YÖNETİM İSTİFA!!!

Başlatan kaptan 55, 20 Ekim 2014, 12:28:03

« önceki - sonraki »

Forvetim

ah İsmail Uyanık senin gölgen dahi olsaydı şu kulübün üzerinde bırak topçunun şehri terk etmesini tesislerden dışarı bile çıkamazdı, gel artık Allahına kurban

Sadece Samsunspor

Umar dondumu suan net bilgisi olan var mi ?

Sadece Samsunspor

Yonetim tekrar aday olacakmis galiba kongrede. Twitterda oyle muhabbetler donuyor. Neye guveniyor bunlar anlamiyorum. Futbolcular bile istemiyor bunlari. Aidat odemeyenleri siliyorlarmis kendi adamlarini uye yapiyorlarmis. Twitter yalancisiyim bende

55.hakan

Küfür etsek hakaret etsek başımıza iş alacağız.Şu olan hangi takımın başına gelse o yöneticinin sokağa çıkamaması lazım.Taraftar olaya el koymazsa dayanışma yapmazsa olan yine bu kulübün tek sahibi taraftara olacak.

Duško Milinković

Umar'a parası 2 gün sonra yatırıldığı için sözleşmesini fesh etmiş.Yani hem umar hem de para gitmiş. Ben böyle rezalet görmedim.

jean

Umar aciklama yapti kacirilmadim parami vermediler diye sozlesmemi feshettim diye

jurista

Bir şirket müdürü düşünün ,idaresinden sorumlu olduğu şirketin hak ve menfaatlerini koruyamayıp bilmeden dahi olsa şirketin zarar etmesine sebep olsa, verilen yetkileri suistimal etse keyfi davranışlarda bulunsa çok bet söylüyorum 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası alır,nitekim çok yakın bir zamanda benzeri bir durum vuku buldu ve şirket müdürünü Bafra cezaevine gönderdiler...

Sadete geliyorum ,kulübün (şirketin ) EN ÖNEMLİ SERMAYESİ AMİYANE TABİRLE MALI OLAN FUTBOLCUSUNU basiretsizce,tutarsız davranışlarla,görevinin gereğini yerine getirmeyerek serbest kalmasına sebep oluyorsa ve kulübü ,camiayı koca kenti zarara uğratıyorsa mutlak surette bunun hesabı Genel kurulda sorulmalıdır ve bundan önceki yönetimler emme basma tulumba gibi ben de dahil hepimizce ibra edilirken bu sefer İBRA edilmemelidir ...

King1965

Aminu Umar Defteri Kapandı!
Sırra kadem basan Nijeryalı futbolcu Aminu Umar'ın menajeri Muhittin Ünlü suskunluğunu Spor 55 programında bozdu.

Günlerdir nerede olduğu bilinmeyen Kırmızı Beyazlıların yıldız futbolcusu Aminu Umar'ın menajeri Muhittin Ünlü suskunluğunu spor 55 programında bozdu. Programa telefonla katılan menajer Ünlü,"Umar bizleri kandırdı. Ancak onun bende nerede olduğunu gerçekten bilmiyorum. Bu durumdan üzüntü duyuyorum. Umar'ın Samsunspor'dan ayrıldığına inanamıyorum. Umar defteri Samsunspor için kapanmıştır. Umar Adana'ya benim yanıma gelmemiştir. Onun nerede olduğunu gerçekten bilmiyorum." şeklinde konuştu.
Samsunspor için Umar Defteri Kapandı!

isa55

Şu adam için 70 milyar bulamadık, 1-1,5 trilyonumuz gitti.

amisos5506

kendi cebini düşünen yöneticiler yüzünden en az 2 milyon liramız gitti.mehmet pank ve recep hun ve tüm yöneticiler kına yaksın.

55.hakan

Serbest kalacak adamın serbest kalma tarihini niye takip etmezsiniz.Ne iş yaparsınız.Namus meselesiydi değil mi bu iş MEHMET BANK efendi.Hadi bakalım namusumuzu kurtar o zaman.Yazıklar olsun yazıklar kara bir leke olarak anılacaksınız bu kulüpte.

55.hakan

Samsunspor'un Olağanüstü Kongre Tarihi Neden Değiştirildi?

SAMSUN HABER - Samsunspor Yönetimi'nin aldığı Olağanüstü Kongre ile ilgili basında yer alan haberlerdeki tarih karmaşası ilginç iddiaları gündeme getirdi. Basına ilk yansıyan haberlerdeki 13 Aralık - 20 Aralık tarihlerinin, 20 Aralık - 27 Aralık olarak değişikliğe uğraması; Erkut Tutu Davası'nı akıllara getirdi.

İddiaya göre mevcut yönetim; Samsunspor Eski başkanlarından Erkut Tutu'nun 25 Aralık'taki davasının sonucunu bekleyecek ve çıkan sonuca göre bir hareket tarzı belirleyecek. Mevcut Yönetimin, Tutu ve diğer iki yönetici hakkında açılan davanın sonucuna göre Olağanüstü Kongrede yeniden aday olabilecekleri de konuşuluyor.

http://www.samsunahaber.com/samsunsporun-olaganustu-kongre-tarihi-neden-degistirildi-256344h.htm

Sadece Samsunspor

La gidin la artik gidin. Bunun aynisini Vladimir Petkovic e yazmistim. Insallah gidersiniz

samsunum

Bolu maçından sonra umara elden 10 bin euro verilmiş ama karşılında imza alınmamış.Ve imza olmadığı umar hukiki olarak haklı durumda gözüküyormuş .Hey allahım yaa şaka gibi kulubüzz valla  :kafa: :kafa:

jurista

8.000 Tl üzerindeki işlemler banka kanalıyla yapılmak zorundadır bir kere bu bile büyük bir suç ,öyle birşey varsa bundan önceki ödemeler işlemler vs hepsi zan altındadır iyice denetlenmelidir.