En iyi Kaleci

Başlatan erkan55, 17 Temmuz 2007, 00:39:02

« önceki - sonraki »

HoLiGanisT

stella,fatih uraz,ali uyanık,shorunmu

veis

holiganist olay budur.

edmontdante

24 Ağustos 2007, 18:49:18 #17 Son düzenlenme: 20 Eylül 2008, 03:55:23 samsuni
Ben Stela Hayranıydım.O zaman üniversite okurken Petrolofis-Samsun maçında kurtardığı  bir serbest atışı hiç unutmam.Bu kaleci gol yemez dedirtmişti bana.Ama tabiki zaman zaman akıllara zarar goller yedi.Ama yine de  çok kalite kaleciydi.Zaten  Daniel TİMOFTE başlığına eklenen videoda STELEA nın neler yaptığını izlemenizi öneririm.

[/url]http://www.youtube.com/watch?v=EPLAxzkzUfs  [url]

Onun yanında RADACA klas bir kaleciydi.Stili-duruşu karizmaydı.Fatih URAZ'ı kimse atlayamaz tabiki sonuçta milli takımda senelerce kalecilik yaptı

Ben Allum ve Shorunmu'yu bu kategorilere koymuyorum tabiki faydaları olmuştur ve kariyerli kalecilerdi  ama  kaleciden çok jimnastikci gibilerdi ve saç baş yoldurdukları onlarca pozisyonu da unutmadım.

Bir de EROL vardı Keçiörengücünden alınmıştı.O zaman Playoff grubu vardı.Allahtan ozaman Ertuğrul'lar falan vardı da EROL'un yediklerini çıkartabiliyorduk.Ama EROL'un da sanırım bir ordu milli maçında kurtardığı 3 penaltıyı hala unutmuş değilim.

Sol Açık

Elbette Fatih'in yeri ayrıdır ama Stelea müthiş bir kaleciydi.
Daha doğrusu hem müthiş bir kaleci, hem de son dakikalarda rakip kalede atılan kornerlerde etkili bir gol silahı...  :wink:

celebi

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"stella,fatih uraz,ali uyanık,shorunmu

HOLİGANİST KARDEŞ SANA KATILIYORUM AMA FATİHİ 1. SIRAD ALMALIYDIN

ozkan17

takımda odlugu donemdede..ayrıldıkdan sorada samsunsporlu olan ve destekleyen nadir ısımlerden...
Fatihhhhhhhhhhhhhh Urazzzzzzzz...

Sempatik Bengülü

Ali Uyanık bana göre

King Of The North

Fatih Uraz şüphesiz Türk futbolu ve Samsunsporumuzun yetiştirdiği en iyi kalecilerden biridir ama benim aklımda kalan özellikle 90 yıllarda fırtına gibi estiğimiz dönemlerdeki Rumen kaleci Stella'dır.

celebi

Adam o kel kafasıyla rakip kalelere gol atmaya giderdi ya. :lol:

King Of The North

Alıntı yapılan: "Celebi"Adam o kel kafasıyla rakip kalelere gol atmaya giderdi ya. :lol:

bence çok sempatikti,hatta Galatasarayla bir kupa
maçında çeyrek ya da yarı final maçı olması lazım
son kornerde son dakikada kafa vurmuştu top üst
direği yalayarak çıkmıştı.
eğer o golü atmış olsaydı finale çıkmış belki de
kupayı almış olacaktık.

Kadir ÇELEBİ

o zamanlar 2nci ligteydik istanbulda zeytinburnu macını tiribunden seyrediyoruz kalemizi Stella koruyor macı 2 = 0 onde goturuyoruz kalemizde tehlike sayılmayacak bir pozisyon havadan gelen top hic  bir rakip oyuncunun topa mudahalesi soz konusu degil Stella ellerini actı topu bekliyor sapkasını ters ceviriyor hatırlayanınız olur bu topu ellerinin arasından iceri almıstı :) cok Showmendi buna ragmen guzel kaleciydi.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"o zamanlar 2nci ligteydik istanbulda zeytinburnu macını tiribunden seyrediyoruz kalemizi Stella koruyor macı 2 = 0 onde goturuyoruz kalemizde tehlike sayılmayacak bir pozisyon havadan gelen top hic  bir rakip oyuncunun topa mudahalesi soz konusu degil Stella ellerini actı topu bekliyor sapkasını ters ceviriyor hatırlayanınız olur bu topu ellerinin arasından iceri almıstı :) cok Showmendi buna ragmen guzel kaleciydi.

o maçta 2.ligde değil, süper ligdeydik 1994-95 sezonu. zaten stelea bizde 1 sezon oynadı. z.burnu maçında kasım attı 1-0 öne geçik sonra bu dediğin pozisyon oldu ve 1-1 oldu. sonra da bünyamin attıydı galiba, 2-1 aldık maçı. o maçtan sonra stelea'yı yolladı bizim yönetim.

ali ihsan

ozkan17

beyler allum(alı uyanık) ve shorunmu nerde oldugunu bılen varmı yaw:=) wallaha ole sempatık ki adamlar :D

ne kavgam bitti ne sevdam

tabıkı alı uyanık ben bunu bılır bunu soylerım gercekten allum ustene kalecı yok samsunsporda ne gunlerı gectı adamın baskanımız soy ısmını bıle aldı fatıh uraz cok tecrubelı onda bırsey dıyemem alı uyanık olsun yıne oynar gelmesını ısterım yanı