102.1 TEMPO FM'E SAMSUNSPOR FORMASI HEDİYE ETTİK

Başlatan Dartagnan, 27 Mayıs 2010, 19:02:15

« önceki - sonraki »

Dartagnan

27 Mayıs 2010, 19:02:15 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2010, 19:09:37 Dartagnan

Bölgenin  en geniş alana yayın yapan (Çorum-Amasya-Samsun-Ordu-Sinop) ve şehirlerarası seyahatlerde çeken tek radyo frekansı olan 102.1  Tempo FM'e SAMSUNSPOR forması ve samsunspor.biz atkısı hediye ettik.

Tesadüfen  haberdar olduğumuz  ve KIRMIZIBEYAZ KARA SEVDAmıza ilişkin mesajlar atarak SAMSUNSPOR'u gündemde tutmaya çalıştığımız  08.00-14.00 arasında yayında olan radyo çalışanı  Buket Hanımın programında özellikle ts nin kupayı kazanmasından sonra  ts'lilerin ortaya çıkması (iyi gün ne de olsa) sebebiyle bizler de mesajlarımızla yayına  daha sık katılarak SAMSUNSPOR  adına çokca mesaj attık ve kendilerine SAMSUNSPOR forması hediye etmeyi taahhüt ettik.

Bugün Tempo FM'in yayın yapmakta olduğu Merzifon'a giderek Tempo FM yetkilisi  Buket Hanıma formasını ve atkısını hediye ettik.Kendisi ,Samsun'u ve Samsun'luları çok sevdiğini belirtti ve bu jest için bizlere teşekkür etti.

Bu leş kargaları  piyasaya çıktığında  zaman zaman mesajlarımızla SAMSUNSPOR'un ismini yine hatırlatacağız herkese.Zaman zaman diyorum çünkü  bir mesaj 2.TL : )) Fırsatı olan arkadaşlar 08.00-14.00 arası yayın yapan Buket'in programına mesajla katılabilirler .Tabiki SAMSUNSPOR yazmak şartıyla : ))

YaşarDoğu

Bu işte Edmontdante ninde parmağı olduğunu düşünüyorum.Sever Grup Ceo'su Yavuz kardeşimide tebrik ederim. >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

Bu radyoyu bizim okulun müstahdemi, fanatik Samsunsporlu Kavaklı Mehmet Abi sürekli dinliyor. Ben de öğle aralarında onun yanına gittiğimdedenk geliyordum hep... Samsunluların bir ilgisi oluyordu programa. Bugün Koçyiğit'e gittiğimzde yine yerinde bulamadığımız Engin Abi'nin nerede olduğu anlaşılıyor :) Tebrikler Severolar, forza Samsunspor!

Serkan

Akyol

İlhan abinin uyarıları işe yaramış bilenler bilir  :D

Ollivanders

Serkan

furkan5534

furkan5534

kerem55

edmontdante

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Mayıs 2010, 01:12:13
Karşıyakalıların TV basması gibi, Severo aşireti de radyo basmış  ;D

Yok kardeşim bir söz verdik onu yerine getirdik Yavuz vasıtasıyla

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 27 Mayıs 2010, 19:25:07
Bu işte Edmontdante ninde parmağı olduğunu düşünüyorum.Sever Grup Ceo'su Yavuz kardeşimide tebrik ederim. >l< >l< >l<

Haydaaaa başınıza taş düşse benden bileceksiniz arkadaş.

BB-TEMPO

mrh tempofm buket sizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok tşk ediyorum bundan sonraki programlarımdada samsun spordan sıkça söz edecegimden emin olabilirsiniz herkese sevgi ve slm
herzaman heryerde tempofm dinle  :)

YaşarDoğu

@edmontdante

Abi birbirimizi az çok tanıyoruz, evet kafamıza taş düşse senden bileceğiz :-* :D