TFF 1.LİG 3.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Adana Demirspor

Başlatan Kaya, 19 Ağustos 2017, 00:58:48

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

14 Nisan 2017, 20:54:21 #30 Son düzenlenme: 14 Nisan 2017, 21:01:32 Shane_Falco
Arkadaş adamların sağ açığında Atabey oynuyo adamda defans 0 biz niye ısrarla sol kanatlarına saldırıyoruz anlamıyorum...

Vural temiz

Bu takimdan bir bok olmaz
Alpay 5 hafta  sonra gider

Vural temiz

100 dakika daha oynasalar gol atamazlar
Kondition yok
Bitdiler

Gecmisn
Olsun

bayfa55

Takım berbat. Hiç çalışmıyor gibi. Samaras kıçını kaldıramıyor. Muhammed Beşir tam balon

nomak55

Gol yersin olur da hic bisey oynayamiyorsun takimda var ama  takimda is yok oyun yok ulan hep ayni senaryo

elexir

Bu takım tırt geçen haftada aynı terane şansa yenmiştik acil güçlü bir golçü lazımmm

bayfa55

Valla bir santraforumuz bile yok.Samarasi beklersek 10. Haftayi buluruz. AdanaDemirin santraforu gibi birini bulmak zormuydu

elexir

Tek güçlü adam angın o da çok dağınık ne yaptığı belli değil kanatlar boş bindirme yapan yok aryada adam eksilten pas verecek teknik bir adam yok sadece fizik gücü olan bir orta saha ama üretkenlik yok malesef

futbolcu

Angan berbat, hızlı çıkılan atakları hep o durdurdu

Ki hızlı dediğim de başka takımda yavaş diyorlar

Shane_Falco

32 yaşındaki Samaras'ın kanatta oynatılmasının hiç bir mantıklı izahı olamaz.

eprianu

Alıntı yapılan: eprianu - 20 Ağustos 2017, 13:18:12
Normal şartlarda rahat kazanırız ama bu ADS, Mersin gibi bize hep ters gelen bir takım. Geçen sene tek kale top oynadık, 5-0 kazanacağımız maçı 1-0 kaybettik. İnşallah bu sefer işimiz rast gider :)

Bu ligde bazı maçlara taktik, oyun, istatistik vs hiçbir şey etki etmiyor. Olmayınca olmuyor, başka tanımı yok!

elexir

Çok acil güçlü fizikli poyraz tarzında bir golcü lazım kanatlarda da hızlı adam yoksa can çekişip dururuz yine

elexir

Lusage

Sezer'in kırmızısını es gecen hakeme ve golde Lale'ye hamle yapıp geri cekilen gerizekalı arkadaşa selamlarımı iletiyorum..

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sunbeam

Gol atamadan 41 puan nasıl toplamak istiyor Alpay merak ediyorum. Samaras galiba 1. Lig'in Van Persie si olur. İsmi ve geçmişi büyük ama ölü gibi yürüyecek hali yok.