Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

King Of The North

berusa55

Babasamsunlu hangi il özel idare binası? Meydandaki değil di mi? Atakum'da Ankara yolu köprüsünü geçince sağ taraftaki il özel idaresi binasından mı bahsediyorsun? Bu duruma hemen bakmamız lazım >:(

yaman55

babasamsunlu

BENDE İL ÖZEL İDAREDEN EMEKLİ ÇOK İYİ BİR SMSUNSPORLU ABİMDEN DUYDUM.HANGİSİ İNANIN BİLMİYORUM....

Ertuğrul Sağlam

babasamsunlu

ARKADAŞLAR ATAKUMDAKİ KÖY HİZMELERİNİN YANINDAKİ İL ÖZEL İDARE BİNASINDA ARKADŞLAR..

Nuri Asan

Berusa abi ;yaman simdi msj cekti bana il ozel idarenin renktleri bordo grimis-bordo mavi degilmis

Nuri Asan

Bu arada gecen senenin ilk maci antalya idi birisi bayrak acti bana bordo mavi gibi geldi olay cikardim,megersem kirmizi-beyazmis gece maci oldugudan parlamis ben oyle gormusum.Allahtan adamlar anlayisli cikti :) bazen renkler karisabiliyor.

berusa55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 05 Mayıs 2009, 18:27:38
Berusa abi ;yaman simdi msj cekti bana il ozel idarenin renktleri bordo grimis-bordo mavi degilmis

Babasamsunlu hassasiyetin için teşekkürler ama binanın renklerinin bordo-mavi ile alakası yok. Evet Nuri Asan kardeşim Bordo Gri Sarı renklerde bir bina. Sırf bunun için Atakum'a gidip baktım, fotoğraf çektim; az sonra atarım.

berusa55

05 Mayıs 2009, 19:28:22 #1179 Son düzenlenme: 05 Mayıs 2009, 19:34:54 berusa55
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Mayıs 2009, 14:13:59
BELKİ YERİ DEĞİL AMA BİRZ ÖNCE DUYDUĞUM VE BENİM YÜREĞİMİ PARÇALAYAN BİR ŞEYİ SİZ SAMSUNSPORLU DOSTLARIMLA PAYLAŞMAK İSTİYORUM.SAMSUN  İL ÖZEL İDARENİN ÖN TARAFI BORDO MAVİ RENKTE BOYANMIŞTIR.BU UTANÇ TABLOSUINUN PROTESTO EDİYORUM.VE BU KONUDA YAPILACAK HER TÜRLÜ ETKİNLİKTE İLK SIRADA YÜRÜRÜM ARKADAŞLAR....

Üşenmedim Atakum'daki İl Özel İdare Binası önüne attım kendimi bu haber üzerine... Allahtan Bordo-Mavi çıkmadı yoksa içeri dalardım o hırsla herhalde... Gerçi Bordo'ya bile tahammülümüz yok ya neyse. Bu binayı kırmızı beyaz tonlarda boyamak çok zor geldi adamlara sanırım...

özkan

şimdi ne alaka bu renkler arada bi uyum falanda olsa hanı neyse dicem ama cingan gibi olmuş aynıı..batıyomu bu şehirdekılere kırmızı beyaz renklerı?

AntZ

Bunlar İl Özel İdaresi nin değil Samsunsporluluğun fotoğrafları! Samsunspor için bu kadar duyarsızlığa rağmen, gerçek gönül verenlerin hassas konulara nasıl duyarlılık gösterdiğinin fotoğrafı. Duyarlılığınız için hepinize teşekkürler, helal olsun sizin gibi Samsunsporlulara...

AntZ

Siz kendinize Samsunsporlu diyorsanız ben değilim abi   ;D Hatta ne olduğunu bile bilmiyorum, bu nasıl bir sevdadır abicim, hergün biraz daha şaşırıyorum, daha bir seviyorum. Yok be abicim vallahide billahide birşey olmaz bu takıma. Büyüğüz hemde çok büyüğüz, büyüksünüz   ;)

berusa55

Alıntı yapılan: Ant55 - 05 Mayıs 2009, 19:35:17
Siz kendinize Samsunsporlu diyorsanız ben değilim abi   ;D Hatta ne olduğunu bile bilmiyorum, bu nasıl bir sevdadır abicim, hergün biraz daha şaşırıyorum, daha bir seviyorum. Yok be abicim vallahide billahide birşey olmaz bu takıma. Büyüğüz hemde çok büyüğüz, büyüksünüz   ;)

Eyvallah kardeşim. Haberin doğru olup olmadığını kendi gözlerimle görmeden rahat edemedim vallahi...

AntZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Mayıs 2009, 19:36:17
Haberin doğru olup olmadığını kendi gözlerimle görmeden rahat edemedim vallahi...

Yorum yapıp şu güzel cümlenin tadını kaçırmayayım  ;D Sustum  :-X