YÖNETİM İSTİFA!!!

Başlatan kaptan 55, 20 Ekim 2014, 12:28:03

« önceki - sonraki »

isa55

Mbillayi da kacirirsaniz yaziklar olsun.Hem Size, hem de gelecek yönetime.

oguzhann555

Erkut Tutu hangi alanda iş yapıyor bilen var mı ?

jean

Temizlik islerinde ihaleye giriyor diye biliyorum

kamuri

ya hala ne ıbrahım ersozu salın da su klubun yakasını

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: oguzhann555 - 18 Aralık 2014, 22:19:06
Erkut Tutu hangi alanda iş yapıyor bilen var mı ?

Ayakkabı fabrikası var Samsun'da.

YaşarDoğu

Kim gelecekse bu kongrede Umar ın hesabı mutlaka sorulmalı ! Erkurt başkan seçilecekse de ki kamuoyu öyle gösteriyor , bir önceki başkanlığı dönemindeki yanlışlarını bir nebze görmemezlikten gelebilmemiz için UMAR ı geri getirmeli.

Raqua55

İnşallah yine ayak oyunları yapmazlar ibrahim ersözün adaylığı felan sonra kongre üyeliklerinin iptali  :-X :-X :-X :-X :-X

Ellibeş Numara

Yine son anda aday olacak heralde, erkut tutu.. Yarın ibrahim ersöz aday olursa, ne olacak erkut başkan? Artık açıkla daa resmi olarak adaylığını.

kaptan 55

ibrahim ersöz'le bir kaç kez görüştüm ağzı çok dolu cebi boş adaylığı sadece birkaç günde olsa Samsunspor sayesinde kamuoyunda ismini duyurabilme çabasından öteye gitmez?

biz bu süreçte çok geç kaldık ilk iki için bu saatten sonra osmanlı ve kayserinin puan farkıyla ilk ikiyi sezon sonuna kadar götürecekleri kanatindeyim hem kadro derinliği hem maddi güçleri bunun en büyük etkenleri.biz kendimize bakalım bu saatten sonra neler yapabiliriz bunları tartışalım.yeni gelecek yönetim futbolcuları maddi anlamda tatmin ederse sezon sonuna kadar play off kovalayabiliriz,ordusporun erken lige havlu atması nedeniyle düşme sıkıntısı yaşayacağımızı sanmıyorum.
sezon sonunda play offlara kalabilirsek geçen sene ki sahipsizliği(lobi açısından)yaşamazsak sürpriz bir şekilde bileti alan son takım bile olabiliriz.play off finali nerde kiminle olursa olsun evsahibi biz oluruz.sonumuz hayırlı olur inşallah.

AhmetDenizci

beşnumara

Çoğunluk sağlanması zor zaten.

aykut erol

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 20 Aralık 2014, 14:11:37
http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1705

Gerekli çoğunluk sağlanamadı mı yine ?
Çoğunluk sağlanamadığından, 27 Aralık 2014 tarihine ertelenmiştir. Boyle olacağı en basindan belliydi...