Rafael, Manisa'da ve Samsunspor'dan dört transfer!

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Eylül 2006, 18:58:09

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor'dan 4 transfer..

Türk Telekom Lig A'nın güçlü ekiplerinden Samsunspor 4 futbolcuyu renklerine bağladı..

1 Eylül 2006,   18:36

Uzun süredir Vestel Manisaspor ile Rafael konusunda pazarlıklarını yürüten Kırmızı-Beyazlılar, Rafael'i Manisaspor'a verdi. Teknik ekibin raporu doğrultusunda Manisaspor'dan Rafael'e karşılık bir miktar para, Serkan Dökme ve Tufan bonservisleri ile birlikte transfer edildi.

Çalışmalarını yoğunlaştıran Samsunspor yönetimi, Gaziantaspor'da oynayan forvet oyuncusu Sinan Demircioğlu ve Malatyaspor'da forma giyen orta saha oyuncusu Uğurkan'ı da renklerine bağladı. Uğurkan bugün takımla birlikte antrenmana çıktı. Brezilyalı futbolcu Rafael'de son kez takımla birlikte çalışmalara katılarak arkadaşlarıyla vedalaştı.

kaynak: ajansspor http://www.ajansspor.com/haber/152684

mehmet yılmaz

Rafael'e hizmetleri için teşekkürler; daha da iyi olabilirdi ama en azından giderken de bize kazandırdı.
Yolu açık olsun!

Gelen oyunculara bakıldığında eğer bu isimler Levent Eriş tarafından belirlenmişse aferin demek lazım. Çünkü bu platformada da, statta da, her yerde konuşu lan ve bilinen bir gerçek vardı ; o da bu takımın acilen bir sol kanat bir de oyun kurucu alması gerektiğiydi. Nitekim Tufan genç ve enerjik oyunuyla bu açığı kapatacak gibi görünüyor.

Serkan Dökme bizde daha evvel vasat bir görünüm sergiledi ama Lig A için standardın üzerinde olacağı düşünülebilir. Marciel'den iyi olacağı ise su götürmez bir gerçek.

Sinan Demircioğlu bildiğim kadarıyla Trabzonlu bir oyuncu ama hiç Trabzonda oynamadı. D.Bakırda iyiydi. Uzaktan sert şutları ve attığı golleri var. Frikik için bir alternatif olabilir.

Malatya'dan gelen Uğurkan ile lakalı bir fikrim yok... İnşallah fayda sağlar!

Şimdi moralim daha iyi; artık yeni hocamıza destek verme zamanı... Birkaç haftalık sabır bize huzur getirebilir.

maviay55

helal olsun..son günde ii oldu moral oldu.. ortasahamız güçlendi..
bekle bizi SÜPER LİG GELİYORUZZ :wink:

hasselbaink

yüzümde inca bir tebessüm var şu sıralar ayrıca umutlu olmak için de nedenlerim var artık...
hoca değişti; iyi sayılabilecek takviyeler yapıldı
Marciel ve Muhammet Şeker ızdırabından muhtemelen kurtulacağız...

Haydi Samsun haydi Samsun haydi...

bu arada Alper Akıcı Malatya'ya verilmiş; mutemelen Uğurkala takas edilmiştir.

Tufan süper bir transfer bence; sağlam bir kanat adamı!

MeL_55

Shane_Falco

Abi yani bende pek tebessüm belirmedi Tufan Stoper'de oynayan bir arkadaş sol kanat degilki o ve bizede şuan stoper hiç gerekmiyoduuuu serkan dökme hadi idare eder diyelim daha önce bizde ciddi bi sakatlıktan sonra göndermiştir digerleri sinan ve ugurkanda yani ne diye alındı nerde hangi bölgede oynarlar bilmiyorum bunları hocanın aldıgınıda sanmıyorum yönetimin son dk'de kadroyu şişirmek için yaptıgı transferler yani bunlar

arkadaşlar sinan demircioğlunu araştırdım kendisi forvet degil ortasaha oyuncusu 31 yaşında daha önce diyarbakırda oynayan bir oyuncu yani benim vardıgım nokta boşa yapılmış bir transfer diğer oyuncu ise uğurkan degil uğurtan Sol kanat oyuncusu 1983 doğumlu Zaten malatyasporada yeni gelmiş onlar hemen postaladılar tabi Celil'i alınca gerek kalmadı daha önce almanyada abzürt bi takımda oynayan arkadaşın transferini bitirdik yani biz bu sene şampiyon oluruz yaa eminim bundan kesin yani allahın emrii bu Süper ötesi transferlerle bu yönetimle

