19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

sahanın sonerle birlikte en iyisiydi

GökhanÇağlar

Roberts'i çok beğendim.Her türlü oynamalı.

AllydeenleaR

ben de çok beğendim geçen sene bu tip bir oyuncumuz olsaydı gekasın yanında çok faydasını görürdük.
servis yönü çok iyi, bencil değil, takıma alışınca çok daha faydalı olacaktır

Ahmeti

Denizli maçının oynanan bölümüne göre değerlendirirsek kesinlikle Ademin yerine oynaması daha iyi olur

Kaya

Çok iyi ve oyun zekası,top saklayışı üst seviye bir oyuncu.Ancak ondan tam anlamıyla verim alabilmek istiyorsak bana göre takımı çift santrafor oynatmalıyız.Pasör özelliğini topu indirdiğinde ya da tuttuğunda hiç kullanamıyor.En azından iç sahada Adem ile yanyana oynarsa daha etkili olacağını düşünüyorum..

lato

Sana çok umut bağlamışız ama bu futbolla zor

Ollivanders

Roberts i begenmeyenin futbol anlayışından şüphe ederim. Bence sahanın en iyisiydi.

Theofanis Gekas

tek başına yapabileceği fazla bişey yok top dağıtmaya çalışıyor adam,golcü olmadığı net zaten

lato

Forvette tek kaldığı doğru ama insan iki pres yapar aldığı her topu da geri dönmez biraz çabuk oynasa daha daha çok atak şansı bulabilirdik

Ollivanders

Alıntı yapılan: lato - 21 Ekim 2012, 22:31:19
Forvette tek kaldığı doğru ama insan iki pres yapar aldığı her topu da geri dönmez biraz çabuk oynasa daha daha çok atak şansı bulabilirdik

Üstad bence mecburiyetten dönüyor geri. Topu ilerde tutmak görevi. Her topu da aldı. Hareketli forvet modunda değildi yani. Adem sarıyı düşününce roberts gözümüze ibrahimovic gibi geldi. Bence iyiydi. Görevini iyi yaptı.

lato

Alıntı yapılan: Serpico - 21 Ekim 2012, 22:34:57
Üstad bence mecburiyetten dönüyor geri. Topu ilerde tutmak görevi. Her topu da aldı. Hareketli forvet modunda değildi yani. Adem sarıyı düşününce roberts gözümüze ibrahimovic gibi geldi. Bence iyiydi. Görevini iyi yaptı.

Sen de haklısın Adem'le kıyaslayınca şükretmek lazım

fatihaltay55

burak çalık gelse aylardır futbol oynamıyor ama bence iş yapar bizim tek sıkıntımız golcümüz sezon arasında takıma bir golcü lazım

ngonge

Roberts ikili forvette bitirici değil yardımcı forvet olacak yapıda bir futbolcu.

Ondan dolayı tek başına yapabilecekleri sınırlı ama bence takımla yardımlaşması çok iyi. Ben beğeniyorum Roberts'i, Adem'le ikisi oynasa belki çok daha iyi olur.

Kaya

Bugün bana göre müthiş oynadı,elinden gelen ne varsa yaptı helal olsun. >l<

Son 15 dakika cesaret gösterip Erhan hoca çift forvet oynatsaydı ya atar ya da attırırdı.

Tufan

kaç kere topa bastı kafasını kaldırdı ama etrafında kimse yok belkide sahada Musa Aydın'la beraber araya koşu yapmasını bilen adam bu Roberts beğeniyorum ama bu sistemle zor gol atar.