19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

cgr

Bugün takımın en iyisiydi... Bir FORVET olarak yapması gerekenlerin tümünü yaptı... Aldı, sakladı, indirdi, pas dağıttı...

Tebrikler...

beşnumara

roberts üstüne düşeni yapmıştır eksik olan onunla oynayacak oyuncu olmamasıdır.sağda ve solda musalar vardı erdemin yerine en azından iç sahada ya ademi ya da şenolu oynat ki hoca robertsın paslaşacağı biri olsun.söyleyecek çok şey var inşallah birileri artık üstüne düşeni yapar taraftarı daha fazla küstürmeden kaybetmeden bir şeyler yapmanın zamanı geçmemiş olsun.

lucarelli

Roberts'ı ben de beğendim. Yanına bitirici bir forvet olması halinde kendini daha da iyi gösterecektir. Golde Musa'ya çok iyi indirdi topu.

özkan

Roberts'a kötü diyen adam hiiiç site yönetiminden gelecek cezayı beklemeden kendine 365 günlük no post cezası versin  :deli:

Adam zaten 9 numara stil bir forvet değil, e kendi sahanda tek forvet oynuyosun ne yapsın roberts yüreğini söksün rakip ceza sahasında iki yumurtamı kırsın üstüne.Gayette iyiydi valla.Keşke bizim dediğimiz musa aydın onun kadar yürekli olabilse.

Robert bana göre kere i,le birlikte profosyonel sözleşmeli oyuncularımız içinde en iyi iki oyuncumuzdan birisi.

Roberts'ın ilacı Burak Çalık'da  ;)

ugurozkan

topun kıymetini biliyor. forvet oyuncusu için çok iyi bir özellik bu. yani ona gelen top heba olmuyor. gereksiz çalıma girmiyor, orta sahadan şut çekmiyor. top kontrolü ve pas yüzdesi çok iyi.

erciyes performansı da iyiydi.

Gorkem

Lusage

Bu adam ya çift forvet oynayacak ya da forvetin arkasında olacak.. Yoksa takıma %100 katkı veremiyor..

Sioux

Allah rızası için bir şut Roberts...

Turuncu

Roberts , gerçekten çok çalışıyor  ve çok iyi top saklıyor ama hız konusunda sıkıntılı yanına burak çalık cuk olur.

germencisse

Top saklarken fizigini iyi kullanıyor bu ırk'ından gelen bir özellik zaten ancak son vurus yada şut cekme becerisi yok,onu gectik fırsatcı olabilir oda yok,yanında bir forvetimiz daha olursa daha yararlı olabilir belki..

cgr

Şanssızlığını kıracak ve Adana maçında gol atacak...

Lusage

Şu adamı hala tek forvet olarak oynatıyorlar ya deliriyorum arkadaş...

RT55

bunun gol attığını görmek nasip olacakmı acaba.. :(

Theofanis Gekas

GökhanÇağlar

Çok iyi oynuyor bence,iyi top saklıyor.Çift forvet oynarsak coşar...