15.Hafta | Gençlerbirliği 0-1 SAMSUNSPOR Gol:Kais Dk.19

Başlatan yaman55, 30 Kasım 2005, 03:59:48

« önceki - sonraki »

yaman55

atakan

beyler açıkcası gençler formda.bence bir puan yeter.önemli olan malatya ve diyarbakırı yenmemiz

tankut

G.birliği ligde A.gücüne göre daha rahat bir konumda A.gücünün son 3 haftada maçları daha zor. onun için gençleri yeneriz diyorum. tahminim 1-2 alırız. Yalnız takıma A.gücü maçından daha çok destek vermeliyiz. Diyarbakır deplasmanı bu deplasmandan daha zor geçecektir onun için bu maçı kesin almamız lazım. Hem Malatyada bizimle sahamızda oynayacağı maça bayağı asılır gibi geliyor bana. Bu bağlamda en kolay maçımız gençlerle olan maç gibi gözüküyor. Yinede İnşallah son üç maçıda alıp puanımızı 19 yaparız.

jean

bence 1-O aliriz ama 1 puan da yeter bu yil hangi macta tahmin yaptimsa tutmadi insallah bu defa tutar

KotuCocuk55

çok zor maç olacak! gençlere çok şansımız tutmuyo ama yenilmiyoruzda.bu ara formdalar basit defans ve kaleci hataları yapmazsak en az bir puan alırız.deplasmanda gençlerden alınacak puan veya puanlar havamızı daha da attırır e o zaman da içerdeki maçlar daha da önem kazanır!!!

ugrasfaruk55

:arrow:  inşallah yeneriz.ama 3 puan la döneceğiz...
FORZA SAMSUNSPOR

KotuCocuk55

inşallah...
Hükemet düşer,enflasyon düşer
SAMSUNSPOR s.kimi düşer!

jean

kotucocuk55 soyle guzel sozler soyluyorsun ya inan cok hosuma gidiyor

Clint_Eastwood

Rakip oldukça formda...Bizimde acil puana ihtiyacımız var...Skor tahminim  :arrow: 1-1...

Fecr_55

skor 2-1 olacak gibi ama kimin lehine onda $üpheliyim :( ama in$allah kazaniriz...

ugrasfaruk55

:arrow:  İNŞALLAH gençleri yener samsuna 3 puanla döneriz.taraftar kaç kişi gidio???
FORZA SAMSUNSPOR

maviay55

gençler formda..ama bizde form yakalmalı ve malatya ve diyarı yenmeliyiz..onun için bu maçtan puan yada puanlar almalıyız..
herkeze sevgiler,saygılar
hükümet düşer,enflasyon düşer,SAMSUNSPORumuz s.k.m. düşer :P

55samsunlu55

İnşallah yenilmeyiz diyorum. 1 puana razıyım ama 3 puan da neden olmasın?

fat55

bilet fiyatları belli oldu.kale arkası 5 maraton 7.5 kapalı 10 ytl.

south_london

gençler deplasman tarafını sanırım maratona alıyor.bizde istanbuldan 4 kişi gelicez inşallah...