''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

sehrı ve samsunsporu buyutecek bld baskanına ıhtıyac var zamanında samsunspor iyiydi ama samsun berbattı bunu gözardı etmemek lazım

veis

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 15 Haziran 2008, 16:00:06
Yusuf Ziya bugünlere düşmemizdeki en önemli kişidir bana göre.Ben şehri güzelleştirmiş filan anlamam.BU ŞEHRİN TEK MARKASI SAMSUNSPORU YERLE BİR ETTİ YA ONA BAKARIM.Gün gelir bunlarında hesabıda sorulur elbet.

işte sorunda burada senin gibi benim gibi düşünenleri toplasak 200 kişiyiz ama samsunun nüfusu kaç biliyoruz dimi.

harbisamsunsporlu5517

hesabı bu secimde sorulacak zaten etrafımda akp oy vermiş insanlar yusuf zıya yılmaz ve erdoğan tok dan dolayı bu secımde akpye oy vermeyecek ve çoğunlugun bunu düşündüğü kesin partinin kapanacagından dolayı dıye aklından gecırmesin kimse

ozkan17

pekı sıze soruyorum..samsun taraftarında hıcmı suc yok_?

dingonun ahırı gibi giren cıkan bellı degıl samsunspora..ne zaman hesap sordu bu taraftar he soruyorum sıze???ne zaman basımıza kaktıklarından gelısmelerı adeta mahkumsunuz lan bu duruma dedıklerınde kımın sesı cıktı..?????

Meskenler

AlıntıAdam gibi bir tepki ve birliktelik saglamadıkdan sonra hikaye yıgıl bakalım beledienin önüne 2000 tane samsunsporlu git bakalım valiligin önüne 2000 kişi yolda görğnce tepkimizi koyalım bakalım ne oluyor...

Biz bu durumu içimize sindirmişiz.Birlikde hareket edemiyoruz...Esas sorunumuz bu gerisi hikaye isterse karşımızdaki başbakan olsun

sana katılıyoru kardes yıgılsak 200 kısı beledıyenın onune bak bakalım o zmn ne oluyo

samsunmania

BİZ 100 ADAMLA YETERİZ
Samsunspor için aranan 1000 altın adama gerek olmadığını belirten Büyükşehir Durak Taksicileri..
'Altın adamlar' furyasına bir öneri de sarı adamlardan

Samsunspor için aranan 1000 altın adama gerek olmadığını belirten Büyükşehir Durak Taksicileri Derneği Başkanı Turgut Karaduman, 5. hattın kendilerine verilmesi halinde gerekli parayı kendilerinin vereceklerini söyleyerek, "1000 altın adama gerek yok, biz 100 adamla yeteriz" dedi.

Büyükşehir Durak Taksicileri Derneği'nin 5. hat ısrarı sürüyor. Meydan ve otogar arasında kurulması planlanan hat güzergahında dolmuşculuk yapabilmek için 2006 yılının Şubat ayından bu yana uğraştıklarını belirten Büyükşehir Durak Taksicileri Derneği Başkanı Turgut Karaduman, 5. hattı istemelerindeki en büyük nedenlerinin işsizlik olduğunu vurguladı. Büyükşehir Belediyesi'nin durak taksilerini düzenleme çalışmaları olduğunu, sokak aralarındaki durakları kaldırmayı hedeflediğini aktaran Karaduman, "Biz de 5. hattı kuralım, hem 100 taksimizi şehir içi trafiğinden çıkartmış olalım, hem de bölgeye kaliteli hizmet verelim. Otogar, gıda borsası, alışveriş merkezi, balık hali gibi kaliteli mekanlara daha kolay ulaşımın sağlanmasını gerçekleştirelim" diye konuştu.

