TFF 1.LİG 2021-2022 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Tuzlaspor

Başlatan brigand, 23 Aralık 2021, 13:07:21

« önceki - sonraki »

brigand

26.12.2021 - Pazar
Saat: 16.00
Hakem: Erkan Özdamar

Rakibimiz son 5 haftada 3 beraberlik 2 galibiyet ile devrenin son maçı için Samsun'a geliyor.
Geçen sene yaşananlar malumumuz. İyi veya kötü oyun fark etmeksizin bir şekilde kazanarak bitirmemiz şart. En azından devreyi üst gruptan çok kopmadan bitirmiş olacağız.
Ayrıca devre arasını en uzun süre değerlendirecek takım biziz. İlk hafta bay geçmemiz, olası transfer ve çalışmalar için zaman kazandırmış oldu. Bu durumu lehimize çevirmemiz gerekiyor.

Sadece Samsunspor

Tuzla dun mac oynadi. Simdi de deplasmana geliyorlar. Yorgun olacaklarina eminim. Vurur geceriz. Gecen sene yaptiklarinin acisini cikarmamiz lazim

_SoN_

Bu maçı alırsak ilk yarı için Fuat Hoca'nın dediği hedefte ilk yarıyı bitiriş olacağız, bu açıdan hoca içinde bizim içinde çok önemli maç, kazanacağımızı düşünüyorum, inşallah yanılmam, işin en önemli olumsuz yanı hava şartları, kar-yağmur seyirci sayısını çok etkileyecektir. Başarılar SAMSUNSPOR.

jean

Ne yapip edip almaliyiz istanbulspordan 1 puan alip tuzlayi oyle yenmeliydik esasinda artik gecti tuzlayi yenip ilk 6 da bitirmeliyiz devreyi

mehmet yılmaz

Ne kadar yanlış bir transfer politikamız vardıysa, artık elde oynatacak oyuncu kalmadı desem yeridir.
Fuat Hoca'nın yine 3'lü savunma oynatacağını düşünüyorum. Hücum hattımız gününde olursa, taraftar desteğiyle kazanırız diye tahmin ediyorum.

Sadece Samsunspor

Macin hakemi Erkan Özdamar. Karagumruk fb macini yonetip karagumruk u 9 kisi birakan hakem. Bizede bi kirmizisi olur. Mactan dusuk puan almis olacakki bizim maca vermisler ceza gibi.

eprianu

Kazanacağız İnşallah. İlk günlerde Fuat Hoca'dan yana pek umudum olmasa da son haftalarda gerçekten çok iyi işler çıkarıyor. İç sahada oynamanın avantajı ile kazanırız.

Kişisel bir ricada bulunmak istiyorum. Maça giden herkes lütfen "Şikeci Tuzla" diye slogan atsın. Göz göre göre yaptıkları şike tepkisiz kalmasın.

mehmet yılmaz

Çok kritik bir maç daha. Kazanıp 6. sırada devre arasına girmemiz çok önemli. İnşallah başaracağız.

Lusage

Şunlarıda sahaya gömmezseniz adam değilsiniz.. Özelliklede sen Yasin...

Sadece Samsunspor

Az sonra mac icin yola cikacagim. Insallah foruma dondugumde 3 puan almis bir takim icin yazilar yazarim.

GurbetciFanatik

GOOOLLLLLLL
devam gevşemeden
Gol olun yağin bu satılmışlara

Ekrem

Fofanaa 👏🏽
Edit:Rezalet👎

5trawberry

GurbetciFanatik

racon