Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: uykan - 19 Mayıs 2014, 14:14:35
http://www.haberads.com/haber/iste-ptt-1ligin-en-pahali-takimi/2013-08-15

Takım maliyeti,
Eski parayla 18 trilyon yazıyor orda. O rakamlar abartılı rakamlar bence.. O kadar para bizim kulüpten çıkmaz.

Dartagnan

Sene basında hepimiz 10 takımın içerisinden playoff a dahi cıkmanın basarı olacagını hepımız bılıyorduk ve soyluyorduk. Ancak sezon basladıkca para harcayanların bos oldugu anlasıldı. Bız kendı durumumuzdan zıyade dıger kafaya oynayacak takımlara tesekkur etmemız lazım.  Cunku onların sanssızlıgı ıle sansımız olustu. Bu mudur basarı?  O takımlar kafaya oynasaydı sen oynatılan futbolla basarılı olacagına ınanıyor musun?  buna ragmen elimize kadar gelen ılk 2 yi elimizin tersiyle itmek mi basarı?  Yapmayın beyler.  10 takım dise dis oynasaydı cıksaydık dedıgınız kabul. Ama ortalık bombos kalmısken ılk 6 da kendımıze yer bulmak ve elımızın tersıyle ılk 2 yı ıtmek basarı degıl kendınızı kandırmayın.  Hatta senın futbolcuların kalpar hakkında el frenı görevini yapıyor derken.  Benı playofftan cıkarsa zor da olsa basardı basarılı derdım ama kendı aptalca takıntıları yuzunden sıstemsız bı sekılde sene boyunca oynadık bu kadar basit. Kalparın devrı bitti tarıhten kalma korkak futbolu ıstemıyorum artık.

##kdc##

Canberk madem oynayacak durumda niye 11'de başlatmadın onun bunun çocuğu. Anana mı sövdü bu gençler toplu olarak yedin bitirdin hepsini. O kısık gözlerine sokim senin mk köstebeği

sadece55

Lige çıkamadıktan sonra Başarı yakaladığımız düşünülemez.finali kaybedeni kimse hatırlamıyor.

mimar55

Alıntı yapılan: Erdinc - 20 Mayıs 2014, 10:02:48
Lige çıkamadıktan sonra Başarı yakaladığımız düşünülemez.finali kaybedeni kimse hatırlamıyor.

Biz hangi final maçını kazandık

atalanta8

takımı savunmaya mahkum ediyo ilginç olan savunma yapmayı bile bilmiyor.
ulan ne vardı sonuna kadar saldırsakdık ilk2 için zaten manisa havlu atmıştı bu nasıl bir zihniyet ya

ult55ras

muratlabaşlayarak zaten 1-0 yenik düştük. devrede ise musanın yerine adil çıkmalıydı.

55.hakan

Alıntı yapılan: atalanta8 - 20 Mayıs 2014, 10:28:06
takımı savunmaya mahkum ediyo ilginç olan savunma yapmayı bile bilmiyor.
ulan ne vardı sonuna kadar saldırsakdık ilk2 için zaten manisa havlu atmıştı bu nasıl bir zihniyet ya
Biz buna Kalpar zihniyeti diyoruz.Balıkesir'den ne farkımız vardı bizim kadro olarak.Hangi maçta Balıkesir in geriye yaslandığını gördük.Final maçında normal lig taktiğini uygulayan adamdır Kalpar.Sezon başından bu yana diyorum sadece cesaretli bir hocaya ihtiyacımız vardı çıkmak için.En korkağı denk geldi.

ngonge

Kalpar başarılıdır, disiplinlidir ama daha başarılı olabilecekken takıma güvenmemiştir ve kişisel görüşüm taktik anlamda yetersizdir.

Bunun nedeni de ısrarla oynattığı 4-2-3-1 taktiği ve bunda ısrarı ve uzun top sevdasıdır. 2 önlibero ile zaten kısa toplarla çıkacak bir oyun ortaya koyamazdı ama aynı taktikte sürekli ısrar etmenin de anlamı yok.

Bu takım 4-4-2 ile çok daha etkili olabilirdi.
Kabaca gelecek sene sözleşmesi devam eden ve kalacağını düşündüğüm Musa Aydın'la şöyle bir taktik yaptım. Sağ kanatta Musa ağır kalabilir ama Canberk ve sağ forvet olarak Umar ile bu eksikliği giderilebilir. Umarı'ın Adil'in yanına yerleşmesi ile de Adil daha rahat alan bulabilir.

samsun 55

SametYılmaz55

Musti

O     G      B     M      A      Y       P       %G       P/M
Hüseyin Kalpar   95    44    29    22    146    87    161    46,32     1,69

Not: Türkiye Kupası maçları dahil edilmemiştir.

cezayir55

hüseyin hocanın halk gazetesinde güzel röportajı var ne olursa olsun yeni gelecek yönetim iyi bir teknik adamla anlaşmazsa hüseyin hocayla devam edilmeli bu şehri tanıyor bu sene yakaladığı başarı çok önemlidir parasız pulsuz bu takım buralara geldi

55.hakan

ugurozkan

Ben Samsunspor maçı izlerken keyif almak istiyorum ve bunu hangi ligde olduğumuzdan daha çok önemsiyorum. Maalesef Hüseyin Hoca'nın futbol anlayışı kimseye zevk vermiyor. Doldur-boşaltlar ve iki üç kanat atağı dışında hiçbir şeyini göremedik yıllarca. Bu yıl duran top da olmasa halimiz perişandı.
  Kalpar'ın takım disiplini, ciddiyeti, insanlığı çok iyi olabilir ama heyecanı sıfır. Ben henüz Zenke dışında hiçbir oyuncudan en iyi verimini alabildiğini görmedim. Bu yıl Ekigho'dan, Adil'den, Umar'dan ve Arif'den maksimum performansı alabilseydik, i.b.b.'nin yerinde biz olacaktık.
  Kalpar'ın yolu açık olsun, bize de hayırlı olsun.