TFF 2. LİG 2019/2020 28. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Zonguldak Kömürspor

Başlatan ata55, 08 Mart 2020, 13:43:50

« önceki - sonraki »

eprianu

Alıntı yapılan: Kaya - 14 Mart 2020, 23:56:30''Sistem 500.000 kişi destekli ve anlık artırılabilir siz de zaten 12-13 bin kişi iç sahada oynuyorsunuz'' dedi burada tv denen amatör sistemin amatör yöneticisi.

Bu hali mi 500 bin kişi destekliyormuş? Ya bu sayı 500'dür ya da "destekliyor" derken yayının açılmasını kastediyordur, kalitesi hakkında bir şey demiyordur.

_SoN_

Alıntı yapılan: Kaya - 14 Mart 2020, 23:56:30Samsunspor-Zonguldak maçı çok yoğun olacaktır server'lar hazır mı ? diye sorduğumda

''Sistem 500.000 kişi destekli ve anlık artırılabilir siz de zaten 12-13 bin kişi iç sahada oynuyorsunuz'' dedi burada tv denen amatör sistemin amatör yöneticisi.

Çok şükür kötü statlardan da sizin gibi amatörlerden de kurtuluyoruz...

Şu cevaba bak, yine sinirlerimi alt üst etti, zorla ağzımızı bozduracak, en son oynadığımız iç saha maçındaki kalan taraftar sana ne yapsın diye sorsaydın keşke.

twitter

çorum maçından beri para vermedim bunlara

yine vermeyecem işim olmaz burada tv falan. allah'a şükür çıktık şuradan

mehmet yılmaz

Umarım Ertuğrul Hoca, Bahattin'i 11'de başlatır. Madem rekorlar üzerinden devam ediyoruz, gol kralının da bizden çıkması lazım.

Müzmin iki sakat dışında sakat ya da cezalımız yok. Seyircisizliğe karşın, iyi motive olduğumuzda gücümüz zaten üst düzey olduğu için bu sezonki 2-0, 3-0 geleneğini sürdürürüz diye düşünüyorum.

emrealtinsk

Alıntı yapılan: Bafra55 - 15 Mart 2020, 14:10:14Bahattin'in yedek olmasını -eğer sakat değilse- anlamlandırmak mümkün değil
Bence Atabey önde baskı yaptığı için rakip savunmayı uzun topa zorluyor Bahattin ise önde baskı ve pres yapmadığı için rakip üstümüze daha rahat geliyor örneğin Sancaktepe maçı Atabey çıkıp Bahattin girdikten sonra baskı yemiştik

55_OrHaN_55

Manisa 3. dakikada Tarsus'a attı. Tarsus biraz zorlayacak diye bekliyordum.

55_OrHaN_55

Ekrem

GurbetciFanatik

55_OrHaN_55

Golün gecikmesi strese sokuyor. Hele ki Manisa Tarsus gibi takıma 3. dakikada gol atmışken.

binikalamadım

55_OrHaN_55

Tam da stadı dolduracağımız maçtı ama nasip, corona virüs belası bizim yükseliş zamanımızı buldu. İnşallah Dünyamız, Ülkemiz ve Samsunspor'umuz için güzel günler yakın olsun, Allah cümlemizi bu zor durumlardan kurtarsın.

AhmetDenizci

Bir Burak Çalık'ın bir de Atabey Çiçek'in şutu var ilk yarı boyunca. Kubilay girdi şimdi oyuna Oğuz'un yerine