FATİH ÖZTÜRK DE İMZALAMIŞTI
Otogara ulaşımın çok zor olduğunu dile getiren Karaduman, otogar veya alışveriş merkezine gidecek kişilerin karga tulumba yolculuk yaptıklarını iddia ederek, "Biz 5. hattı Valilik'ten, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'dan, Trafik Şube Müdürlüğü'nden istedik. O dönemdeki Otogar Genel Müdürü ve şimdiki Samsun Milletvekili Fatih Öztürk de dolmuş hattının gerekli olduğunu belirtmişti. Hatta başlattığımız imza kampanyasına Fatih Öztürk de imza atmıştı. Ama biz bir türlü Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yılmaz'a bunu anlatamadık. Bir netice de alamadık. Çalmadığımız kapı kalmadı." ifadelerini kullandı.

SAMSUNSPOR'A BİZ YETERİZ
Karaduman, "Samsunsporu'un maddi krizini aşması için dönemin Vali Yardımcısı Mustafa İngenç'in Samsunspor için hazırladığı kurtuluş listesinde 5. hattın açılması vardı. Kurtuluş listesinde bizi önermişti. Şu anda Samsunspor'un genel kurulu sürekli erteleniyor. Seçim de yapılamadı. Madem ki 1000 altın adam arıyorlar, o zaman 1000 altın adamaya gerek yok. 100 adam varız biz. 100 adamla toplanacak paranın aynısını hatta daha fazlasını veririz. Hem esnaflar olarak biz kazanmış olacağız, hem de Samsunspor kazanmış olacak." şeklinde konuştu.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=11204

Fazla söze ne hacet. Belediye başkanı he dese 3 trilyon kasada. Ve de illegal, katekulle ile de değil. Zaten olması gereken bir şeyin karşılığı. Pes doğrusu.

veis

zamanında yine taksicilerden bu şekilde jest gelmiş ama rabet görmemişlerdi.sonuçda adamlar halkdan birileri ve gerçek samsunlu.bu tarz insanlar bulmak zorundayız yoksa ben yardım etmeyeyim sen etme koca site etmesin ondan sonra belediye başkanına sallamanın anlamı yok.

merkez

@veis

Belediye başkanı 5.hattın açılmaması konusunda sorumludur,bu takıma Samsunun imkanlarını seferber etmediği için de suçludur.

Sonuç itibari ile Samsunsporun ismini duymak istemiyorum dediği için de savunulacak bir tarafı yoktur.

Bizler bu takıma gönül vermişler olarak bu takımı bu hale getiren herkezi eleştirme hakkını sahibiz,bu takım için olumsuz laf eden babam olsa onu bile eleştiririm( beni samsunsporlu yapan babamdır)
Yusuf ziya kimdir ?

veis

sevgili merkez sana kimse eleştirme yapma diye bişey söylemedi kasılma hemen.benim anlatmak istedigim baban seni samsunsporlu yapmış allah razı olsun ondan ama sen onun kadar veya bizler onlar kadar samsunsporlu olabildikmi

Sadece Samsunspor

yusuf ziya kendine güveniyor geçen gazetede bi haber okudum bi prjo varmış yaparım isteyen oy verir istemeyen vermez taviz yok diyor adam kendine güveniyor

mehmet yılmaz

23 Haziran 2008, 18:27:31 #25 Son düzenlenme: 23 Haziran 2008, 18:34:19 samsuni
Açık söylüyorum, Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsunspor gibi bir derdi, bir sevgisi yoktur, olmamıştır da... Samsunspor 3. Lige düşse sevineceğine eminim.

Samsun'da yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine sempati duymaya çalıştık bir dönem ama Samsunspor'un bu hale düşmesinde 2000 yılından sonraki her adımı için birinci derecede sorumlu kendisidir. Bu saatten sonra Samsun şehrini altınla donatsa bile benim nazarımda hiç bir kıymeti harbiyesi yoktur, asla oy vermeyeceğim, başkalarının oy vermemesi için de elimden geleni yapacağım.

