1.ve 2. Hafta Maçlarımız D Spor'da

Başlatan ssg_55, 21 Ağustos 2007, 10:31:08

« önceki - sonraki »

spacey

spacey

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "spacey"
Saygılarımla
Cenk turgut

hoşgeldin yeniden babacan özledik seni

spacey

teşekkur ederım  canım  kardesım.
Ozledım sızı  napabılırım

erkan55

bu d-smarti internet üzerinden izleye biliyor myuz

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "erkan55"bu d-smarti internet üzerinden izleye biliyor myuz

hayir

erkan55

ya offfffffff ya dspor samsunsporun iki hafta üst üste macini vercek ve bende izleyemeyecegim :cry: evde kafayi yerim yaa :x

celebi

Alıntı yapılan: "veis"d smart yetkilileriyle görüşdüm maç lar artık şifreli olucak.yani samsunsporumuzu görmek biraz sıkıntı olucak ama dernege istanbul grup için bi abonelik düşünebiliriz ve uzak deplasmanlardaki maçları seyredebiliriz.
BEN FİKRET ABİYE SÖYLEMİŞTİM BUNU AMA NE OLDU BİLMİYORUM

tanju55

ya arkadaslar ben almanyadan ne güzel izliyordum d spordan simdi onada sifre koydular mecbur kahveye gidecegim ama olsun samsun iccin deger
bu maclari kacirmak istemem cünkü bu maclar bizi sampiyon yapacak

celebi

Arkadaşlar yanlışmı yım blmiyorum ama eğer dsporlu normal uydunuz varsa onu az bir ücretle açltırabliyorsunuz sanırım. o yüzden kahve köşelerine gitmeye gerek yok.onu ufak bir olayla hallediyorlar bildiğim kaadarıyla

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "Celebi"Arkadaşlar yanlışmı yım blmiyorum ama eğer dsporlu normal uydunuz varsa onu az bir ücretle açltırabliyorsunuz sanırım. o yüzden kahve köşelerine gitmeye gerek yok.onu ufak bir olayla hallediyorlar bildiğim kaadarıyla

bende normal uydu var yani d spor kanalı var şuan açık ama maç başladığı an şifre giriyor  - yani şimdi ben para verip bu d sporu açtırabiliyormuyum bu doğrumu doğruysa hemen yaptırdayım

AntZ

Alıntı yapılan: "Celebi"Arkadaşlar yanlışmı yım blmiyorum ama eğer dsporlu normal uydunuz varsa onu az bir ücretle açltırabliyorsunuz sanırım.

dsmart.com.tr sitesinde sıkça sorulan sorular sayfasından;

Alıntı- Benim uydu alıcım var, D-Smart kanallarını modülle izleyebilir miyim?

Hayır. Böyle bir uygulama mümkün değildir.

- D Tematik kanallar şifrelenecek mi?

Bu kanallar D-Smart dijital platformu kullancılarına özel kanallardır. Bazı programlar sadece D-Smart kullanıcıları tarafından ücretsiz ve şifresiz olarak izlenebilir.

Geçen sezonda son haftalara doğru maçların belli bölümlerini şifreliyorlardı. Bu sene hazırlık maçları dahil bütün maçları şifrelediler.

En iyi ihtimalle bu sene maçların bir bölümünü şifrelerler ama tamamını şifreleyeceklerini düşünüyorum

Cagdas Ünver

siz yine iyisiniz maclara gidebilirsiniz yada kahvede izleyebilirsiniz biz gurbetteyiz öyle imkanlar yok.

erkan55

ya ben simdi d spor dan sakarya-kocaeli macini izliyorum bunlar sifreye girmi yormu