Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Ve Yeni Web Sayfası

Başlatan berusa55, 23 Aralık 2006, 17:25:28

« önceki - sonraki »

burakbas

Alıntı yapılan: kawamura - 21 Ağustos 2007, 16:36:12
Hadi diyelim ki yönetim kira ödedi bir dükkan açtı (ki hiç ihtimal vermiyorum böyle bir girişime).

2 aya kalmaz kapanır. Satış yapılmaz, kira ödenemez. 400 yüzbin nüfuslu şehirde 10 bin kişilik stad bile dolmuyorken kim gidip de Samsun atkısı, forması alacak bu şehirde.

kawamura
Yeni Üye
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bu zaten herşeyi gösteriyor da sana bir Soru soruyorum .. SEN SAMSUNSPOR LU MUSUN ?

TARTIŞMAYA GEREK YOK !

berusa55

cezayir55

yeşilyurdu acıbadem almış gibi birşeyler duydum

muzaffer4

Atakumlu

Bende oyle duydum , buyuk ihtimal de dogrudur heralde, hatta yesilyurt un bulvar avm ye tasınacagını duydum ...
Siyaset konusmak foruma uymuyo ama İktidar partinin Samsun da bir tek Canik bolgesini elinde barındırması ve ne hikmetse tum yatırımların Canik e yapılması bana ilginc geldi , halbuki sehirler genelde batıya dogru buyur ...

birolkys

Keşke büyüğünü yapabilseydim
[ 14.06.2012 ]

Yeşilyurt Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, "Yeşilyurt AVM Samsun için bir fırsat yarattı. Daha güzel, daha büyük bir yer bulsam 2'nciyi yaparım" dedi
Atakum İlçesi'nde 2007 yılının nisan ayında kurulduğunda Samsunluları alış veriş merkezi(AVM) ile tanıştıran Yeşilyurt AVM, yeni yatırımlar, yeni konseptlerle büyümeyi sürdürüyor. Yeşilyurt AVM'yi bünyesinden barındıran Yeşilyurt Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, "Yeşilyurt AVM, Samsun için fırsat yarattı. Daha güzel, daha büyük bir yer bulsam, 2'ncisini inşa etmeyi isterim" dedi.

AVM VE YEŞİLYURT LİMANI
Samsun'daki potansiyelin farkına yaklaşık 25 yıl önce farkettikten sonra yatırımlarını bu kente yönlendiren Cemal Yeşilyurt, demir çelik sektörüyle yakaladığı başarı ivmesini liman, alışveriş merkezi ve enerji yatırımlarıyla taçlandırdı. Son günlerde tarımsal faaliyetlerde bulunmak için hazırlık içerisinde olduğu öğrenilen Yeşilyurt Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, özellikle alışveriş sektörü ve yenilenen ve kapasitesi artırılan Yeşilyurt Limanı ile ilgili önemli bilgiler verdi.

KEŞKE FIRSATINI BULSAM
Samsun'a hep büyük bir AVM kazandırma hevesi ve gayerti içerisinde olduğunu söyleyen Yeşilyurt, "Bunu da Atakum'daki AVM ile gerçekleştirdik. Dah sonra daha büyük bir AVM yapmaya hep gayret gösterdim. Çünkü Samsun'un buna ihtiyacı olduğunu düşündüm. Maalesef böyle bir fırsat bugüne kadar ortaya çıkmadı. Şimdi keşke daha güzel, daha büyük bir yer bulsam da bir tane daha AVM inşa ettirebilsem. Buna çok sevinirim. Çünkü AVM, Samsun'un büyük bir fırsat yarattı. Bugün hızla artan AVM sayısı da bunun örneğidir" diye konuştu.

ACIBADEM İDDİASI ASILSIZ
Cemal Yeşilyurt, son bir kaç haftadır, Atakum AVM ile ilgili ortaya atılan bir iddiaya dikkati çekerek, "Yeşilyurt AVM'yi Acıbadem Hastaneler Grubu'na verdiğimiz şeklindeki söylentiler tamamen asılsızdır. Halkımızın bu söylentilere itibar etmemesini istiyoruz. Grubumuzun en önemli yatırımlarından Yeşilyurt AVM'yi ne başka bir yere taşıyor, ne de başka bir yatırıma dönüşmesine izin veriyoruz" dedi.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=88691

burakbas

Hacıoğlu'nun olduğu yere Burger King açılıyormuş.
Burger King bu şubesiyle birlikte Samsun'da 6 tane olacak. Bunlara PIAZZA(Rönesans) ' ı da eklersek 7 diyebiliriz.
Daha düne kadar bir tane yoktu diyor insan...

berusa55

22 Şubat 2013, 23:40:20 #52 Son düzenlenme: 22 Şubat 2013, 23:43:42 berusa55
Evet; Hacıoğlu, Bulvar AVM'ye geçti. Burger King'in Yeşilyurt'ta açılmasıyla buranın Acıbadem Hastanesi olacağı yönündeki söylentiler de rafa kalkmış oldu.

Sağlam bir duyuma göre Acıbadem Hastanesi, Atakum'da Bande Aceh parkının olduğu alana yapılacakmış. Gelişme olursa paylaşırız.