Celil Sağır

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Mart 2008, 01:36:00

« önceki - sonraki »

veis

ben herzaman 3 c den yanayım celil caner cenk

Sadece Samsunspor

o bizim imparatorumuz - videoları seyrederken  yorumları dinlerken bir kez daha samsunsporlu olmaktan gurur duydum - celil sen bir yaşayan efsanesin

video için mehmet abime teşekkür ediyorum

jean

bu sen egider bence resmen bedava oynadilar bu sene adamlar bu kadarda olmaz yani

CeLiL_55

CeLiL gerçek bir SamsunSporludur yeri geldi bedava oynadı yeri geldi itildi kakıldı ama CeLiL herzaman Samsun aşkıyla oynadı bu iş yürek işi sevgi işi emek işi daha dünkü veletler çekip gidiyor takımdan Musa,Adnan ya siz bi iyi oyuncu oldunuz hemen bi taraflarınız kalktı kardeşim Samsunlusunuz SamsunSpora emek vericeksiniz oynicaksiniz bırakmicaksiniz CeLiL abinize bakında örnek alın be CeLiL gibi bir oyuncu Türkiyeye 1000de 1 gelir İmparatorrr 55

veis

bu sene performansı üst düzeyde gidiyor hayırlısı ama sezon sonu için adı başka takımlarla anılıyor ve gidecek galiba.yinede emegi geçti bize imparatoru ona çok güzel yakışdırdık ve oda buna layık oldu.

55__Gurbet__55

bu sene gördük Imparatör adonda laik oldugnu serkan aykut gibi olmadi bence samsun 2 lig bye düse gene oynar cünkü icinsde tam bir samsunspor sevgisi var

ozkan17

celil hakikatende tam bir samsunsporlu ya..adam içden oynuor gercekdende dıgerlerı ghibi artiz maykıl  hesabıı takılmıyo

nomak55

ben celilin hollanda macında oynadııgını hatırlıyorum ama o mac yanlıs hatırlamıyorsam amsterdam arena stadında oynanmıstı halbuki biz hollandayı bursa da yendik hıncal karıstırıyor bence

nomak55

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=29&macID=4052
buldum arkadaşlar orada bir isim dikkatinizi çekecektir namı diğer imparator tabi yanında da tahta bacak vuralıda cagırmıslar :)

ozkan17

nomak bu arada ımparatorun dogum gunuymus ıkı gun sonra..sayende ogrenmıs olduk bunuda heheh samsunda olsakda kutlasak keske antrenman sonrası bunu bır baklavayla falan hemde buyuk moral olur

mehmet yılmaz

13 Nisan 2008, 23:52:57 #40 Son düzenlenme: 14 Nisan 2008, 00:17:58 samsuni

Celil Sağır karne

Maç Kategorisi      Toplam Maç   Toplam Gol
Kulüp Takımları
Türkiye Kupası      25      3
Turkcell Süper Lig      299      32
TFF 3. Lig      30      5
TFF 1. Lig      28      5

Milli Takımlar
Özel Turnuva ve Kupalar   2      0
Özel Maçlar      4      0
Dünya Şampiyonası      4      0
Avrupa Şampiyonası   5      1

Celil Sağır Golleri
(Tabii onun asıl attırdığı gollere bakmak lazım, tam bir asist kralı)

Sezon     Gol      
1994-95   7         
1995-96   2         
1996-97   3         
1997-98   3            
1998-99   3         
1999-00   -         
2000-01   FB         
2001-02   5         
2002-03   3         
2003-04   1         
2004-05   2      
2005-06   3
2006-07  MLT         
2007-08    4         

kumkoylu ahmet

celil celil celil celil celil celil yok bunun gibi bir futbolcu daha olmayacakda

oguz_5528

Celil bıraktıktan sonra inş kulüpte kalır ant olarak,öğreteceği çok şey var.

veis

yıldız futbolcu olmak zor zanaatdır.kadro dışı kaldı malatyaya transfer oldu fb ye transfer oldu kampalara herzaman katılmadı neyapsa olay oldu hertakıma bir yıldız gerekli esasında

jean

futbolu biraktiktan sonr abaskan olacam demisti bakalim ne olacak