TFF 1.LİG 25.HAFTA | Altınordu - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 11 Mart 2017, 20:00:44

« önceki - sonraki »

Karabudun

Ben de kapanmayacaklarını düşünüyor ve bunu ev sahibi olmanın verdiği keyfiyete bağlıyorum. Keza daha diri bir takım olduklarından ileride GBB'den çok daha tehlikeli olacaklardır. Özellikle bizim defansa çok iş düşecek. Kone, Vedat ve Tom da gününde olursa boş dönmeyiz.

GurbetciFanatik

Yeni is buldum nasipse yarin basliyorum.
Iki defa ayni sey olmustu maca bakamamistim yenmistik.
Yine ayni olursa ben her hafta mac günü calisirim artik.

mehmet yılmaz

İkinci devrenin puan durumu:

1- Malatya 16
2- Giresun 16
3- Sivas 14
4- Ümraniye 13
5- Samsunspor 11
6- Elazığ 11
7- Manisa 11
8- ADS 11
9- MİY 10
10- Balıkesir 9
11- Göztepe 9
12- Eskişehir 8
13- Altınordu 8
14- Denizli 6
15- GBB 5
16- Bolu 5
17- Bandırma 4
18- Şanlıurfa 2

Ümraniye- Balkes maçı oynanmadı.

Bence fena durumda değiliz. 17 maçta aldığımız puanı 7 maçta topladık. Daha fazla da olabilirdi.

tactician

Aynen ads maçı en azından beraberlikle sonuçlansa ve miy maçında fahiş hakem hataları ile karsilasmayip o maçı  galip bitirebilse idik 14 puanla ilk 3 de yer alırdık.  Hatta daha basit bir şey söyleyeyim biz ahmet burak i sivas maçında kaybetmese idik sivas maçı dahil belki puan kaybı yaşamadan yolumuza devam edecektik.

tactician

14 Mart 2017, 08:56:37 #19 Son düzenlenme: 15 Mart 2017, 09:54:11 töngel
Alıntı yapılan: Kaya - 13 Mart 2017, 08:44:31
Gbb maçında kabul edilemez olan ''Orta sırada ununu elemiş eleğini asmış takım'' görüntüsünden, son 90 dakikaymış gibi maksimum mücadeleyi sergileyecek takıma geçme maçı.

Haftanın açılışında kazanıp araya huzurlu ve mutlu gitmeliyiz. Umarım takımı yöneten de bunun bilincindedir.

bu haftaki fiziki düşüş sanırım kilit oyuncuların idman kaçırmasından kaynaklandı . hasan sanırım hollandaya gitmiş bebeği olduğu için. kone ve abdülkerim de perşembe gününe kadar idmanlara katılamadı. Özellikle Hasan ve Kone'deki düşüş, bütün takımın görüntüsünü bozmuştu açıkçası. önceki haftalarda gördüğümüz ısıran takımı bu hafta göremememiz belki de bundan kaynaklı idi.
Altınordu maçında farklı olacaktır.

Levent ÖCAL

Ege şansımız devam eder ve galibiyetle döneriz Allah'ın izniyle.

samsunsporlu1994

1.bölgede gereksiz yapılan yan paslar,geri paslar ile top bizde kalsın anlayışıyla oynayan bir takımız. Osman Özköylü eldeki malzemeye göre oyun oynatmak yerine çok farklı bir oyun oynatmaya çalışıyor. Başarılı mı değil mi orası tartışılır. Takım son 4 haftada 8 puan toplamasına rağmen halen düşme hattında,bu da ne kadar kötü bir sezon geçirdiğimizin en büyük göstergesi olsa gerek. Altınordu deplasmanı şüphesiz zorlu geçecek ve kazanılması gereken bir maç. Kazanamazsak sıkıntılar kaldığı yerden devam eder. Bu sezon tahminime göre 36-37 puanı toplayamayan takım lige veda eder. O yüzden geri kalan 10 maçtan en az 15 puan çıkarmalıyız.

Shane_Falco

Ne olursa olsun artık Adiloviç'in 18'de olması gerekiyor.
Bir şekilde kazanacağız inşallah.

brigand

Hoca Göksu inadından vazgeçecek gibi durmuyor. Aradan sonra sakatı, eksiği olmayan bir takım olacağız aksilik olmazsa. Kazanmak için oynamalıyız, alacaksak bir puanı galibiyeti kaçırıp almalıyız. Bir puana gidersek onların istediği oyun tarzı olacaktır ve bizden daha sabırlı oldukları aşikar.

Karabudun

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 13 Mart 2017, 19:45:14
Yeni is buldum nasipse yarin basliyorum.
Iki defa ayni sey olmustu maca bakamamistim yenmistik.
Yine ayni olursa ben her hafta mac günü calisirim artik.

Konuyla alakasız olacak ama yeni işin hayırlı, uğurlu olsun kardeşim.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Karabudun - 15 Mart 2017, 20:14:07
Konuyla alakasız olacak ama yeni işin hayırlı, uğurlu olsun kardeşim.

Sagolasin Karabudun ALLAH razi olsun.

Kaya

oguz_5528

Hoca Göksu-Adilovic-Kone-Murat(vedat)  4lüsünü dene bir de Adiloviç mayına mı bastı noldu bu adama.Maçı şanslı olursak alırız 2 gol atarız gibime geliyor

ata55

kazanabilecek güçteyiz. izmirin dağlarında çiçekler bizim açsın.

GurbetciFanatik

Hadi arkadaslar güzel sonuc bekliyorum.
Insallah gelince keyifle macin özetine bakarim.