10 Numarayı Kim Giysin?

Başlatan germencisse, 25 Temmuz 2009, 13:40:17

« önceki - sonraki »

cgr

benim için 10 Numara diyince Serkan Aykut aklıma geliyor...

O yüzden kimse giymesin...

Kais

sercan kampta idmanlarda falan hep giyirordu.kesin ona giydircekler.

germencisse

Alıntı yapılan: Kais - 25 Temmuz 2009, 19:30:05
sercan kampta idmanlarda falan hep giyirordu.kesin ona giydircekler.

yok abicim öyle yapmazlar yoksa havasından geçilmezz ;)

beşnumara

10 numarayı prensese giydirsinler  :D ;D

Sercan

Kaya

sercan 10
sefa 55

giyecek bu sene ne kadar istemesekte bu böyle olacak..

alperen

10 numarayı gidip sercana verirlerse kimse şaşırmasın bence sercanın hakettiği numara KOCAMAN Bİ 31...

supernatural_55

ben sercana 10 numara verilmesini isterim şahsen.çünkü zaten adam havalarda farklı olmak için elinden geleni yapıyo sonu lincoln gibi olur ve sahte yıldız kaymış olur çünkü o samsunsporumu hak etmiyor en azından şimdilik(gelecek için umudum yok ama umarım bi gün yanılırım)...
gerçek fikrime gelince oyumu murat yıldırıma kullandım ama 10 numaranın yeni kralımızı bulana dek boş kalmasını 55numaranın murat yıldırıma verilmesini isterim daha doğrusu ''hak etmek''bunları gerektiriyor benm gözümde

eski55

bu takımda 10 numarayı hak edecek kalitede ve kişilikte futbolcu yok. 10  numarayı taraftar giysin...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: eski55 - 25 Temmuz 2009, 21:39:10
bu takımda 10 numarayı hak edecek kalitede ve kişilikte futbolcu yok. 10  numarayı taraftar giysin...

Bu konuda Eski55 ağabeyimle aynı şeyi düşünüyorum. Bence de takım Süper Lige çıkana kadar 10 ve 55 numarayı kimse giymemeli! Geçmişe hakarettir çünkü.

İlla birileri giyecekse de bu iki isim Sefa ile Sercan olmamalı. Murat ile Oktay belki olabilir ama Erol Kapusuz gibi bir papaza bile 55 numarayı teslim edenleri göredük biz, maalesef...

Jnr.Serkan

ee abi burası samsun :)) hocalara papazlara bide çakallara veriorla 10-55 i

germencisse

o zaman 55 numarayı taraftar giysin..

Jnr.Serkan

10 numarayıda veis abi giysin :D

tanju55

ardaya hic yakistiramiyorum 10 numarayi...neyse o gs problemi...
sercana da hic yakismaz yakisirsa murata yakisir cünkü oyun kurucu ve orta sahanin yükünü ceken yada cekebilen tek futbolcu...

M U R A T    Y I L D I R I M

seckin55