1 maç saha Kapatma cezası aldık ( MİY maçı Ordu'da...)

Başlatan since1965, 27 Ağustos 2009, 19:53:46

« önceki - sonraki »

**KaR6**

yeri belli olsun, bi organizasyon yapmak lazım..

eLLis

Şu yeri hemen ayarlayıp şehre ilan bayrak pankart ayarlasalarda az bi kalabalık gitsek

berusa55

Yönetimin şehri belirleme hakkı var. Tokat olması taraftarıyım. Ya da Bursa'da oynayalım işi Bengülülere havale edelim  ;)

**KaR6**

çorum bize ugurlu geliyodu, oraya gidelim.. hem baya kalabalık oluruz o zaman :P

gozgoz yýlmaz

İstanbul olabilir...
Ordu'ya verirler... ( Işıklandırma olmadığı için olmayabilir de...)
Bence Çorum'a versinler. Hem bizi sevenlerin olduğu bir şehir hem de buradan gidiş kolay olur. 94'teki Petrolofisi maçı neydi be?

SSBiz Gençlik

Amsterdamli

Bencede Yozgata verirler. Genclerbirligi macini orada oynamistik Musa 2 gol atmisti.

**KaR6**

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ağustos 2009, 20:39:10
İstanbul olabilir...

abi, zannetmiyorum yönetimin uzak bir yer seçeceğini, bir de fazladan otel masrafı olmasın diye günübirlik bir yer tercih edilir..

berusa55

Tahtamız açıldı sahamız kapandı! Çok manidar çoook >:(

55.hakan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Ağustos 2009, 20:40:40

abi, zannetmiyorum yönetimin uzak bir yer seçeceğini, bir de fazladan otel masrafı olmasın diye günübirlik bir yer tercih edilir..

Galip Asal gelin Ankara'ya otel masraflarınızı karşılayayım Asal Otel'de diyebilir  :D

AntZ

Mersin den uzaklık olarak, Samsun dan uzak bir yere maçı vermezler diye düşünüyorum. Bence Ordu olma olasılığı 0. Cezayı Samsunspor a verip Mersin in yolunu uzatmazlar, Samsun'a yakın ortada bir yer ya da Ankara olur. Ama bu federasyon Malatya ya verirse de şaşırmam.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: kolloid - 27 Ağustos 2009, 20:39:46
Çorum içerde Tokat'la oynuyor...

Mersinle biz de girer, Japon kale oynarız :)  ;D

Amsterdamli

Yozgat iceride oynuyor Corum iceride oynuyor. Kesin Tokat olur. Mersinden otobusle gelirken Tokat tam yol ustu oluyor o yuzden en mantiklisi, hem iceride o hafta maclarida yok. Ant55in de dedigi gibi Mersinin yolunu uzatmazlar, Ordu Giresun taraflari secenek degil.

eLLis

Arkadaşlar mersinden ne kadar taraftarları gelecekki bunların lige çıkmanın heyecanıyla konuşuyorlar heryerde ama tokat en matıklısı gözüküyor stadımda 2 maç izleyecektim topu topu oda yalan oldu tokatta sorun olmaz inşallah kocaeli maçımı izler giderim. :(

mehmet yılmaz

Seyircisiz olmasındansa, tarafsız saha olması daha makuldür.

Neresi olursa olsun siteden bir organizasyon yaparız Allah'ın izniyle...