16.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ:1 Malatyaspor:2

Başlatan salihcakir, 05 Aralık 2005, 20:32:14

« önceki - sonraki »

samet

mutlaka kazanmamız gerek ama çok zor.bu hafta tiribünler yine eski günlerdeki gibi olması lazım...

ugrasfaruk55

:arrow: eger bu maçıda alırsak eski günlere dönmeye başlayabilirizz...
FORZA SAMSUNSPOR

oğuzhan55

Bu maçı almamız takımda moral açısından baya iyi olacak.Son G.birliği galibiyetinin ardından alacağımız Malatya galibiyeti takımdaki havayı perçinleyecektir.Samsun'daki bu maçta mutlaka kazanmalıyız.Çünkü son haftalardaki yakaladığımız bu motivasyonla kazanılması gereken bir maç.

RenTinRen

bu maçı ya 1 - 0 alırız yada kaybederiz ;) ayrıca içime dogdu bu haftaki maçta kesin kırmızı kart çıkcak :)

yaman55

3-0 bizim olacak bu
enflasyon düşer hükümet düşer samsunspor ...... düşer

fat55

benim tahminim samsunspor 2 malatyaspor 1 pazartesi de birliğe teslim oluyorum.inşallah samsunspor bana askerlik öncesi güzel bir moral motivasyon verir.

lucapicola

Bu hafta büyük taraftar desteğimizle maçımızı oynayacağız.2-1 maçı alırız ama taraftarın rolünün büyük olacağını düşünüyorum.İlkyarı biterken alacağımız 3 puan ilaç gibi gelir .Birde evimizdeki galibiyet hasretine son vermiş oluruz artık...

ÇarŞamBaLı

hayırlı teskereler kardes ;)

samsunlu_alemdar

beyler bence bu maçı yenmekte taraftarın kozu çok büyük olacak.buhafta tribünlerçoşmalı onun için herkes maça.meşaleler ellere.

fat55

hepinizden allah razı olsun.

cem and naz55

fat55 hayırlı teskereler kendine iyi bak samsunspor sana galibiyetle hediye verecektir şunuda sana söyleyeyim askerde samsunluluğunla gurur duy çünkü ben askerde samsunluluğumla çok gurur duydum askerde ne demek istediğimi anlarsın
  samsunspor bu maçta dahada kenetlenecektir taraftarıyla yönetimiyle bütün şehir olarak bu maça kenetleniyor sağımdaki solumdaki insanlar pazar günkü maçı bekliyor bence stat ful çekecek müthiş bir birliktelik yaşanıyor futbolcu yönetim şehir kenetlenmiş bize bu kenetlenmeden sonra hiç bir şey olmaz kimse bizi düşüremez maça gelince o atmosferde takımımız resmi geçit yapacak geçen sene SAMSUNDA 9 KİŞİ KALIP HAKEM SÜLEYMAN ABAYIN SAYESİNDE BİZE 96.DKKADA ATTIKLARI GOLLE YENMİŞLERDİ ama herşey artık farklı geçen senenin rövanşını çok acı bir şekilde alacaz HAYDİ SAMSUN

jean

hayirli teskereler fat55 nereye dustun

cem and naz55

bilet fiyatlarından haberi olan varmı benim kombinem var yanımda fazla arkadaşlar gelecek ondan soruyorum

south_london

geçen maçtaki fiyatlar devam eder diye umuyorum...

yirmiuc