20 Yıl Sonra Hakkı Tomaç Bizi Yine Düşürür Mü? ( Bence evet...)

Başlatan gozgoz yýlmaz, 03 Mayıs 2009, 17:39:11

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

Alıntı yapılan: maraton - 04 Mayıs 2009, 09:50:26
kardeşim o turgut çiftliğin bir başından bir başına o gece elini kolunu sallayarak yürü dü ise zaten ben böyle şehrin ne diyeyim

acaba turgutu ciftlikde görseler tanırlarmı bırak turgutu diyerlerinide ama sanmıyorum o yüzden cok rahatlar elini kolunu sallaya sallaya rahatca geziyolardır buna emin olun

faça55

Hiç utanmadan İsmail Uyanık Başkanın bizler için şeref dolu 12 yılını eleştiren Hakkı Tomaç, 5 haftalık başkanlığında bile takımın içine etmiştir.

AntZ

Alıntı
TOMAÇ'IN ŞANSSIZLIĞI
Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç, Kırmızı- Beyazlılar'da ilk başkanlığını 1989 sezonunda yaptı

Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç, Kırmızı- Beyazlılar'da ilk başkanlığını 1989 sezonunda yaptı. Kazanın ardından kümede bırakılan Kırmızı- Beyazlılar diğer sezon ise, toplanan yardımlarla dev bir bütçe ile sezona girmişti. Ancak o sezonda Samsunspor haftalarca önceden küme düşmüştü. Şehrin sahipsizliğinin ardından şu anda takımın zorunlu başkanı olan Tomaç'ı bu şanssızlığı yine devam ediyor. Bu kez de son haftaya girilen ligde, Samsunspor puan aldığı takdirde kümede kalacak.

http://halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15042

yönetici

Sitemiz şu sıralar yerel medya tarafından çok yakından takip ediliyor anlaşılan.

35ama55'in yazısı, Murat Yıldırım haberi derken şimdi de Hakkı Tomaç'ın 19 yıl önceyi hatırlatan performansı.

AntZ

Alıntı yapılan: yönetici - 05 Mayıs 2009, 18:15:49
Sitemiz şu sıralar yerel medya tarafından çok yakından takip ediliyor anlaşılan.

35ama55'in yazısı, Murat Yıldırım haberi derken şimdi de Hakkı Tomaç'ın 19 yıl önceyi hatırlatan performansı.

Sizlerin sayesinde sıradan bir taraftar forumu olmaktan çok, son derece düzeyli, bilinçli insanların, gönülden Samsunsporluların yer aldığı bir platform haline geldi burası.

Bugüne kadar en ufak bir düzeysizliğe, Samsunspor a zarar verebilecek davranışlara izin vermediniz.

Medyanın sitemizi yakından takip etmesi bu gerçeğin farkında olmalarındandır.

Bu vesileyle bende başta Teoman abi olmak üzere, sizlere ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Nuri Asan

Kume duscegimizi asla dusunmuyorum,ama bu elbette tomacin basarisi olarak medya ve yonetim tarafindan yorumlanmamali,SAMSUNSPORUN hedefi asla ve asla bank asyada kalmak olmamalidir.bunu basari ve zaten hedefimiz buydu derseniz adama soverler.

red_white

arkadaşlar sitemiz git gide büyüyor ben her yerde sitemizin adını duyurmaya çalışıyorum bu nette olsun güncel hayatta olsun her yere www.samsunspor.biz i yapıştıralım

gozgoz yýlmaz

Hakkı Tomaç bizi geçen sene küme düşüremedi ama Allah'ın izniyle bu sezon görevini ifa edecektir. Başlık da 19 sene sonra değil 20 sene sonra olacaktır.

Sadece laf üreten, elinde adamı yokken kişisel kaprisle adam yollayan, transfer tahtasını açamayan, Fenerium'a gönderdiği çiçek rezilliğini savunan bir yönetim var ortada.

sakaryaspor gibi olacağız, ilk devre 8-9 puan. Sonra devre arası vali, bakan, yzy toplanırlar, tomaç da yanlarında poz verir, takıma el atarlar, transfer falan ama nefesimizi yetmez.

böylece yüce başkan YZY ve Wag The Dog rahat ederler, muratlarına ererler.

atakan

lig başlar.kötü gideriz devre arası yeni bi takım kuracaz der uyutur bizi.devre olur ikinci yarı başlar.bi kaç hafta sonra hersey yoluna gircek diye açıklama yapar.anaaa sonra bi bakmışız küme düşmüşüz.sonra şehir destek vermedi yapacğımızn en iyisini yaptık der.gitmeden sağa sola çiçek yollar.yada ona yollarlar görevi başarıyla yerine getirdiği için

pitbul055

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 05 Ağustos 2009, 15:31:19
Hakkı Tomaç bizi geçen sene küme düşüremedi ama Allah'ın izniyle bu sezon görevini ifa edecektir. Başlık da 19 sene sonra değil 20 sene sonra olacaktır.