Kimse çıkıp da "Samsun eskiden şöyleydi şimdi şunlar yapıldı" demesin lütfen. Teoman'ın dediği gibi eskiden öyleydi ama Samsunspor da Süper Ligde idi.

veis

23 Haziran 2008, 18:29:38 #26 Son düzenlenme: 23 Haziran 2008, 18:32:52 samsuni
maalesef samsunsporlular oylarını yılmaza vermese seçimde adam için bir kayıp olmazki zaten veren verip kafada bitiriyor adamı.samsunspor okadar siyasi bi oyun olmuşki.geçen seneki sıkıntılı dönemlerimizde seçim arifesi vardı ve samsunlular samsunsporlular gecesine dp samsun millet vekili adayı sayın suna vidinlide gelmişdi.ogünler geçti suna hanım fosss çıkdı seçimlerde varmı kendisini gören eee tabiki yok niye aldıgı oyu aldı gitdi şimdi kadına samsunspor desen o da ne der.işte biz böyle yapmacık şeylere inaırsak sonumuz daima hüsran olur bunu unutmayalım.

hasselbaink

Y.Ziya Yılmaz sadece Samsunspor'a değil, spora bakışı sakat olan bir adam. Bursa Bş. Bld. Başkanı mevcut olan Vakıfköy Tesislerine rağmen bir de Özlüce Tesisleri yaptırdı takıma ve 5 yıldızlık bu tesisin açılışında "Bursa'nın en büyük markası Bursaspor'dur. Bu hizmetler bizim için bir şarttır, Bursaspor'a faydası olmayanın Bursa'ya faydası olmaz!" demişti.

Y.Ziya Yılmaz ise Samsun'un en büyük markası olarak kendisini görüyor. Kendi isminin önüne geçecek herhangi bir isme ( bu Samsunspor olsa dahi ) tahammülü yok. Çoğunluk ona oy verirmiş, verirse versin. Hani bir karınca hikayesi vardır. Karınca hacca niyetlenmiş ve yola çıkmış. Yolda ona demişler ki, "yahu karınca sen bu hızla mümkün değil hacca varamazsın" O da demiş ki, "varamazsam da bu uğurda ölürüm" Bizimkisi de bu... Milletin ne yapacağı önemli değil, biz de ona oy vermeme yolunda gerekirse zebun oluruz. Ama doğrudan şaşmayız...

Yeryüzünde kalsan da tek
Eğme boyun, öpme etek...

Onun yaptığı Samsunspor'u ihmal etmek değil inkar etmek; bu inkarı düşmanlık boyutuna kadar varıyor. Kimse masal anlatmasın boşuna...

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: hasselbaink - 23 Haziran 2008, 22:31:28
Y.Ziya Yılmaz sadece Samsunspor'a değil, spora bakışı sakat olan bir adam. Bursa Bş. Bld. Başkanı mevcut olan Vakıfköy Tesislerine rağmen bir de Özlüce Tesisleri yaptırdı takıma ve 5 yıldızlık bu tesisin açılışında "Bursa'nın en büyük markası Bursaspor'dur. Bu hizmetler bizim için bir şarttır, Bursaspor'a faydası olmayanın Bursa'ya faydası olmaz!" demişti.

Y.Ziya Yılmaz ise Samsun'un en büyük markası olarak kendisini görüyor. Kendi isminin önüne geçecek herhangi bir isme ( bu Samsunspor olsa dahi ) tahammülü yok. Çoğunluk ona oy verirmiş, verirse versin. Hani bir karınca hikayesi vardır. Karınca hacca niyetlenmiş ve yola çıkmış. Yolda ona demişler ki, "yahu karınca sen bu hızla mümkün değil hacca varamazsın" O da demiş ki, "varamazsam da bu uğurda ölürüm" Bizimkisi de bu... Milletin ne yapacağı önemli değil, biz de ona oy vermeme yolunda gerekirse zebun oluruz. Ama doğrudan şaşmayız...

Yeryüzünde kalsan da tek
Eğme boyun, öpme etek...

Onun yaptığı Samsunspor'u ihmal etmek değil inkar etmek; bu inkarı düşmanlık boyutuna kadar varıyor. Kimse masal anlatmasın boşuna...

abicim aynen bursanın o tesisleri resmi sitede gördümde süper ya DİKKAT hatta orası açıldıktan sonra 5-6 büyükşehir belediye başkanları oraya ziyarete gitti bunların içinde yusuf ziya da var hiç ibret almadı heralde...

jean

gecen yonetimlre destek vermisti 3 trilyon falan nedense cekti destegi sanirim yargilanacak baskan secilemezse