13 Ağustos 2007 Olağanüstü Kongresi

Başlatan yk55, 22 Temmuz 2007, 20:58:08

« önceki - sonraki »

Lazoli

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"ordununda kıskanılacak bir şeyi yok,olamazda,kıskanılamazda.biz kendi işimize bakalım.ordu bizim yanımıza yanaşamaz bile,bizimle kaşık atamaz

giresunun, ordunun nüfusu kadar bizim taraftarimiz var neyini kiskanacaz heriflerin. zaten bu sene onlara karsi oynamamiz cok iyi oldu. karadenizin gercek hakimi kimmis hem tribunde hemde sahada gösterecegiz onlara. jeanin dedigi gibi heriflerin dedeleri zorr hatirlio birinci ligi :D  :D ( buina cok güldüm walla) yani tirnagimiz olamazlar. zaten kendileri kabul ediyolar sehirlerin süper ligi tasiyamayacagini

berusa55

erteleyin erteleyin...arkadaslar sanırım biz bosa konusuyoruz ben bu kadar ertelenen bu kadar boslanan baska bir takımın kongresini ne duydum ne de rastladım.

Cagdas Ünver

berusa55

vallahi hayret bir sey çağdas vallahi...inanamıyorum ya.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: "berusa55"vallahi hayret bir sey çağdas vallahi...inanamıyorum ya.

valla öyle berusa55.   Param olsa gidip ben baskan olacagim ama yok iste....

Tamer55

vali yardımcısı bas bas bağırdı çoğunlu sağlayalım diye gine olmadı  vali de başlarım böyle işin içine diyip kızıp sahiplenmeyecek kalacağız ortada

jean

korkulacak bırsey yok hersey hazır sadece cogunluk omadıgınden haftaya kaldı o kadar yonetım olustu rahat olalım

bengülü

ben burdan kongre üyelerine sesleniyorum brova beyler böyle devam edin şu kongreyi gene ertelediniz kongreye gelmeyen üyeler bence üyelikden fes edeceksin ne bu çocuk oyuncağı oldu samsunspor bunun haftasıda var o zamanda göreceğiz kongreyi
ben burdan şafak gedikoğlu aks tv  canlı yayında güzel konuştu inşallah ismide yönetimde geçiyormuş inşallah hayırlısı olur samsunspor için bir an önce yönetim belli olsaydı ligler başlıyacak transfer şart takıma elimizi çabuk tutmamız gerekiyor .............

berusa55

Alıntı yapılan: "jean"korkulacak bırsey yok hersey hazır sadece cogunluk omadıgınden haftaya kaldı o kadar yonetım olustu rahat olalım

hemsom herkes hazır derken bu herkes kim acaba yani 21 kisiden bahsediliyor.kim bunlar?

Tamer55

yönetim listesi hazır vali yardımcısı başkalığında çoğunluk sağlansaydı yönetim kurulu oluşacaktı ama işte 1 hafta bekleyeceğiz

jean

bane oyle dedıler hersey hazır maddıyat falan sadece cogunluk saglanamadı dıye haftaya kalmıs haftaya kesın baslıyorlar yanı

MeL_55

AlıntıSamsunspor'da kongre ertelendi

Türk Telekom Lig (A) ekibi Samsunspor Kulübü'nde 4. kez yapılması kararlaştırılan Olağanüstü Kongre, yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle gelecek haftaya ertelendi.

Büyük Samsun Oteli'ndeki kongrenin açılışında konuşan Vali Yardımcısı Mustafa İngenç, yeni yönetim kurulu adına yapılan çalışmaların tamamlanmasına karşın yeterli çoğunluğun sağlanamadığını söyledi.

Kongre sürecinde şehrin yaklaşık 200'ü aşkın iş adamı ile görüştüğünü ancak bin 100'ü aşkın delegesi bulunan kulüpte, kongreye 130 üyenin katıldığını ifade eden İngenç, şunları kaydetti:

''Samsunspor'u sevmek, sözde değil, özde olmalıdır. Tüm hazırlığımızı yapmamıza rağmen bizzat sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu'nun, devletin valisinin her kesimden insanı kongreye davet etmesine rağmen başaramadık. Mevcut yönetim kurulumuz önümüzdeki haftaya kadar ricalarımız üzerine istifa etmeyerek, görevlerinin başında kalacak. Yarından itibaren biz de bu zamana kadar elde ettiğimiz bir miktar parayı kulübün acil ihtiyaçları ve sporcu ödenekleri için kulübe teslim edeceğiz.''  Samsunspor'a desteğin az sayıdaki iş adamının üzerine yüklenmesinin de yanlış olacağını vurgulayan

İngenç, ''Burada şehrin ücra köşesindeki öğretmenim 10 YTL, imamım 10 YTL içinden gelerek verebiliyorsa bir milyon 200 bin nüfuslu kentte herkes elini taşın altına koymalı'' diye konuştu.
Konuşmaların ardından kongre üyeleri salondan ayrıldı.

06.08.2007  

Kaynak : AA

King Of The North

Bomba transferler böylece suya düştü biz bu gidişle 5 sene çıkamayız bu ligden bana öyle geliyor.

maviay55

beklenen bi gelişmeydi..yönetim listesi hazırmış göreceğiz şu methedilen yönetim listesini bu zamana kadar bekledik varsın 1 haftada bekleyelim..
transferler askıya mı alınacak peki?

Alemci İsmail

1 Hafta daha ertelendi ne demek ya bunlar dalga mı geçiyor.
Satın klübü gitsin kardeşim bize yer yok buralarda,arkalardan birçok klüp belediye ve milletvekillerinden tonla para alırken,Kürt-Türk bölücülüğüne soyunan ve kadrosunda sadece Kürtleri oynatan Diyarbakır Diski Belediyesi bile süper lige gümbür gümbür geliyor biz hala kongrelerle uğraşıyoruz.