10 Numarayı Kim Giysin?

Başlatan germencisse, 25 Temmuz 2009, 13:40:17

« önceki - sonraki »

oguz_5528

10 numara daha çok volkan'a yakışıo oyun stiliyle ama oda 90 dk fazla oynamıo onun için on numaraı murat giysin
55 numarada hakan koçarslana verilsin bnce daha yürekten oynuoo

Dartagnan

26 Temmuz 2009, 20:50:19 #76 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2009, 20:52:11 Dartagnan
10 numara kesinlikle Murat yildirima verilmeli ....

55 i Can in almasini isterdim ancak o olmadigina gore bu numara  Cefakar Taraftara verilmeli!!!

sercan artistine veya xavi sefaya bu numaralardan biri verilirse  gerisini dusunmek bile istemiyorm....

Ben Ofosu

Fikirlerimizi zikrederken kalbini kırdığım genç arkadaşlardan özür dilerim.

kerem55

Alıntı yapılan: samsuni - 25 Temmuz 2009, 21:42:24
Bu konuda Eski55 ağabeyimle aynı şeyi düşünüyorum. Bence de takım Süper Lige çıkana kadar 10 ve 55 numarayı kimse giymemeli! Geçmişe hakarettir çünkü.

İlla birileri giyecekse de bu iki isim Sefa ile Sercan olmamalı. Murat ile Oktay belki olabilir ama Erol Kapusuz gibi bir papaza bile 55 numarayı teslim edenleri göredük biz, maalesef...

veis

kenan murat oktay bence soru degişmeli 4.cesur yürek kim olur.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 26 Temmuz 2009, 19:49:09

Kenan piyasası olan bir isim değil,neresi efsane! ben kaptanlık olarak önüne Ercan gibi Gozgoz gibi adamları koyuyorum sen boş mukaveleye imza atan adam diye efsane yaptın Kenan'ı . Samsunspor'a imza atmasa gideceği yer maksimum Giresunspor olur Kenan'ın. Kenan'ı A milli yapan Samsunspor'dur. Düştüğümüz sene yaptığı ıskalardan yediğimiz gollerin hesabı yok,efsane dediğin Ercan gibi 1-2 kez ıskalar .

Mert

10 numara bence ortasahada oynayacak bir oyuncuya yakışır.Sefaya verilirse sefa bu yükü kaldıramaz ya da ukala tavırlarına devam eder.Aynı şekilde sercan da öyle.Bence 10 numara oktay ya da murat gibi oyunculara verilmelidir.55 i ise bu takımda kimse layıkıyla haketmiyor.

s_uzunkaya

murat  1+9
oktay  2+8
sefa    3+7
sercan 4+6, giysin
10 numara boş kalsın...seneye işlemi hangisi tamamlarsa o giysin...

celebi

sefa ve sercan bana kalırsa hiç olmasın o numaralara ihtimal vermek bile haksızlık olur

veis

ya kenan oktay ikisinden birisi olsun ama ben kenan dan yanayım.

gozgoz yýlmaz

Ankete saygı duyuyorum ama bu yönetim kararını çoktan vermiş durumda, bizi de muhalif belledikleri için inadına yapacaklardır. 10 numarayı Sercan'a, 55'i de duba-teye verecekler.

bir bjk maçında 10 numarayı rahmetli Müjdat giymişti, ne de yakışmıştı. :(

sevdamsınsamsunspor

10 numarayi taraftar giysin:d

orsi_55

55 boş  10 numara murat yıldırım

germencisse

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 29 Temmuz 2009, 10:33:59
Ankete saygı duyuyorum ama bu yönetim kararını çoktan vermiş durumda, bizi de muhalif belledikleri için inadına yapacaklardır. 10 numarayı Sercan'a, 55'i de duba-teye verecekler.

bir bjk maçında 10 numarayı rahmetli Müjdat giymişti, ne de yakışmıştı. :(
tabiki yonetim belirleyecek ama sitedekiler 10 numarayi kime layik goruyor onu cozumledik...

veis

kim giyerse giysin numaranın önemi yok adam gibi taşısınlar adam gibi top oynasınlar adam gibi alışlansınlar.bizim 1 den 99 a kadarki hernumaramız farkındaysanız samsunsporumuzun formasına yazılıyor ve bizim için önemli olan içindekinin adam olması.çünkü giydigi forma samsunspor forması.