A Milli Takım bir maçını da Samsun'da oynasın

Başlatan cembaba, 03 Mayıs 2012, 11:54:35

« önceki - sonraki »

cembaba

Evet arkadaşlar A Milli Takımımız yaz dönemi boyunca bildiğim kadarıyla 6 ya yakın bir maç trafiği olacak. Hazırlık maçları oynayacak. Bu maçlardan bir tanesini de Samsun'a nasıl aldırabiliriz? UEFA kriterleri dedikleri şey trabzon gibi bir yere veriliyorsa bizim stadımıza hayli hayli verilmesi gerekmiyor mu? Bu konuda müracaat edeceğimiz bütün yerlere müracaatlarımızı yapalım. Abdullah Avcı'yı gerekirse mail yağmuruna tutalım. Bir tek maçımızı da Samsun'da oynayalım.

Hatta daha da ileriye götürüp, Milli Takım için yapılan ilk koreografiyi biz yapalım. Bursa'da ne güzel destek veriliyor. Olaylardan sonra İstanbul'da oynamayı düşünmüyorlar sanırım. Fikirlerimizi paylaşalım.

cany

valla düşünmesi bile heyecanlandırıyo. yapalım bi şeyler

adige73

milli takımımız bu maçları avusturya da yapacak o yüzden samsun a alınması zor ancak grup maçlarından biri samsun da olabilir

erkutdem55

Bu lobisizlikle başarılı olunacağına hiç inanmasam da ,en azından mail atmak yoluyla destek olabilirim.

5trawberry

Yuklenmeye baslayalim o halde haydin bismillah !

erkutdem55

Abdullah Avcının mail adresini bilen ya da bulan varsa yüklenelim.

cembaba

Başlığı açma sebebim, toplu halde bir şeyler yapalım diye. Şu lig bitsin. Herkese saldırı yaptırırız. Sanal ortamdan gerekse gerçekten arayarak istekte bulunabiliriz. Şu ortam biraz yumuşasın da.

ismail

wikipediada stadımız uefa kriterlerine uygundur diye yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam..

cembaba

Samsunspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan 19 Mayıs Stadı, 19.000 kişi kapasitelidir ve UEFA kriterlerine uygun olarak yapılmıştır.

5trawberry

Trabzonda yapildiysa Samsun'da ciftetelli oynayrak yapilir. Ama bizim ne lobimiz ne de organizasyon alacak bakanimiz var kici kirik trabzona mac verirler olimpiyat verirler bizimkiler de bakar.
Aliriz koreoyu da basariz, babalar gibi maratonu da inletiriz..

Bu ise agirlik verecegiz.ama simdi baska seylerin zamani gun Samsunsporumuza sahip cikma gunu.

Ayberk

bence yapılmasın. milli takım maçı ayağına tribünde salak salak istanbul takımı formasıyla gelmiş tiplere katlanamam

Sercan

Benim takımımın hakkını yiyen federasyon, benim şehrime milli maç vermez, vermesin zaten...

Sioux

Normalde bizim statta milli maç olmaz, doğru. Ama Trabzon'da oluyorsa bizde de olması gerekir, bu da doğru. Fakat Trabzon şımarık çocuğudur Türkiye'nin, orada kurallar farklı işletilir bazılarınca. Yeni stadımız olunca zaten milli maç verilir.

emre

Eskiden ben de çok isterdim milli takım birazcık milli olsun anadoluyu gezsin, Samsun'a gelsin desteğin kralını verelim...

Ama şu olaylardan, ülkede ki futbol ortamından, dönen dolaplardan falan filan o kadar tiksindim ki umurumda değil milli takım açıkçası. Zaten neresi milli ki...

twitter

yalan yok umrumda degil turk milli takimi

hele gecen yillarda yasanan seylerden sonra hic mi hic umrumda degil

adamlar fener gs kavgasi yaptilar butun maclarda