16.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:1 Malatyaspor:2

Başlatan salihcakir, 05 Aralık 2005, 20:32:14

« önceki - sonraki »

yirmiuc

supporter

Alıntı yapılan: "samsunkopat"baha 55 ben samsunspor düşmeyecek diyorum..samsunspor düşmeyecek. bunu şu aşamada çokta iyi futbol oynamayan bir ekip için söylemek hayalcilik olarak nitelendirilebilir kimi çevrecelerce, lakin samsunsporun barındırdığı potansiyelide hiçe saymak yanlış olur. ben hala ligin ilk 10 içerisinde bitireceğimizi düşünüyorum..

sevgili samsunkopat zaten o potansiyele sahip olduğumuzu bildiğimiz için bu kadar üzülüyoruz. bu güne kadar hep samsun düşmez dedik. yine de inanıyoruz ama durumun ciddiyetini artık görmeli ve böyle kritik maçlarda hovardaca puan dağıtmamalıyız. bunlar umarım ileride arayacağımız puanlar olmaz. bir de çıplak gözle izleyince gerçekten bu futbolcularla hiçbir yere varamayacağımız görülüyor. tüm umutlar ocaktaki transferlere bağlanmış durumda. ama inşallah düşmeyeceğiz.

Forvetim

Arkadaşlar ümitsizliğe kapılmayalım yoksa herşeye şimdiden teslim oluruz. Üstüste iki maç alsak potadana çıkarız. Bizim üstümüzde ki takımlarla puan farkımız yok, en azından bu bizim için umuttur ve göstergedir. 2.devrenin ilk üç maçı bize nerde olmamız gerektiğini gösterecektir. (süper lig mi 2.lig mi) onun için şimdiden düşme konusunda karamsar olmayalım umutlu ve neşeli olalım, neşemizi heyecanımızı kaybetmeyelim. maçtan sonra tribünden bi türlü kalkamadım yığıldım kaldım. ama topla oğlum kendini herşey bitmedi düştük mü de böyle yıkılıyosun dedim. Elbette bişeyler yapılacak biz dev gibi Samsunsporuz. Alacaz maçları, puanları ve kurtulacaz bu poradan merak etmeyin. Bize çok sağlam bi kaleci, beton gibi iki savunma oyuncusu,kirita gibi bi oyun kurucu ve Rafinin yanıuna hızlı bi forvet gerekli ama oyuncular harbiden kalite olmalı. Bi galibiyet serisi yakalasak, şöyle üç maç üstüste falan. kurtulduk işte sonrası gelir zaten. Ümidinizi yitirmeyin herkes birbirine ümit aşılasın, heyecan aşılasın. Futbolcularla görüşen karşılaşan varsa destek versin umut versin karamsarlıktan kurtulmaları için moral versin, hadi bakalım...