Sadece laf üreten, elinde adamı yokken kişisel kaprisle adam yollayan, transfer tahtasını açamayan, Fenerium'a gönderdiği çiçek rezilliğini savunan bir yönetim var ortada.

sakaryaspor gibi olacağız, ilk devre 8-9 puan. Sonra devre arası vali, bakan, yzy toplanırlar, tomaç da yanlarında poz verir, takıma el atarlar, transfer falan ama nefesimizi yetmez.

çok doğru söylüyorsun

ata55

Alıntı yapılan: 10numara - 27 Temmuz 2009, 22:16:53
yonetım kımlerden olusuyor? ıkı kısı var gorunurde. bastakı ısım hakkı tomac. kımdır bu, hasbı mentesoglu donemınde onun parasıyla asbaskanlık yapmıs, sonra kazadan gelen devlet prasıyla dev butcelı takımı kume dusurmus, ısmaıl uyanıkı cekememesı, onun tırnagı bıle olamamsı yuzunden kendını alkole vermıs bır adamcagız. yıllarca hep bugunlerı beklemıs demek kı yusuf zıyanın hakkı abısı. gozu aydın yıne baskan oldu ama...

aması su, hakkı tomacı kendı yonetımı bıle ıplemıyor. sehır kucuk, duyuyoruz, arkasından atıp tutuyorlar. hatta hepsı bırbırının arkasından atıp tutuyor.
ıkı numara kım? tahsın kosıf. bır ara gercekten de ınanmıstık onun bırseyler yapabılecegıne ama dostları arasındakı lakabıyla palavracı tahsın. sureklı sallıyor, herseyın ıyısını ve dogrusunu kendısı bılıyor. ısmaıl uyanıkın arkasından sallayıp yanında el pence oluyor. fuat koktasın pesınden hıc ayrılmadı ama onu sırtından hancerleyen, arkasından dedıkodu yapanda o oldu.
ve esas patron. sız bakmayın onun gun yuzune cıkmadıgına. gecen yıl gırecektı yonetıme ama fuat koktas rest cektı, onun oldugu yonetıme guven olmayacagını bılıyordu. samsun ıs cevresındekı tıcarı ıtıabrı sıfır, bır suru alacaklısı var, ıslerı kotu gıdıyor ama o samsunsporun pesınde. cunku beledıye ıle kopruyu o saglıyor. hakkı tomcı masa olarak kullanıyor ve son sozu o soyluyor, erkut tutu denılen sahıstan soz edıyorum.
maalsef bu kadar palavranın, bu kadar dusuk kalıtenın oldugu bır ortamda basarı gelmez.
fuat kotas sportıf olarak basarılı olamadı ama sehre guven verdı. erkut tutunun oldugu yonetıme hıc bır ıs adamı yardım yapmaz, bunu bılmek ıcın de ıs cevresının ıcınde olmak lazım.
buyuksehır dalga gecıyor hepımızle.

Ben bu konuda daha oncede birseyler yazmistim aynisini yaziyorum yine bu adamlar gazetelerde poz vermeye gelmisler tutu ise sehirde itibar kazanmak icin var kaleci hasanın menacerine cek verelim demisler oda kimin ceki demis Erkut tutu demisler o arastirmis kesinlikle olmaz demis, hakki tomaci bir kere diger yoneticiler baksan olarak gormuyorlar ki, belediyesi, bakani, futbolcusu gorsun. Yusuf ziya bunları kandiriyor, siz bir tanesiniz, kekse oncedende siz olsaydiniz diyor, bunlarda saf cocuklar gibi inaniyorlar. Y.ziyanin derdi SAMSUNSPOR'u amatore gondermek. Tomac da canak tutacak bu ise. Kucuk kafali adamlarla buyuk hedef olmaz transfer yapamazsak duseriz, bunlarda biz zor zamanda sahip ciktik edebiyatine devam ederler. Hakki tomac hasbi agayi, kosifde fuat koktasi sirtindan vurmus adamlar.

şimşek_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 05 Ağustos 2009, 15:31:19

veis

bugün istanbul grubu olarak samsun medyasına hakkı tomaça güvenimizin kalmadıgı içerigini taşıyan bir basın açıklaması yaptık umarım sayın tomaç anlar.

34_55

İNŞALLAH ANLARLAR VEİS NEDİYELİM ama bence bütün gruplar bir olarakta açıklama yapmamız lazım bakın şimdide BAŞKAENT  GRUBU yapacakmış açıklamayı..

celebi

Alıntı yapılan: veis - 05 Ağustos 2009, 17:16:14
bugün istanbul grubu olarak samsun medyasına hakkı tomaça güvenimizin kalmadıgı içerigini taşıyan bir basın açıklaması yaptık umarım sayın tomaç anlar.