1.ve 2. Hafta Maçlarımız D Spor'da

Başlatan ssg_55, 21 Ağustos 2007, 10:31:08

« önceki - sonraki »

ssg_55

1.ve 2.haftada oynayacak olduğumuz İstanbulspor ve Antalyaspor maçları canlı olarak D Spor kanalında yayınlanacak.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "ssg_55"1.ve 2.haftada oynayacak olduğumuz İstanbulspor ve Antalyaspor maçları canlı olarak D Spor kanalında yayınlanacak.

verilir ama biz izleyemeyiz çünkü d-smart yok normal uydu var

HoLiGanisT

yokmu evinde d-smart olan?
camia olarak evlere aksak

maço

veis

d smart yetkilileriyle görüşdüm maç lar artık şifreli olucak.yani samsunsporumuzu görmek biraz sıkıntı olucak ama dernege istanbul grup için bi abonelik düşünebiliriz ve uzak deplasmanlardaki maçları seyredebiliriz.

AllydeenleaR

d-smart alacaktık maçlar şifreli olacaksa takımımı izleyemiceksem ne alemi var onlara o kadar para bayılmanın gider kulube veririm parayı daha iyi.aydın doğana gideceğine samsunsporumuza yardım olsun...

s_uzunkaya

dsmrat demek zaten şifre çözücü demek arkadaşım. alacaksan dsmart maçları seyredebilirsin.

Tribün_ali

a.q gecen sene uydu aldık SAMSUNSPORUN maclarını izleyelim diye şimdi de izliyemicegiz kendi evimizdeki maclara sorun degil zaten ehr hafta gidiyoruz ama olsun komuşunun evinde izlerim deplasmandaki macları

veis

sevgili AllydeenleaR smartı alırsan zaten maçları seyredebileceksin çünkü d smartın içerisindeki kanallardan biriside d spor karışıklık olmasın.

samet

bu kötü işte şimdi millet tv den izlicek maça gelmicek...

veis

d smart 330 ytl yani kombine fiatına mantıgını kullanması gerekiyor milletin.

erkan55

yani biz maclari yine izleyemeycegiz

su trt alsa ikinci ligi ne iyi olurdu :cry:

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "erkan55"
su trt alsa ikinci ligi ne iyi olurdu :cry:

hiç öyle şey olur mu patronlar ne yiyecek?

size bir müjdem var.süper lig maçlarını radyodan artık trt vermeyecek.bu da demek oluyor ki önümüz seneler radyoyu bile şifreli dinleyeceğiz,radyoyu bile satacaklar

King Of The North

Yok Samet maçları şifreli veriyorlar D-Smart'tan.Zaten içerideki maçları evden izleyen adam gerçek Samsunsporlu olamaz geçerli bir mazereti yoksa.

Sadece Samsunspor

eger bu haber dogru ise yani ilk hafta istanbulspor maci verilirse samsunda d-smart li cok yer var oraya giderim ama ben zannetmiyorum ustuste 2 hafta samsun maci vereceklerini cunku samsun macindan sonra aksamda mac var aksam macini verirler bence