Cnn Türk "Oradaydım"belgeselinde 20 Ocak (syf.3)

Başlatan turkelibo, 25 Ocak 2007, 18:08:55

« önceki - sonraki »

turkelibo

arkadaşlar cumartesi cnntürk samsunsporumuzun yaptığı talihsiz kaza anısına bir yayın yapacak.bilirsiniz 'oradaydım' adlı program.14.00 18.00 ve gece 00.00 da yayınlanacak.her samsunsporlunun, samsun halkının seyretmesi gerekir bence.ayrıca cnntürk e teşekkürler.

yönetici

haber verdiğin için sağol, mutlaka izlemeli.

berusa55

bravo cnn turk'e...pür dikkat izleyeceğim.o zamanlar 11yasında cocuktum ama icimin acıdığını hala o gün gibi hissediyorum!demek ki samsunsporluluk bize cocukken asılanmıs damarlarımıza gecmis!simdi daha dikkatli izleyip o acıyı tekrar yasayacagım...bütün samsunsporlular bu haberi okuyanlar da izlesin arkadaslar!

MeL_55

berusa55

MeL_55

Alıntı yapılan: "berusa55"ctsi günü mel!

haaa sagol arkadasim ilk basini okumamisim  :wink:

kadir55ist

selam
çok güzel inşallah kaçırmayız.
cnn e çok teşekkürler. belgesel tadında muhteşem bir yapım olmuştur inşasllah .
oradaydım proğramını izleyemeyecek arkadaşlar olabilir hem de arşiv açısından kayıt edilebilirse çok iyi olur.
tekrar tekrar izlemek mümkün olabilir.

jean

hele sukur bakacam soyle bir program ariyordum ligden duseli pek konusulmuyor maglesef bizden bu acidan bir an once kurtulmamiz lazim

King Of The North

Hem 14.00 hem 18.00 hem de 00.00 dakini izleyecem.Samsunsporluluğumun nedenini pekiştirecem izleyerek.

lucapicola

Gerçekten Cnn Türk ve Soner Yalçın a tebrikler. Programın yayınlanacağını Cnn Türk te görünce çok şaşırdım ve sevindim. C.tesi günü kesinlikle kaçırmamaya çalışacağım.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "lucapicola"Gerçekten Cnn Türk ve Soner Yalçın a tebrikler. Programın yayınlanacağını Cnn Türk te görünce çok şaşırdım ve sevindim. C.tesi günü kesinlikle kaçırmamaya çalışacağım.

lucapicola
oradaydımı bir kişi anlatıyor acaba bizden kazayı yaşayan kiminle röportaj yapmışlar?

turkelibo

yanılmıyorsam fatih urazla röportaj yapmışlar.

KotuCocuk55

Geçen sene saolsun samsunlu bi gazetecimiz bu konuya parmak basmış,hem bu olayı daha iyi anlatmak hemde samsunspor sevgisini gonullere yenıden kazımak için bu acı gunu konu alan bır belgesel hazırlamıştı.Sınırlı bır butce ve ımkanlarla hazırlanan bu belgesel yapılan ozverılı calışma nedenıyle takdır alsada benım ızledıgım salonda bulunan ınsanlardan bende dahıl geçer not alamamıstı.

SAMSUNSPOR camıasının bu en onemlı en can alıcı gunlerınden bırını  konu alan bır belgesel hemde bır gazetecı tarafından bu kadar amatorce ele alınmamlıydı.çekımlerdekı kalıtesızlık,roportajlardakı kompozısyon eksıklıklerı,seçilen mekanlar,arşiv özellikle görüntü eksikliği adeta 5 tane resimle belgesel yapılmış gibiydi.

Uzun lafın kısası açıkçası bızım için önemli,kutsal saygın bır gunu ele almasa çok daha ağır seyler soylenecek bi çalışmaydı.İnsanların ozverisini takdır ediyorum ama,ben gazeteciyim dien bir insandan beklenmıcek kadar kotu bır çalışmaydı.

Geçen sene bu konu uzerinde bir çok insanla konuştum,bu işin çok daha profesyonel bir çalışmayla gundeme getirilmesini gerekliliğini bildirdim.Şimdi hakkaten bu işi çok iyi yapan bir program ve yapımcı soner yalçın'la Saygın bır kanalda bu belgeseli izlemek için sabırsızlanıyorum.
Hakketen kayıt yapılmalı ve arsıvlenmelı bu goruntuler...

Cnnturk,soner yalçın,programa katılanlar ve bu olayı belgeselleştırmeyı dusunenlere teşekkürler......

Tribün_ali

gercekten güzel bişi ist takımlarını vereceklerine anadolu kulüplerine versinler biraz yarın mı arkadaşlar bu cocuk ölümüne SAMSUNSPORLU

lucapicola

Alıntı yapılan: "turkelibo"yanılmıyorsam fatih urazla röportaj yapmışlar.

Evet Fatih Uraz la yapılmış.