0532 752 37 55

Başlatan yönetici, 21 Mart 2009, 22:15:54

« önceki - sonraki »

yönetici

0532 752 37 55

Bu numaradan cep telefonlarına bir mesaj geliyor.

29 Mart yerel seçimlerinde Yusuf Ziya Yılmaz'a oy vermeyi düşünüyor musunuz? Evet, Hayır ya da Kararsız yaz ve bu numaraya geri gönder...

Numarayı aradığımda "yanlış bir numara çevirdiniz" diyor.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Neden özellikle Y.Ziya Yılmaz? Ve Kimsiniz Siz?

ChRoNiC

internet uzerinden yollanıyor olabilir yanlıs numara diyor ise

mehmet yılmaz

Benim her iki hattıma da geldi bu mesaj. Kim olduklarını bilmediğim için cevap yazmadım tabii ama aradım, aynı şey oldu.

Acaba yusufziyayilmaz.com.tr adresine gerçek kimliğimiz ve telefonumuzla attığımız mesajlardan sonra bir tür sağlamam mı yapıyorlar? Neticede oraya verdiğimiz mail adreslerine günde en az iki mail atıp sinirimizi bozuyorlar.

ChRoNiC

sonucda adam biryerlerden oy kazanmaya calısıyor bu da o yontemlerden biri olmalı...

yaman55

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Mart 2009, 22:20:01
Benim her iki hattıma da geldi bu mesaj. Kim olduklarını bilmediğim için cevap yazmadım tabii ama aradım, aynı şey oldu.

Acaba yusufziyayilmaz.com.tr adresine gerçek kimliğimiz ve telefonumuzla attığımız mesajlardan sonra bir tür sağlamam mı yapıyorlar? Neticede oraya verdiğimiz mail adreslerine günde en az iki mail atıp sinirimizi bozuyorlar.

tam üstüne bastın kesinlikle attığınız e-mail ve mesajlardan

Clint_Eastwood

E-posta atmamamıza rağmen ben ve aile fertlerime bu mesaj geldi... Ben bu hadisenin kişilerin fişlenmesi olduğunu düşünüyorum, geri aramadım mesaj atmadım... Ama okkalı bir küfür yazmak geldi içimden açıkcası.. Eşim, dostum bilmezken oyumu sen kimsin de sana söyleyeceğim oyumun rengini? George Orwell'ın kitabındaki gibi,

BİG BROTHER WATCHİNG YOU!

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 21 Mart 2009, 22:26:16
E-posta atmamamıza rağmen ben ve aile fertlerime bu mesaj geldi... Ben bu hadisenin kişilerin fişlenmesi olduğunu düşünüyorum, geri aramadım mesaj atmadım... Ama okkalı bir küfür yazmak geldi içimden açıkcası.. Eşim, dostum bilmezken oyumu sen kimsin de sana söyleyeceğim oyumun rengini? George Orwell'ın kitabındaki gibi,

BİG BROTHER WATCHİNG YOU!

Ben de benzer hisler yaşadım, aramamdaki maksat da "kimsin sen?" demekti zaten. 1984'teki gibi de hissettim kendimi, ne oluyoruz dedim...

**KaR6**

Basbakan Samsuni, dikkat et, cıkarmasınlar aradan seni ;D

mehmet yılmaz

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Mart 2009, 22:31:35
Ben de benzer hisler yaşadım, aramamdaki maksat da "kimsin sen?" demekti zaten. 1984'teki gibi de hissettim kendimi, ne oluyoruz dedim...
sen şimdi Türkiye haritasını aç haritanın en doğu tarafından köylrin ve sınır karakollarının bol olduğu yerden kendine bir yer beğen  ;D

Akyol

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Mart 2009, 22:34:25
www.hakkarispor.biz  8)
Samsuni iyi güzel diyosun da senin adın ne olacak hakkari hakkari? ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 21 Mart 2009, 23:38:02
Samsuni iyi güzel diyosun da senin adın ne olacak hakkari hakkari? ;D

çölemerikli :)

Akyol

sBc-55

21 Mart 2009, 23:42:29 #13 Son düzenlenme: 21 Mart 2009, 23:49:23 samsuni
bu benim msn adresime ikidebir posta yolluyo ana bajı sövüyom yine yolluyo  >:(

Akyol

hoşuna gidiyor demek ki sevgi sözcükleri!! durmak yok sövmeye devam arkadaşım  ;)