10 Haziran Samsunspor kokteyli

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Haziran 2007, 09:54:35

« önceki - sonraki »

ucak55

NE MUTLU SAMSUNSPORLUYUM DİYENE !

ARKADAŞLAR,

kulübümüzün düzenlediği kokteyle taraftar olarak katıldım. Beklenen kalabalık yoktu fakat bir umut, bir çaba ve bir hedef vardı. Ben orada Sayın HAKKI TOMAÇ beyin ATATÜRK'ÜN Amasya tamiminde belirttiği  vatanın bütünlüğü tehlikededir. Bu tehlikeyi halkın kendisi yenecektir benzetmesi SAMSUNSPOR'UN durumunu
açıkça ortaya koymaktadır. SAMSUNSPOR'un geleceği
kendisini SAMSUNSPORLU kabul eden herkesin elindedir.
HAYDİ DESTEĞE !    

KUMBARALAR VE SMS  MESAJLARI BİZİ BEKLİYOR......

SAYGILAR...

AHMET SEVÇİN

samet

nolcak şimdi başkan kim olcak...

atakumlueray

bir tane belediyenin bir tane başkanı olmaz mı yaa şu kokteylde.jandarmanın yaptıgı operasyon sonucu bunlar samsunspora nefret duyuyo ve eger seçilirlerse halimiz perişan çünkü bunlar samsunsporu gözden çıkaralı çok oldu

körfez55

aslında o kadar ğalanacak bi durum yok.ne demek ligde kalmak için oynıcaz.kocaelisporun 60 trilyon borcu var.ama adamlar hala süper lige çıkcaz diolar.lütfen kimse hedefimiz ligde kalmak dmesin..

MeL_55

AlıntıSAMSUNSPOR SAMSUN'A LÜKS MÜ?

Ortak Çalışma Komisyonu Üyesi Temel Camadan, "Başkanlık ve yöneticilik yapabilecek insanlar açısından şehrin umarsızlığı akıllara Samsunspor, Samsun'a lüks mü sorusunu getirmektedir" dedi

CAMADAN İTİRAF ETTİ

Samsunspor Ortak Çalışma Komisyonu Yönetim Kurulu Başkanı Temel Camadan, duruşu ile maddi gücü ile güvenirliği ile Samsunspor'a bakışı, yardımları geçmişteki deneyimleri ile kulübe başkanlık yapabilecek insan sayısının belli olduğunu söyledi. Şehir ve belediye kaynaklarından yeterince faydalanmayan, güven telkin edemeyen, ricalarla görevlerini ifa eden bir yönetim kurulunun başarılı olamayacağının kanıtlandığını belirten Camadan, "Başkanlık ve yöneticilik yapabilecek insanlar açısından şehrin umarsızlığı akıllara Samsunspor, Samsun'a lüks mü sorusunu getirmektedir" dedi.

YENİ YÖNETİM BULUNSUN
Samsunspor'da bugüne kadar yöneticilik yapmış elli kadar insanın dahi başlatılan kampanyaya iştiraksizliğinin düşündürücü olduğunu dile getiren Camadan, "Oysa böyle bir dönemde hiç kimsenin mazeretlerin arkasına saklanma hakkı olmadığını düşünüyoruz. Bu tavrı, mevcut yönetim kurulu ve ortak çalışma grubu olarak üstümüze alıyor, güven problemi yaşayan bu yönetim kurulu yerine burada bulunan siz değirli yönetici ve Samsunlular tarafından hemen yeni bir yönetim kurulunun temellerinin atılmasını rica ediyoruz. Yeni bir yönetim yeni bir başkan yeni bir heyecan getirecektir" diye konuştu.

AlıntıBU KADAR ÇARESİZ KALMAMIŞTIK

Samsunspor'da bulunduğu süre içinde hiç bu kadar zor durumda kalmadıklarını belirten eski Başkan Hakkı Tomaç, "Samsunspor yol ayrımındadır. Yeni hedefler belirlemek, öncelikle borçlarını ödemek ve lig A'da tutunmak zorundadır" dedi

DURUMLAR İÇ AÇICI
Samsunspor eski Başkanı Hakkı Tomaç, düzenlemiş olduğumuz 'Dayanışma Kokteyli'nin daha coşkulu geçmesini beklediğini söyledi. Ortak Çalışma Grubu olarak Samsunspor'un yeniden dirilmesi adına bir şeyler yapmaya çalıştıklarını belirten Tomaç, "Ancak çalışmalarımızın karşılığı pekte iç açıcı değil. Sizlere bunları söylerken boğazım düğüm düğüm oluyor" dedi.

LİG A'DA TUTUNMAK ZORUNDA
Hiç bir dönem bu kadar zor durumda kalmadıklarını da hatırlatan eski Başkan Tomaç, "Samsunspor yol ayrımındadır. Artık yeni kendine hedefler belirlemeli, bunun yanında tabiki borçların silinmesi için bugün olduğu gibi çalışmalar yapılmalı. Lig A'da tutunmak daha sonra Süper Lig düşünülmeli. Bunlar Samsunspor Kulübü'nün acı gerçekleridir" şeklinde konuştu.

Sadece Samsunspor

şu kriz yönetimide olmasda halimiz vahim olurdu şimdi en azından para toplanıyor kokteyl veriliyor bazı borçlar faiz yemeden ödeniyor o yönetimdeki herkese teşekkürler - bu arada cemal yeşilyurtun ssk borçlarını kapatacağı söyleniyor hadi bakalım herşeyin hayırlısı - birde böyle valimizin olması çok güzel kimse yoksa valilik var diyor helal olsun valim sana

mctlçy

sen şimdide vali ye taktın heralde :lol: saol valim warol valim bunları sölemen içn somut birşeyler yapılması lazmm haa ne zamn yapılır ozamn enbüyk walii denirr kmse olmasssa ben warım diyen çok adam gördk biz bakalım hayırlıısı

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "mctlçy"sen şimdide vali ye taktın heralde :lol: saol valim warol valim bunları sölemen içn somut birşeyler yapılması lazmm haa ne zamn yapılır ozamn enbüyk walii denirr kmse olmasssa ben warım diyen çok adam gördk biz bakalım hayırlıısı

napalim kardes suan sadece kendisi samsunspor un arkasindayim dedigi icin bu seferde onu buyuk olarak gorduk :lol:  :wink:

supporter

umarım vali beyin çağrısı gereğisamsunsporlu bir yönetim gelir aksi halde vali bey kendisi bir yönetim oluşturup bu kervanı devam ettireceklerini söyledi. samsunspor camiasından çıkacak bir liste bizim daha fazla hayrımıza olur. ama artık görmekten yorulduğumuz mazhar, ölmez, engin uzun, cevat öncü gibi tipler bi zahmet dinlenirse daha iyi olur. ben yönetimde tahsin kosif, erkut tutu, ömer çoruh, haldun baş gibi insanlar görmek isterim.

jean

artik birseyler olsun da yeterki olsun vakit dar