hasselbaink

Alıntı yapılan: "Shane_Falco"Abi yani bende pek tebessüm belirmedi Tufan Stoper'de oynayan bir arkadaş sol kanat degilki o ve bizede şuan stoper hiç gerekmiyoduuuu serkan dökme hadi idare eder diyelim daha önce bizde ciddi bi sakatlıktan sonra göndermiştir digerleri sinan ve ugurkanda yani ne diye alındı nerde hangi bölgede oynarlar bilmiyorum bunları hocanın aldıgınıda sanmıyorum yönetimin son dk'de kadroyu şişirmek için yaptıgı transferler yani bunlar

galiba ben haddinden fazla sevindim sen ise hiç sevinmedin. Ama herhalde doğrusu bunun ortası...

Serkan Dökme'nin bizdeki performansı orta seviyede idi ancak neticede Levent Eriş Manisa'da şampiyon olurken takımın banko oyuncularından birisi Serkan'dı; Lig A seviyesinde faydalı olabilir diye düşünüyorum. Neticede oyun kurucu pozisyonunda ciddi bir zaafımız olduğu ortadaydı; Maricel'den çok çok daha iyi olacağı kesin.

Tufan, 80 doğumlu bir oyuncu... Faydalı olacağına inanıyorum ben.
Sinan Demircioğlu tecrübeli bir oyuncu; iyi bir sol ayağı var ve bizim önemli eksiklermizden biri olan uzaktan şutları çıkarabilir.

Valla hiçbir işe yaramasalar M.Şeker ile Marciel'i yerimiz garanti düşüncesinden alıkoyarlar!..  :lol:  

ümitli olmak istiyorum, bir şeyler olsun istiyorum, belki de kendimi avutuyorum ama olsun!

ayrıca bazı sitelerde şu haber geçiyor;
AlıntıSAMSUNSPOR BREZİLYALI RAFAELİ MANİSASPOR'A VERDİ....

Buna karşılık 1.5 milyon dolar ve Serkan Dökme ile sağ kanat oyuncusu Tufan'ı bonservisi ile aldı.Öteyandan transferin bitimine sayılı dakikalar kala Gaziantepspor'dan sol taraf oyuncusu Sinan Demircioğlu kırmızı beyazlı renklere bağlandı. Samsunspor böylece transferi kapatmış oldu.

Eğer haber doğruysa, yani 1.5 milyon dolar da para alınmışsa harika bir iş yapılmış olur ama bence bu zayıf bir ihtimal; iki futbolcu + o kadar para zor bence...

ngonge

manisa olayını ben de bir yerde 1,5 trilyon artı 2 oyuncu olarak duydum.

benim fikrimce tufan, iyi bir oyuncu olmasa kiralık vermek için bu kadar kasmazlardı. serkan dökme bence kalabalık yaratıyor, ama gene de marciel le mustafa çiçek den yana tercih edilebilir, zira bu ikisi sezona çok formsuz başladı.

sinan demircioğlu duyumlarıma göre başarılı bir sol kanat oyuncusu. diyarbakır dan bu sezon sonu antep e gitmiş, orada forma bulamayınca biz almışız. bu da boş transfer değil bence.

uğurtan ise tam kapalı kutu.

jean

King Of The North

Hadi hayırlısı bakalım umarım fos çıkmazlar her zamanki gibi.

Tribün_ali

arkadaşlar moralimiz biraz olsun düzeldi tufan gercekten cok iyi yetenek

Clint_Eastwood

Yorumları okurken çok şaşırıyorum... Alınan 4 futbolcu kesinlikle bize yarar sağlayacak kalitede değiller...Rafael'i göndermekle büyük güç kaybettik... Tebessüm edenler yas tutacak maalesef... Dilerim herşey güzel olur...

Amsterdamli

Son gun 4 degil 5 futbolcu transfer ettik.

Kaleci Dejan Maksici aldik  :wink:

Bu sayede kalemizde daha saglam oldu. Yani kadromuz iyicene genisledi ve alternatifler cok.

Tam 30 futbolcu bulunuyor, umarim hocamiz bunu en iyi sekilde degerlendirir.

2. ligde kimde bukadar futbolcu vardir, bu kadro ile ligden cikamazsak cok ayip olur.

55samsunlu55

vestel manisasporun sitesine baktım, tufanı kaybettiklerine üzülüyorlar. iyi futbolcu olduğu söyleniyor.

yönetici

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"vestel manisasporun sitesine baktım, tufanı kaybettiklerine üzülüyorlar.

Onlar resmi sitede hizmetleri için teşekkürler Tufan Esin demişler,
Biz de o halde hoşgeldin TUFAN ESİN diyelim..