TFF 1.LİG 27.HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 03 Nisan 2017, 21:06:38

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Komik ama, geçen haftaki galibiyetten sonra bende net bir rehavet oluştu. Neredeyse formalite olarak görmeye başladım maçları.  :D

Sanırım bunun sebebi, bu sezonki durumumuzdan ötürü benim aşırı gerginliğim sonrası bir gevşeme. Eğer bu durum bana özgü değilse ve takımda da varsa Urfa'ya kaybederiz.

Aksi takdirde, Urfa'nın bizi yenmesi mümkün değil. Urfa'nın birçok maçını seyrettim. Bizim takım gibi dengeli bir takımla başa çıkması imkansız!

Karabudun

Alıntı yapılan: Sol Açık - 07 Nisan 2017, 13:19:15
Komik ama, geçen haftaki galibiyetten sonra bende net bir rehavet oluştu. Neredeyse formalite olarak görmeye başladım maçları.  :D

Sanırım bunun sebebi, bu sezonki durumumuzdan ötürü benim aşırı gerginliğim sonrası bir gevşeme. Eğer bu durum bana özgü değilse ve takımda da varsa Urfa'ya kaybederiz.

Aksi takdirde, Urfa'nın bizi yenmesi mümkün değil. Urfa'nın birçok maçını seyrettim. Bizim takım gibi dengeli bir takımla başa çıkması imkansız!

Takımı bilmiyorum ama bende var. "İpimle kuşağım..." modlarındayım. Her türlü yapıştırırız.

Kaya

Tüm yorumlara katılıyorum. Urfa'nın bizi yenmesi ciddi anlamda büyük süpriz olur.

Bizim kaybetme nedenimiz olsa olsa saçma sapan yönetici açıklamaları ve buna binaen futbolcularımızda oluşacak rehavet sonucunda olur.

Tüm şartlar normal halinde olur ise ve ilk 20-25 dakikada gol yemezsek Urfa'nın yaşayacağı stesi de hesaba kattığımızda kazanacağımız bir maç olacak inşallah.

yirmiuc

551

Değişik bir kardeşlik muhabbeti var ne ara olduk kardeş  :)

oguz_5528

yöneticilerin söylemleri sonrasında acayip bi güvensizlik geldi

GurbetciFanatik

Hay Hoca senin su Göksu sevdana baslicam simdi.
Yine ilk 11 de. Boku cikiyor artik

eprianu

Osman Hocanın Göksu sevdasını bitiremeceğiz anlaşılan. Artık  dua edelim Göksu'nun bizi utandırması için. Elimizden başka bir şey gelmiyor

GurbetciFanatik

Vedat-Gökay-Kevin beklentilerimiz coktu
malesef ücüde yedek formsuz sakatlik veya yanlis kadro secimi yüzünde takima sifir katki sagliyorlar.

evolution55

kazanan kadro bozulmaz maalesef, istikrar önemli. biz de bunu yakalamış görünüyoruz

o yüzden hocaya destek olmalıyız. bu maçı da kazanalım da :)

evolution55

batuhandaki göbeğe bak ??? az daha yerse benim göbek kadar olur :)

GurbetciFanatik

Sevgi uyudu ama Tom uyumadi.
Aferim Tom devam böyle

orucreis

Vural temiz

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Vural temiz - 08 Nisan 2017, 16:38:48
Göksu nerdesin

Resmen kadro israfi hem vallahi hem billahi.
Ne aliyor ne veriyor mal gibi saga sola kosuyor o kadar.