...TESEKKURLER...

Başlatan CANULUN, 28 Ocak 2009, 17:45:51

« önceki - sonraki »

jean

can abi super lige cikmayi en cok siizn icin sevinmeniz icin istiyorum

CeLL-O

Helal olsun can abi  :D Her ne kadar iyi ps3 oynayamasanda  8)

Gerçek bir kaptanlık örneği bence oyunu Oktay'a kullanman , 55 numara Can ULUN numaralı formayı görmek istiyoruz seneye sahada inşallah..

atakan

sen ve senin gibi düşünen insanlar(yönetimden personeline ve futbolcusu dahil)olduğu sürece bu takımın sırtı yere gelmeyecektir.elbet birgün döneceğiz ait olduğumuz yere.teşekkürler can.verdiğin mücadeleden ve samsunsporluluğundan dolayı.

kaptan 55

işte bize böyle içinde samsunspor sevgisi taşıyan futbolcular lazım adamlığın yeter CAN ULUN

sezgin

Baskent_Samsunspor

CAN-ım aslanım asıl sana teşekkür bizlere ortak olduğun için hep böyle oynayın CAN-ımızı verelim

her zaman her yerde en samsunspor

Akyol

CAN ULUN bu takımda en çok güvenilen ve sevilen oyuncusun ADAM GİBİ ADAMSIN sevmeyelim de ne yapalım şimdi senin gibi insanı inşallah yanındakilerede örnek olursun aynen böyle devam et başarılar..

Efsane Meskenler

dünyada tekizdir galiba bir futbocu takımının taraftar forumunu yazı yazıyo bu çok güzel bir şey  :D

edmontdante

Biz Can ULUN'un her milli oluşunda onunla gururlandık  seneler önce uzun saçlarıyla.Hatta halısahada bile izledik hiç artistliğe kaçmadan oynadığı temiz futbolla ilgili yorumlar yaptık arkadaşlarımızla.İşte topcu dedik başkası olsa ellibin tane varyete yapar  karşısındaki normal vatandaşlara dedik.

Takımın 1.Ligde geçirdiği sezonlarda hırsıyla cesaretiyle tekmeye kafa sokmasıyla hep takdir ettik.Onca sahtekar varken  takımda bir dönem biz hep Can'ı örnek gösterdik.Maçtan önce dua ederken çektiğimiz fotolarını siteye ekledik.

Bir gs maçında  cezasahası dışından attığı şutu kaleci kurtarınca nasıl üzülmüştüm.SAMSUNSPOR'un golü olacaktı ama aynı zamanda Can'ın gs ye attığı bir gol.Olmamıştı nasi değilmiş.

Takımda oluşan  ve taraftara güven veren bu değişimden hepimiz ümitliyiz.Bu zihniyetteki oyuncularla ve yönetimle başarı er yada geç gelecek bir şekilde ve taraftar kendisi gibi düşünen oyuncular görünce bir başka bakmaya başlıyor bu işe.

Kitap tanıtımında Can'ın siteden arkadaşları çağırıp masasına davet etmesi zaten her şeyi açıkca ortaya koyuyordu.O gün teşekkür etmek istemiştim.Teşekkürler Can SENİ SEVİYORUZ.

mehmet yılmaz

Can kardeşimle birlikte yarın güzel bir işe imza atacağız inşallah.

Can Ulun, sadece Samsunspor'un futbolcusu değil www.samsunspor.biz'in de sağlam bir üyesidir.

Altay'da iken 55 numara giyiyordu; ben 55 numarada oyumu Can'dan yana kullanmıştım fakat onun bu asil tavrını ayrıca alkışlamak isterim.

YaşarDoğu

Helal olsun Can Kardeşime binlerce kez helal olsun .Aldıgın Samsunluluk ve Samsunsporluluk terbiyesini altyapıdan gelenlerede göster Can'ım.

MeL_55

Can Ulun abi, Sitemize yazdigin ve takip ettigin icin cok tesekkürler.
Bizim Takima senin gibi futbolcular lazim.
Seviyoruz Seni CAN ULUN.

CurvaSudSamsunspor

Can abi sonuna kadar senin arkandayız (bu son ölüm olsa gerek) 55 numarayı inşallah sen giyeceksin sen armayı öpüyorsun,armaya sahip çıkıyorsun,arma tribünde namus demektir başarıların devamını dilerim...

celebi

can adamsın be kardeşim benim

kaan

Can abi yazın sitede seninle ilgilide bir konu açmıştık.Bu siteden başka normal hayatta bile en ufak birşey duymadık senin hakkında hani Samsunspor değerlerini unutan futbolcu kardeşlerimiz seni hiç örnek almıyormu diye çokta iç geçiriyoruz...

Samsunspor'u bulunduğu durumdan kurtaracak bel bağladığımız birkaç insandan birisin ses tonun bile mutevaziliğini ortaya koyuyor hani birde kimsesiz taraftarınla bütünleşiyorsun ya bırak ıskayı kendi kalene gol at duruşun varlığın bize güven veriyor.

Oktay veya can yazmıştım takımımızda sizin gibi  karakterli insanların oluşu bizimle bütünleşen kardeşlerimizin abilerimizin oluşu bizi daha bir mutlu ediyor.

Kim alıyorsa alsın oktay veya sen ama bir ricam var 55 kutsaldır sahip çıkın!

Siteye devamını bekliyoruz bir futbolcu ve taraftarın bir arada paylaşacağı o kadar şey varki et tırnaktan ayrılmıyor seviyoruz seni seviyoruz...