Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

eprianu

Abi bizi Süper Ligden, galip ile kazımın Samsunspor üzerinden yaptıkları sidik yarışı düşürmedi mi? Nasıl hala kurtuluşu bunlarda görüyorsunuz? Kazım Yılmaz zamanı çöktü zaten bu takım. Selim Teber'e yıllık 1.1 Milyon TL veren zihniyetler bunlar. Yapmayın Allah aşkına. Hele galip hiç demeyin. Adam onlarca ayrı suçtan yargılanıyor. FETÖ'yü bahane edip girebildi ancak ülkeye.

Sadece Samsunspor

Bugun basin toplantisini izledim baya bi ozguvenli olmus destek saglam demekko

cakir55

Alıntı yapılan: eprianu - 13 Nisan 2017, 12:45:03
Abi bizi Süper Ligden, galip ile kazımın Samsunspor üzerinden yaptıkları sidik yarışı düşürmedi mi? Nasıl hala kurtuluşu bunlarda görüyorsunuz? Kazım Yılmaz zamanı çöktü zaten bu takım. Selim Teber'e yıllık 1.1 Milyon TL veren zihniyetler bunlar. Yapmayın Allah aşkına. Hele galip hiç demeyin. Adam onlarca ayrı suçtan yargılanıyor. FETÖ'yü bahane edip girebildi ancak ülkeye.
Galip Öztürk'ün hala bu kulüp için faydalı biri olduğunu düşünen var mı ? He varsa öyle bir Samsunspor'da ben yokum, benim gibi düşünen binlerce kişide vardır.

Erkut Tutu'yu ben beğeniyorum bu sene şampiyonluğa oynayan bir takım izleyeceğiz.

samsunsporlu1994

Basın toplantısını izledim. Başkan Süper lige oynayacak bir takım kuracaklarını,kongreye kadar hocayı belirleyip transfere başlayacaklarını söyledi. Konuşma süresince dikkatimi çeken şey kulübü yönetilebilir hale getirdik cümlesi oldu. Anlaşılan o ki artık transfer yasağı,puan silme gibi durumlarla uğraşmayacağız. Yine dikkatimi çeken başka bir durum ise kesinlikle yönetim olarak ciddi destek sözleri almışlar gibi geldi bana. İsmail Uyanık'ın aday olacağı söylentileri var,ben gerçek olduguna inanmıyorum. Ha gerçekse bile mevcut yönetimin bunca çileyi çekmelerinden sonra en azından bir dönem daha devam etmeleri doğru olacaktır.

Karabudun

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 13 Nisan 2017, 11:55:44
bakan ve ak partililer galiple kazımı istemiyor bu adamı tutuyorlar. çünkü onlar geldiği zaman kulübe ne vali ne bakan karışabilir. tutudan daha olmaz bizi siyasete bağımlı yaptı. böyle nereye kadar gidecek. bu gidiş gidiş değil.

Kendi adıma şu saydıklarının hiçbirini istemiyorum. Birbirlerini mi yiyecekler? Geçsinler bir kenara, yesinler birbirlerini de ete para vermesinler. Düşsünler şu kulübün yakasından.

55.hakan

Yeni sezonda hedef şampiyonluk, taraftarlar o sene bu sene gibi bir slogan bulsun gibi laflar söyledi.Bu zamana kadar Erkut Tutu'nun ilk defa bu kadar iddialı konuştuğunu görüyorum.Geçmişteki hatalarından ders çıkaracaklarını düşünerek bir sene daha kendilerine şans verilmesi ve destek olunması gerektiğini düşünüyorum.

celebi

bayfa55

Kulübü sahipsiz zannediyordu. İstediği gibi at koşturacağına zannederken İsmail Uyanık'ın seneye kesin aday olacak olması kimyasını bozdu.

Karabudun

14 Nisan 2017, 15:16:57 #83 Son düzenlenme: 14 Nisan 2017, 15:21:20 Karabudun
Bence vazifeye soyunan başka cenahlar var ve Tutu olası rakiplerine meydanı bırakmak istemiyor. Bu tarz demeçler hiç Tutu'nun tarzı değildi. Seçime yönelik hamleler olduğunu düşünüyorum.

Başkanın büyük hataları oldu ancak Samsunsporluluğu kesinlikle tartışılmaz. Şayet Uyanık aday olmayacaksa Tutu devam etsin derim. Lakin listesini güçlendirmeli. Bir de saray güzellemelerini bıraksın.

5trawberry

Bir parantez de Celil'e açmak lazım. Her fırsatta Tutu yönetimine sallıyor. Akif Çağatay Kılıç'a seslenmiş. Bu yönetime destek olursanız hata edersiniz tarzında.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Karabudun - 14 Nisan 2017, 15:16:57
Bence vazifeye soyunan başka cenahlar var ve Tutu olası rakiplerine meydanı bırakmak istemiyor. Bu tarz demeçler hiç Tutu'nun tarzı değildi. Seçime yönelik hamleler olduğunu düşünüyorum.

Başkanın büyük hataları oldu ancak Samsunsporluluğu kesinlikle tartışılmaz. Şayet Uyanık aday olmayacaksa Tutu devam etsin derim. Lakin listesini güçlendirmeli. Bir de saray güzellemelerini bıraksın.

Üstü kapalı borçlar harçlar anca düze çıktık sayılır diyor resmen. Geçen sefer cefasını biz çektik süper lige çıkardık sefasını başkaları sürdü bu sefer olmaz düşüncesinde. Bence de kendisinin yerine gelecek isim İsmail Uyanık değilse kesinlikle devam etmeli.

Ayrıca Galip, Malip Samsunspor'a destek olmak istiyorsa bunu mevcut yönetime destek vererek yapabilir.

yirmiuc

Devam etme kararı alarak doğru olanı yaptı. Bu zamana kadar çok emeği geçti kulüpte ve iyi kötü borçları çevrilebilir hale getirdi.
Umarım başarılı olur.

samsunsporlu1994

Zamanında aday bulunamadığı,kayyum söylentilerinin olduğu dönemlerde bu adamlar sahip çıktı kulübe. Şimdilerde adı geçenler köşelerine geçip izlemeyi tercih ettiler. Cefayı bu yönetim çektiyse olası sefayı da bu yönetim sürsün. Doğru olanı da budur bence.

jean

Bencede devam etmeleri en iyisi kulubun ekonomik yapisini iyi biliyor vede guzel yonetiyor artik sira insaallah sportif basarida 1 kere ciktik 1 kerede finalde kaybettik yine yapariz insaallah

Sadece Samsunspor

Kongre 16 haziran cogunluk olmazsa 23 haziran olarak aciklandi. 16 haziranda kimse keyfi gelmemezlik yapip 1 hafta daha gec olmasin.