...TESEKKURLER...

Başlatan CANULUN, 28 Ocak 2009, 17:45:51

« önceki - sonraki »

pitbul055

Sevgili Süleyman kardeşime Cenab-ı Haktan acil şifalar diliyorum.Allah yardımcın olsun kardeşim.resimleri görünce çok duygulandım.Allah Can,Oktay ve murat kardeşlerimizdende razı olsun.İşde samsunsporluluk bu.Biz boşuna sevmemişiz Canı,Oktayı ve muratı

arena55

cab harbi couksun harbi söz bulamıyom sana sadece alkıslıyom kardesım sen gercek samsunlusun

hala kızı

04 Şubat 2009, 21:51:27 #77 Son düzenlenme: 04 Şubat 2009, 22:26:20 hala kýzý
ALLAH süleyman'ımıza acil şifalar versin.

Demek futbolcular  konusunda pek ön yargılı olmamak gerekiyormuş!

Hani taraftar coşarda futbolcuyu yanına çağrır sonrasında futbolcu bilmem kaç yüz metre uzaktan el sallar gibi yapar, mirkelam edasında bir sahne tavrı sergiler gibi gelirdi bana...
Ama utandım şimdi böyle futbolcuları görünce... :-X

Tribün_ali

Can adam gibi adamdır kişilik ve karekteriyle futboluyla örnek alınacak kişidr zaten samsunsporun yetişdiridigi en nadir futbolculardan biridir

Akyol

Gazetelerde CAN'ımızın moralinin bozuk olduğu yazıyordu en kısa zamanda düzelir inşallah...

Kais

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 11 Şubat 2009, 18:04:23
Gazetelerde CAN'ımızın moralinin bozuk olduğu yazıyordu en kısa zamanda düzelir inşallah...

bugün idmandaydım Can'ın morali yüksekti.hatta çok fazla espri bile yapıyordu arkadaşlarına

Akyol

aman iyi olsun demek ki hocadan dolayı oldu gazetelerde dünkü haberler tabii taze haber için teşekkürler kais ;)

Kais

ayrıca taraftarlar Ercüment hocayı çağırırken futbolcularda alkış tuttular o yüzden herkezin ama herkezin moral üst düzeydi.

emre

Can abinin bu forumu takip etmesi buraya yazması bile onun nasıl bir kişilik olduğunu gösteriyor onun fazla şey söylemek istemiyorum.
Senin gibi 4-5 tane daha olsa bu takım zatenn çıkmıltı süper ligee..

FaT1h

samsunsporu tutmayanlar örnek alsın acil şifalar dilerim kardeşim sana ve can oktay ve murat özelliklede mehmet abi biz aileyiz işta samsunsporluluk

yasemin 5516

süleyman kardeşimize allah acil şifalar versin samsuni abi sana ve can uluna ayriyettende oktay delibalta ve murat yıldırımada çok teşekkürlerimi iletiyorum.