...TESEKKURLER...

Başlatan CANULUN, 28 Ocak 2009, 17:45:51

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

"harbisamsunsporlu" kardeşim süleyman'a selamlarımı gönderiyorum ;)

Can Ulun'u da ayrıca yeniden tebrik ederim yine büyüklüğünü ve adamlığını göstermiş.

Mehmet abide elinden geleni yapıyor tebrikler

mehmet yılmaz

29 Ocak 2009, 17:52:15 #46 Son düzenlenme: 29 Ocak 2009, 18:45:19 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 29 Ocak 2009, 17:24:47

Bugün sitedeki harbisamsunsporlu kardeşimiz Süleyman'ı ziyarete gittik Can'la birlikte. Gerçekten güzel bir ortam vardı. Süleyman kardeşimizin kas erimesi hastalığı var, ama bu onun Samsunspor sevdasına mani değil. Sitemizin müdavimlerinden zaten Süleyman. Aile fertleri de iyi birer Samsunsporlu.

Can'a konuyu ilk defa Kutlukent'teki kitap gecesinde ayak üstü söylediğimde, hiç tereddüt bile etmeden "nereye dersen gideriz abi" dedi. Süleyman kardeşime de "istersen biz bize olalım, gazetecilere haber vermeyeyim" dediğimde "fark etmez, sen bilirsin abi" deyince Süleyman'ın hangi şartlar altında siteye yazı yazdığını ve Samsunspor'u tuttuğunu Samsun'da yaşayan ama Samsunspor konusunda göüz kör, kulağı sağır olanlar da görür de belki utanır diye düşündüm. İnşallah doğru yapmışızdır.

Clint_Eastwood

Samsuni ve Can Ulun, ikinizin de yüreğine sağlık...

Süleyman kardeşime de sevgilerimi gönderiyorum...

beşnumara

süleyman kardeşime YÜCE ALLAH'tan acil şifalar diliyorum.sen harbisamsunsporluymuşsun. sevgili mehmet abiye ve futbolcu kardeşimiz can'ımız ciğerimize de çok teşekkür ederim.ALLAH hepinizden razı olsun.

berusa55

Kardeşimiz Süleyman'a acil şifalar diler, bu ziyareti gerçekleştiren Sevgili Mehmet'i ve çok değerli futbolcumuz Can Ulun kardeşimi tebrik ederim.

Sercan

Sevgili kardeşimiz harbisamsunsporlu Süleyman'a acil şifalar dilerim.Mehmet abi ve canımız Can Ulun abimizide tebrik ediyorum böyle bir ziyareti gerçekleştirdikleri için...

celebi

vay be süleyman kardeşim Alah yar ve yardımcın olsun kardeşim benim Samsuna gelir gelmez ilk işimiz seni ziyaret etmek olsun. bu organize içinde Can ve Mehmet kardeşlerimizden Allah razı olsun

Kaya

süleyman kardeşimize ALLAH tan acil şifalalar diliyorum rabbim tez zamanda sağlığına kavuşturur inşallah

ne mutlu ki böyle değerli insanlarla aynı ortamı paylaşma fırsatım var adamsınız adam tek kelimeyle.

kaan

Sizin gibi insanlarla aynı platformu paylaşmak gurur...
Süleyman kardeşime geçmiş olsun diyorum dualarim seninle.

Burdan 3 teşekkür yolluyorum biri cana adam gibi adam can abimize çünkü futbolcumuz insanlığını en iyi şekilde gösteriyor bize, ikincisi süleyman kardeşime samsunsporluluk sevgi işi gönül işi eski gollerimiz ve birsürü arşiv çalışmasını takdir ettiğim kardeşime burdan birkez daha geçmiş olsun diyorum.3.Su mehmet abimize abi kalabalik miyiz bilmiyorum başarılıda olmayabiliriz ama türkiyenin en büyük taraftarıyız bunu biliyoruz bu şehirde senin gibi insanların olması bize güven veriyor.Teoman abi bunları görüyor ve hepimizle gurur duyuyordur.
Hepinize teşekkürler iyiki varsınız.

harbisamsunsporlu5517

Değerli Mehmet abi bugün bana hayatımın en güzel gününü yaşattınız başta sana can abiye ve oktay delibalta,murat yıldırım kardeslerime,gazeteci abilerime sonsuz teşekkürler meslek hayatınızda başarılı olmanızı yüce allahtan niyaz ederim sitedeki abilerim ve kardeşlerim sizlerede içten dualarınız ve guzel temennileriniz için ayrıca teşekkür ederim allah hepinizden razı olsun
http://www.youtube.com/watch?v=WGCrfalboJk

55.hakan

harbi samsunsporlu kardeşim acil şifalar diliyorum. sana koşullar ne olursa olsun samsunspor u desteklemek diye buna derim ben.

maviay55

kardeşim Allah acilşifalar versin..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 29 Ocak 2009, 21:38:19
Değerli Mehmet abi bugün bana hayatımın en güzel gününü yaşattınız başta sana can abiye ve oktay delibalta,murat yıldırım kardeslerime,gazeteci abilerime sonsuz teşekkürler meslek hayatınızda başarılı olmanızı yüce allahtan niyaz ederim sitedeki abilerim ve kardeşlerim sizlerede içten dualarınız ve guzel temennileriniz için ayrıca teşekkür ederim allah hepinizden razı olsun
http://www.youtube.com/watch?v=WGCrfalboJk

Kardeşim benim, eğer sen mutlu olduysan o bize yeter de artar bile. Yusuf'un yanaklarından öpüyorum, aile efradına da selamlar.

YaşarDoğu

Sevgili Süleyman kardeşime Cenab-ı Haktan acil şifalar diliyorum.Allah yar ve yardımcın olsun.

Mehmet Abi ve Can Ulun kardeşimede helal olsun gercekten yürekleri hoş tutan bir güzel iş yapmıssınız.Mehmet Abi yüreğine sağlık.

Tufan

Süleyman kardeşime acil şifalar diliyorum. Mehmet Abi ve Can Ulun ikinizde adamın hasısınız Allah ikinizdende razı olsun. iyiki varsınız....