13 Ağustos 2007 Olağanüstü Kongresi

Başlatan yk55, 22 Temmuz 2007, 20:58:08

« önceki - sonraki »

veis

sonuç zaten belliydi şuraya bakya düşününki adaylar dan biri öztürkler olsa adam çogunluk olmadı diye başkan olamıyacakdı nekadar yazık.işte bukadar samsunlu var aramızda.

körfez55

yönetim hazır 13 ağustosta gelecek ve 12 gün sonra ligler başlıcak.gelen yönetim transfer yapacak.bunlar takıma adapte olacak.bizde süper lige çıkacaz.ölme eşeğim ölmee..artık anladık ki bu takım bizim milletimize fazla.sadece laf var kaç aydır yönetim seçemiyoruz millet bi taraflarıyla gülüyo bize.zaten kulübü valiye bırakmak bu koca şehrin büyük bi ayıbı.bunun üstüne yine duyarsızlığımızı gösterip bi kongreyi gerçekleştiremedik.çok umutluydum aslında ama açıkçası pek umudum kalmadı.önümüzdeki bikaç yıl süper lig hayal gibi.umarım yanılan ben olurum...

celebi

Valla Mustafa inşaallah yanılırsın.

veis

mustafa gerçekleri görmen sevindirici ama inanmak gerekiyor.

jean

haftaya kesın yonetım olusuyor sorun yok kongre salonunun onundekı kısılerle konustum

ozkan17

medyada bu s...yonetımle beraber iş yapıyo belli..eger canlı yayın olmasa cogunluk saglanamdı dıye ertelendı kongre deseler kımse ınanmıcak...kımsenın yalanıda orataya cıkmıcak bole...kesın haftaya oln kongrede canlı yayın YAPAMAZLAR..

celebi

Alıntı yapılan: "jean"haftaya kesın yonetım olusuyor sorun yok kongre salonunun onundekı kısılerle konustum

Jean kiminle konuştun bu kanıya nasıl vardın ya.bir bildiğin varsa söyler misin?

veis

muhakkak önümüzdeki hafta yönetim oluşturulacakdır ama arkasında saglam kişiler olurmu olmazmı onu bilmem.

jean

cıkısta oradakı kısılerle konustum hatta bızaat kendılerı vurguladı merak etmeyın halloldu endıselenecek bır sey yok dıye

samet

bence biz en azından playy offa kalacağız...

celebi

Alıntı yapılan: "jean"cıkısta oradakı kısılerle konustum hatta bızaat kendılerı vurguladı merak etmeyın halloldu endıselenecek bır sey yok dıye

Jean inşaallah dediğin gibi olurda benim güvenim kalmadı.ancak olsa bile devamı gelir mi acaba.

veis

umarız jean çünkü artık tek umudumuz küçük kıpırtılar.

Tamer55

başkanlık için sezgin gümüş ismi çıktı galip öztürk tekstilci sezgin gümüş'e hertürlü desteği vereceğini başkanlık için uygun olduğunu açıklamış ve ilk etapta öztürk takımı 500 bin ytl maddi yardım yapacağını açıklamış ve sezgin gümüş yönettim listesini hazırlamak için çalışmalara başlamış

bu haber güzel bir haber arkadaşlar deyillmi ancak haber gazetesinde çıktığı ve başka bir gazetede bulamadığım için çok sevinemiyorum Bu sefer haber gazetesi tutturabilirm acaba  diye umut var içimde

veis

vallaha uzun zaman sonra güzel bi haber bişeyler oluyor sanırım bide halkımız uyansa takımına sahip çıksa samsunda samsunsporun herşey demek olduguna anlasa çok güzel olucak ama olucak.

berusa55

haber gazetesinin haberine inanmiyorum 13 ağustosa kadar!!