samsun nasıl asılacak maça sorun orda. Puan kaybedip rakip maça asıldı diye ağlayan topçular görmek istemiyoruz.. Adam gibi çıkıp yensinler şu maçı

samuray

oların değil bizim ne yapacağımız önemli bu maçta üç puandan başkası yalan bu futbolculara biraz taraftar baskısını hissettirmeli samsundaki taratar kardeşlerimiz malesef samsun dışındayım gaz veme olarak algılanmasın yazdıklarım phlayoff hesapları yapacağımız yerde küme düşme hesapları yapıloruz ya yorumcular bile bu samsunsporun yenemeyeceği takım yok ptt liginde diyor kadro yapısı itibariyle ama hoca yok topçular ruhsuz onları motive edecek adam yokki :kafa: