SAMSUNSPORUMUZ 1-0 Diyarbakırspor

Başlatan yaman55, 08 Mayıs 2006, 01:27:35

« önceki - sonraki »

berusa55

allahım sana yalvarıyorum bu hafta antep malatyayı yensin ve ne olur allahım malatyayı bizim kucagımıza at!ah malatya ah sen düsersen eger samsuna nasıl geleceksin!sabırsızlıkla seni bekliyor bu sehir!!orda yaptıklarınızın hesabını nasıl vereceksiniz bakalım!50metre oteden tas atmayla erkeklikliğin olmadığını sana göstermez mi samsunum!!ama gelemez ki bir tane erkek evladı samsunumuza!intihar et daha iyi!her zaman her yerde SAMSUNSPOR'luyuz!!!

Ladikli

takımımız düştü diye maçamı gitmeyeceğiz.olurmu arkadaşlar böyle şey.biz bu takımı şimdi desteklemeye başlamadık ki.ilkokul yıllarından beri SAMSUNSPOR sevdalısıyız.babam ve arkadaşları maçlara gelirlerdi benide getirirlerdi çok heyecanlanırdım.o heyecanımdam hiçbirşey kaybetmeyip üstüne daha fazla koydum.takımımızı pazar günü destekleyip maç bitiminde en kısa sürede çifliğe yetişmeliyiz.istanbul yalakalarına meydanı boş bırakmamalıyız.herzaman heryerde SAMSUNSPOR'luyuz

beşnumara

antep ne yapıp ne edıp malatyaya puan verecek görürsünüz bunlar doğu takımları birbirlerini tutuyorlar kimse malatyayı beklemesin

55_power

Alıntı yapılan: "kral samsunlu"antep ne yapıp ne edıp malatyaya puan verecek görürsünüz bunlar doğu takımları birbirlerini tutuyorlar kimse malatyayı beklemesin

onu maclarin gidisatina göre göreceyiz,ancak antep malatyaya puan veremez verirse ankara ve denizli galibiyetlerinde antep ligden düsebilir.ama fenerb. 10 dakkikada 3:0 öndeise o zaman verir tabii.bu is macin gidisatina göredir.
ama ben yinede umutluyum.antep malatyayi yenebilir yoksa bizim malatyadan intikam alacamiz gün sadece biraz ertelenecek.ama malatya kanciklari bizimle düserse o zaman önümüzdeki sezon boku yediler samsuna gelirlerse.

tankut

Bence iki takımda federasyonu protesto eden ortak bir pankartla çıkmalı sahaya örnek. "masa başında değil, yeşil çim üstünde futbol" gibi. daha bir anlamlı olur ozaman bu maç

wallace

arkadaşlar ben istanbulda oturan bir samsunluyum. sizlerin bir konudaki düşüncelerini merak ediyorum.    
 samsun yıllardır istediğine "maçı satan" bir kimlikle anılmaya başlandı. bu samsundada aynımı düşünülüyor?
 geçen sene diyarbakırın ligde kalmasını sağlayıp sakaryayı düşürdük ben bile böle düşünüyorum. kadere bakınki bu sene iki küme düşmüş ekip olarak son maçı diyarbakırla oynuyoruz.
 ben samsunun bu kötü kimlikten arınmış -artık kimlerin gitmesi gerekiyorsa gitsin- bir şekilde seneye 1.lige dönmesini bekliyorum.

Vural temiz

Alıntı yapılan: "wallace"arkadaşlar ben istanbulda oturan bir samsunluyum. sizlerin bir konudaki düşüncelerini merak ediyorum.    
 samsun yıllardır istediğine "maçı satan" bir kimlikle anılmaya başlandı. bu samsundada aynımı düşünülüyor?
 geçen sene diyarbakırın ligde kalmasını sağlayıp sakaryayı düşürdük ben bile böle düşünüyorum. kadere bakınki bu sene iki küme düşmüş ekip olarak son maçı diyarbakırla oynuyoruz.
 ben samsunun bu kötü kimlikten arınmış -artık kimlerin gitmesi gerekiyorsa gitsin- bir şekilde seneye 1.lige dönmesini bekliyorum.

A.k. Sakaryasi  son macini  Malatyayi yenip ligde kalirdi, bizemi güvendi, sen git son macda malatyaya yenil ligten düs acisini Samsunspordan cikart.

Ladikli

biz o diyarbakır maçında ordaydık.kısıtlı bir kadro ile mücadele ettik.3-4 futbolcu 2-3 tanede sakat futbolcu vardı.kadronun çoğunluğunu gençler oluşturuyordu.biz kendi futbolcularımıza o maçta gerekli tepkiyi gösterdik.biz o maçı kazanmayı herkesden fazla istiyorduk.eski başkan UYANIK yeterince açıklama yaptı.niye kimse çıkıpta cevap veremedi.oturdukları yerden sallaması kolay geliyor.aynı sene sakarya kendi evinde düşmemeye oynayan malatyaya 3-1 yenildi.sakarya ozaman maçı kendisi sattı.fazla geriye gitmeye gerek yok son 3-4 hafta içinde birsürü şaibeli maç oynandı niye kimse çıkıpta bunları konuşmuyor.v.manisa,erciyes,konya,kayseri,rize v.s bunlar gibi birsürü var daha.herkes işine baksın.SAMSUNSPOR'umuzun adını kimse karalayamaz.

south_london

Alıntı yapılan: "wallace"samsun yıllardır istediğine "maçı satan" bir kimlikle anılmaya başlandı. bu samsundada aynımı düşünülüyor?

sen samsunlumusun gerçekten yoksa sakaryalı flnmı?samsunlu olduğuna inanmıyorum.bir maç olmuş yıllardır diyorsun.

samet

Alıntı yapılan: "yaman20"herşeye rağmen stadı dolduracaz tabi sahamız kapanmazsa malatyada kafamızın üstünden ekmek bıcağı uçuyor polis odun gibi maç seyrediyor biz onlara karşılık verdikmi coplama başlıyor sizin anlıyacağınız bu türk polisinin bi samsun düşmanlığı var ama neden bilmiyorum
orçun nereye düştün ben bilecik jandarma inşallah geldiğimizde takım 1.lige dönmüş olur...

kadir55ist

selam
arkadaşlar stadı boşluksuz doldurup takımımızı ayakata alkışlamalıyız.
hatta maçtan önce futbolcuları çağırıp takımı seneye süper lige çıkartmaları için söz alınmalıdır.
ingilterede mancester cehelsea yi nasıl ayakta alkışladı bizde samsunumuzu alkışlarla uğurlamalıyız.
seneye zaten tekrar ligimize geri döneceğiz .
ama döndüğümüzde çok canlar yakacağız.

wallace

Alıntı
sen samsunlumusun gerçekten yoksa sakaryalı flnmı?samsunlu olduğuna inanmıyorum.bir maç olmuş yıllardır diyorsun.

evet ben samsunluyum gerçekten ve samsunun adının bu olaylarla doğru yada yanlış anılmasından rahatsız olduğum için sizin ne düşündüğünüzü merak ettim. çünkü orada yaşıyorsunuz. aslına bakarsanız beni rize malatya diyarbakır vb. takımların ne yaptıkları ne işler karıştıkları hiçmi hiç ilgilendirmiyor ben samsunu adına ve tarihine layık yerlerde görmek istiyorum tek derdim bu.
 o maçı bu hafta maçımız diyarbakırla olduğu için
örnek olarak verdim. herhangi bir maç olduğunda ve samsun rahat durumdaysa; "samsun yatar" laflarını duymaktan çok sıkıldım istanbulda. dışarıdan görünen bu sadece paylaşmak istedim.
 yaman20 bilecik gölpazarı jandarma eğitim taburu mu?

berusa55

ne alaka kardesim!baslayacam sakaryaya diyara!o zaman biz diyarı yenmis olsaydık bu sefer de diyarı düsürmüs olacaktık!bak,sakaryaya calıstı diceklerdi!gecin bu ayakları ya!ser..siz sakarya madem o kadar biliyordu sondan bir hafta once istanbulspora ve son hafta da malatyaya yenilmese düsmezdi!bırakın bu işleri!

jean

gecen seneden bir sene oncede rizeyi yenik rizeli yonetici samsun tesvik primi aldi cok ciddi oynadi dedi yenilseydik rizeye verdi karadeniz ntakimi diye derlerdi o zaman biz sahaya cikmayalim hem bu arkadas samsunsporluyum demiyor samsunluyum diyor narada fark var

berusa55