YÖNETİM İSTİFA!!!

Başlatan kaptan 55, 20 Ekim 2014, 12:28:03

« önceki - sonraki »

ngonge

Alıntı yapılan: Stoper - 11 Aralık 2014, 01:38:56
Erkut Tutu'da sifir bir adam.Ekonomik gücü yok ancak gelmeleri halinde şuan ki mevcut beceriksiz yönetimden daha faydalı olurlar.Elimiz de iyi bir kadro var,ilk 2 fantastik olur ama ilk 6 uzak değil. Devre arasi 2 transfer ve ödemelerin yapilmasiyla hedefe oynariz.

Şu anda ekonomik güçten çok dengeleri iyi sağlayacak bir başkana ihtiyaç var. Dediğin gibi şu andakinden faydalı olacağı kesin. Borçları erteleyip oyuncu ve personel alacaklarını sağlayabilecek dengeyi tutturabilirlerse olmayacak iş değil play off.

evolution55

erkut tutunun validen belediyeden ve en önemlisi bakan kılıçtan destek aldığını düşünüyorum. buralardan gelen destek ile bir şeyler olabilir

isa55

Yeni yönetim kongreyi beklemeden işe baslamali, acil odemesi olan futbolcuların parasini simdiden ödemeli. Futbolcular sozlesmelerini feshettikten sonra yönetim, neyi yönetecek?

jean

Yakinda secimler var bakanda kalmaz zaten

Sadece Samsunspor

Erkut Tutu tamam ama yönetimdeki bazı isimleri gözüm kesmiyor. İçlerinde kulübe haciz yollamış adamlar var. Bırakıp giderken tekrar haciz koymayacakları ne malum ? Denize düşen yılana sarılır hesabı gibi bir seçim olacak anlaşılan.

Ayrıca dün aks tv'de Fuat köktaş vardı. Erkut tutu'da Mehmeh pankta yanına gelmiş Manisa maçından önce. Mehmet pank'a manisa maçı sonucu ne olursa olsun pazartesi istifa edin demiş ve bunuda futbolculara maçtan önce söyleyin demiş tamam demişler ama hala devam ediyorlar. Futbolcularda güven ortamı kalmadı ne yazıkki.

Ellibeş Numara

Samsunspor'un şubat ayına kadar; 6 milyon tl ödemesi gereken para var. Öğrendiğime göre; sırf bu ay 2.5 milyon tl ödemesi lazımmış kulübün. Erkut Tutu istanbul, ankara ve samsunda görüşmeler yapmış. Bu 6 milyon tl'yi bulursa başkan adayı olduğunu açıklayacak.

Sadece Samsunspor

Bu dedigin paraya suanki mevcut futbolculara odenecek miktarda dahil mi ?

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 11 Aralık 2014, 17:22:05
Bu dedigin paraya suanki mevcut futbolculara odenecek miktarda dahil mi ?
evet

sosaka

şaka gibi adamlar
bi gidemediler

AlıntıMAAŞ YOK ZAM VAR
Samsunspor yönetimi, aylardır maaş veremediği kulüp personeline yüzde 20 civarında zam yaptı. Maaş alamayıp, zam alan personel ise bu durum karşısında büyük şaşkınlık yaşadı

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/40847/maas-yok-zam-var/

yirmiuc

Erkut Tutu aday olacaksa bir an önce açıklasın artık. Yine son dakika ayak oyunları yaptırmasın bunlara.

jean

Umari kaciranlari aciklayacagim diyordu bir ara kaldi oyle yapmicagin seyi soylemiceksin

Sadece Samsunspor

Kimse gitmez bu saatten sonra. Iyi yada kotu bi yonetim geliyor

Shane_Falco

Bizden aldığının 50-100 milyar fazlasını versinler kimse kalmaz koşarak giderler...

Sadece Samsunspor

Resmi siteden Ibrahim Ersozun adayligi aciklandi. Cemal yesilyurt haberinin iceriginde var. Ayrica Cemal yesilyurtta basarilar dilemis kendisine. Bence yonetim kendi icinden olan Ibrahim ersozu aday cikartiyor Tutu'ya larsi. Bu benim gorusum. Ayrica Erkut Tutu ne zaman aday olsa bu yonetim karsisina birini cikariyor ve adayliktan cektiriyor. Ins Tutu bu sefer son dl adayliktan cekilmez. Yetrt artik bu yonetim ve turevleri baydi. Degisim lazim