Celil Sağır

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Mart 2008, 01:36:00

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

kim ne derse desin sevdiğim ve kişiliğini taktir ettiğim biridir.bayramlarda olsun yılbaşında olsun hatta doğum gününde bile mail atıp kutladığım kişidir.sonuçta futbolcu cevap yazmayabilir ama her attığım mail'e mutlaka cvp yazmıştır.anlayan anlar olay budur

jean

bu senede ne yapip edip kalmasi lazim bizde

mehmet yılmaz

1994'teki Galatasaray maçında Timofte, Celil ve Ramazan'ı gördükrten sonra en kazma stoper yerine kazma stoper diyebileceğim Yaşar Işık.

CeLiL_55

Bu Sezonda Takımın en büyük Silahı olucaktır İmparatoR CeLiL  Yaşına Göre çok Diri ve Güzel Top Oynuyor 2 sene daha Rahat oynar şşşş İmparator CeLiL 55  ;)

Sadece Samsunspor

yeter daaa artık her yerde imparator celil yazıyosun

ozkan17

14 Temmuz 2008, 13:29:27 #65 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2008, 15:41:34 admin_
yemın ederım celil_55 bazen oturup dusunuyorum acaba sen celılın abıısı kardesı akrabası falanmısın dıye yaa yeter daaa bu akdar celıl manyaklıgı celıldde kımmıs kımler geldı gecdı bu takımdan yok kumed bırakdı bızı yok bılmemne celıl gıı bı adam samsunspor efsanesını kumede bırakmayı basarı dıyosa onun topculuguna dıcek tek lafım yok

**KaR6**

Celil55 biraz 'SamsunSpor efsanesinin' tarihini oku, bu kulube hangi futbolcuların nelerini verdiğini, ne basarılar yasattıgını ve tum bunları kaç paraya yaptıgını ve paralarını alamadıklarında ne kadar konustuklarını bir araştır, belki bu hastalıklı tavırlarından kurtulursun..

eLLis

Celile kimsenin bir şey dediği yok nasıl futbolcu olduğunu yeteneklerini herkez biliyor saygı duyuyor ama yanlışı varsa eleştirmeninde mahsuru olmamalı celil herkeze örnek olmalı celil paralar nerde derse kamereya diğerleride der.

55samsunlu55

celilin futbolculuğu tartışılmazdı. türkiyede gelmiş geçmiş sayılı sol kanat oyuncularındandır. fakat karakter olarak aynı şeyler söylenemez. geçen sene takımın kümede kalmasını sağladığını savunanlar, genç oyuncuların aklını çekip içeride dışarıda maç vermemize sebep olduğunu da unutmasınlar. ilk yarıda bizden daha aşağılarda olan kocaelispor ikinci yarıda lider olarak süper lige çıktı. onun için kimse celil için "takımı kümede bıraktı" demesin. malatyaspor da artık tepe tepe kullansın. belki orayı da karıştırır yine işimize yarar.

CeLiL_55

Alıntı yapılan: 55samsunlu55 - 02 Eylül 2008, 15:40:18
celilin futbolculuğu tartışılmazdı. türkiyede gelmiş geçmiş sayılı sol kanat oyuncularındandır. fakat karakter olarak aynı şeyler söylenemez. geçen sene takımın kümede kalmasını sağladığını savunanlar, genç oyuncuların aklını çekip içeride dışarıda maç vermemize sebep olduğunu da unutmasınlar. ilk yarıda bizden daha aşağılarda olan kocaelispor ikinci yarıda lider olarak süper lige çıktı. onun için kimse celil için "takımı kümede bıraktı" demesin. malatyaspor da artık tepe tepe kullansın. belki orayı da karıştırır yine işimize yarar.
Kendi düşünceni yazmışsın eywallah ama burda Samsunspor'un Ligde Kalmasındaki en büyük pay CeLiLindir bunu kimse inkar etmesin CeLiL işi inada bindirdi bence Malatyasporda çok iyi oynar diye düşünüyorum !

55samsunlu55

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 02 Eylül 2008, 17:13:16
Kendi düşünceni yazmışsın eywallah ama burda Samsunspor'un Ligde Kalmasındaki en büyük pay CeLiLindir bunu kimse inkar etmesin CeLiL işi inada bindirdi bence Malatyasporda çok iyi oynar diye düşünüyorum !

celil konusunda çok duygusal düşündüğün belli. çok sevdiğin de belli. fakat celil senin onu sevdiğin kadar samsunsporu sevmedi. o daha çok parayı sevdi. onun için ben marcieli celilden daha değerli buluyorum. takımın kümede kalmasını sağladıktan sonra (kendi başına takım etmiyor, ayrıca 10 kişi daha vardı) gelene geç denmesi ve ligi 15. bitirmemiz de samsunspor tarihininin en utanç verici olayıdır. küme düştüğümüzde bu kadar üzülmemiştim. bu utancın sebebi de celildir.

gozgoz yýlmaz

Bu başlık hayli ilginç olmuş. İkk 4 sayfaya kadar herkes İmparator Celil diyor, sonrasında ise ilk başlarda Celil'i yere göğe koyamayanlar bu kez onu yerin dibine sokuyor. Benim anladığım şu, hepimizi Celil çok hatta en çok seviyoruz ama bazı hataları yüzünden de en çok ona kızıyoruz.

CeLiL_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Eylül 2008, 11:00:46
Bu başlık hayli ilginç olmuş. İkk 4 sayfaya kadar herkes İmparator Celil diyor, sonrasında ise ilk başlarda Celil'i yere göğe koyamayanlar bu kez onu yerin dibine sokuyor. Benim anladığım şu, hepimizi Celil çok hatta en çok seviyoruz ama bazı hataları yüzünden de en çok ona kızıyoruz.
dediklerin doğru kardeşim bazı kişiler iyi gün dostu ne yazıkki oysaki her durumda Celil'e sahip çıkılması gerektiğini bilmeyenler var...

kumkoylu ahmet

celil55 kardes bosver davulla anlatsan yine vissss gelir bunlara

kaptan 55

celille saatlerce oturdum konuştum inanın bana parayı çok sevsede en az para kadar da sever samsunsporu ben bunu gözlemledim bence samsunda oynamalıydı futbolu bırakana kadar sebep ne olursa olsun gidişi böyle olmamalıydı iyi bi celil tek başına bile maç alırdı