Coşkun Sapmaz

Başlatan BarışSapmaz, 24 Temmuz 2009, 14:34:11

« önceki - sonraki »

kerem55

--------------------------------------------------------------------------------
Büyük keyifle okudum. Harika bir röportaj olmuş. Gerçekleştirenlerin emeğine sağlık.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

05 Ağustos 2009, 08:33:27 #31 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 08:47:51 Bir Sevdadýr Samsunspor
Alıntı yapılan: samsuni - 04 Ağustos 2009, 19:48:41
Coşkun Sapmaz; Dava, Samsunspor davasıdır!..
Bizim zaten asıl başarımız arkadaşlıktandır.  Bizler inançlıydık. Bizler inandık. Birbirimizi seviyor ve birbirimize saygı duyuyorduk. Bunları hep üst düzey yaşadık. Para bizim için hiç önemli değildi. Ve fedakarlık vardı. Ve herkes üzerine düşen fedakarlığı yapardı. Mesela ben bir Cuma günü evlendim. Ve Pazartesi günü Ünye'ye kampa gittik.

başarılara açılan kapının anahtarı bu sözlerdir,coşkun amcalar gibi,ruhu ve onurunu samsunspor aşkı ile yoğurmuş insanları maalesef pek fazla göremiyoruz sahalarda artık. 

celebi

aslında ne yalan söyleyeyim röportajın daha doğrusu sohbetin kalitesi güzelliği tadı damağımda kaldı. iyi ki varsınız Coşkun amca ve Lazigo amca. bende bu sohbette emeği buluınan kodalak kardeşime çok teşekkür ederim.

SSBiz Gençlik

O dönem futbolcuların karakter yapılarının sağlamlığı, birbirine olan sevgi ve saygılarının yüksekliğinin çok olması, forma sevgisi anlamının benliklerini işlemesi olduğunu görmek çok güzel. Taraftarla birleşik olması harika birşey. Şu an ki futbolcuların da bu vasıfleri taşımasını çok arzuluyorum.

King Of The North

Emeklerinize sağlık beyler,çok keyifli bir sohbet olmuş.

atakan

tekrar tekrar köklü bir camia olduğumuzu anladım.ayrıca yılmaz ulusoydan bahsediyo.o adamları duyunca,şimdiki yöneticilerin kulubun yanından bile gecmemesi gerektiğini düşünüyorum.ozmanlar arkadaşlık varmış,bir duruş varmış.samsunsporluluk duruşu..

kerem55

Samsunspor'un efsane isimlerini tanımak , eski günlerdeki sıcaklığı ve Samsunsporlu duruşunu bilmek herhangi bir anadolu takımından ne kadar farklı olduğumuzu aklımıza mıh gibi bellemek açısından şahane bir röportaj .. Ellerine sağlık sevgili Çelebi   

kaptan 55

hakikaten çok vefasız bir klüp olma yolunda ilerliyoruz ya hiç bir şey yapamıyorsanız bari çoşkun amca gibi klübümüze hizmet etmiş emektarları bulup bir maça davet edin ne bilim bayramlarda kandillerde bir kart atın SAMSUNSPOR KLUBÜ adına ama yok bizimkiler fenerium açılışına çiçek gönderirler göndermeseler ayıp olur ya?

eLLis

Emeği geçenlere teşekkürler keyifli bir röportaj olmuş tarihimize ilişkin ikiside yaşlı kurt maşallah Allah onlardan razı olsun.

Oflu

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 05 Ağustos 2009, 15:16:39
hakikaten çok vefasız bir klüp olma yolunda ilerliyoruz ya hiç bir şey yapamıyorsanız bari çoşkun amca gibi klübümüze hizmet etmiş emektarları bulup bir maça davet edin ne bilim bayramlarda kandillerde bir kart atın SAMSUNSPOR KLUBÜ adına ama yok bizimkiler fenerium açılışına çiçek gönderirler göndermeseler ayıp olur ya?

Fenerliler bile Lefter Kücükandonyanidis icin, takima ettigi hizmetlerden dolayi heykel yaptiracakti. Bizim böyle efsanelerimizde kariyerlerinden sonra memurluk yapmak zorunda kaliyorlar iste. Lanet olsun böyle ise!  >:(

Demekki önceden futbolda gercekten para mara yoktu. Baksaniza adam memurluk yapmis futbolculuk döneminden sonra. Simdiki futbolcular artistmi olayim, popcumu olayim diyorlar. Zaten para olmadigi icin yürekten oynuyorlardi futbolu...

supernatural_55

çok güzel bi söyleşi olmuş kendi adıma da çok mutlu oldum yaş itibariyle göremediğim ya da bilmediğim şeyleri enine boyuna öğreniyorum sitemiz sayesinde.emeği geçenlere teşekkürler

BarışSapmaz

Ben de bu röportajı gerçekleştiren ve emeği olan herkese teşekkür etmek istiyorum.Her ne kadar sonuna da yetişebilsem çok samimi bir ortam vardı ayrıca (Lazigo) Yılmaz amcanında sürpriz ziyareti ayrı bir keyif kattı.Yıllar sonra yeniden hatırlanmak Amcamı gerçekten mutlu etti.Tekrar teşekkürler...

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

1969-70 sezonu, başkan Yılmaz Ulusoy, kaptan Gozgoz Yılmaz
Samsunspor, Karadeniz'in ilk Birinci Lig takımı
Mekan, şimik Yabancılar Pazarı civarı

1968-69 sezonu, İkinci Lig şampiyonu kadro
Gozgoz Yılmaz, Rıfat Usta, Yücel Acun, Abidin Akmanol, Coşkun Sapmaz, Yalçın Aytüner ve diğerleri...

Yücel Acun, Gozgoz Yılmaz, Pala Cengiz, Rıfat Usta, Coşkun Sapmaz ve kaleci Erol

1967-68 olabilir bu foto da, çünkü Abidin ve nuri asan yok.

Ajan

Alıntı. Dava Samsunspor davası. Bu dava için birlik beraberlik lazım.  Takımı eski haline getirebilmek için bu şart.

2009'da yapılmış bir röportaj ve Çoşkun Sapmaz'ıın söylevi sene 2012 hala geçerliliğini koruyor  :-X :-X :(