TFF 1.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Denizlispor

Başlatan Kaya, 15 Nisan 2018, 15:20:17

« önceki - sonraki »

eprianu

Yine aynı kadroyla çıkmışız. Yani maç öncesi bir şey söylemeyeyim diyorum da olmuyor. Ne gördün bu kadroda da hala ısrar ediyorsun.
En azından iyi bir ivme kazanan Angan'ın oynaması gerekiyor bence. Hayırlısı olsun. Enes'in keyfine bakacağız yine.

GurbetciFanatik

Korkuyorum
Biz Gurbetdekiler bir daha Samsunu canli seyretme sansimiz olmaz bu mactan 3 puan cikmazsa.
90dk nasil bitecek bilmiyorum.

ngonge

evolution55

eprianu

Her şey mükemmel. Tribünler harika, erken golü de bulduk. Ortamı da gerdik. Güzel başladı güzel biter İnşallah :)

evolution55

evolution55

evolution55

SametYılmaz55

Nasıl oynuyoruz çalıştığım için maçı izleme şansım yok

ugurozkan

İki duran top golü dışında pozisyonumuz yok

city ultras

elexir

ugurozkan

eprianu

Sene başından beri en iyi mücadele ettiğimiz ilk yarı oldu. Defans ve orta sahada çok iyiydik. Dikkat ettiyseniz, Denizlisporlu hiçbir oyuncuyu yarı sahamızda rahat bırakmadık. Rakibin her oyuncusuna iki hatta bazen üç oyuncuyla baskı yaptık. Takımı kutlamak lazım.

Defansta koca devre boyunca iki hata yaptık, biri gol oldu, biri az daha gol oluyordu.

Gollerden sonra hücumda çok zayıf kaldık. Hücumda değişiklikler yapmamız lazım. Angan oyuna alınabilir. Çünkü defanstan uzaklaştırmak için şişirme olarak ileri vurduğumuz toplarda bile tehlike oluşturuyoruz. Denizli defansı oldukça zayıf. Az akıllı olursak yine gol bulabiliriz.