Samsunspor'umuzun 3 Puanı Silindi

Başlatan 55.hakan, 21 Nisan 2015, 16:50:47

« önceki - sonraki »

samsunum

amisos5506

bu cas ın kararı ne zamana açıklanacak bilen var mı acaba?

yk55

Alıntı yapılan: amisos5506 - 04 Mayıs 2015, 10:47:10
bu cas ın kararı ne zamana açıklanacak bilen var mı acaba?

10 Mayıs diye biliyorum ama. Bakacaz artık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

samuray

caş.ın kararı ligler bitmeden açıklanır inşallah lehimize bi karar çıkar

isa55

red_white

10 du 15 oldu 20 oldu ne zaman açıklanacak bu karar

muzaffer4

Bugün acıklanması lazım artık  >:(

heryerdesamsunlu

Açıklanacak bir karar yok diye biliyorum moraller bozulmasındiye  söylenmiyor .

heryerdesamsunlu

Ayrıca kasten yapılmış adice bir manevraydı sırf osmanlının önünü açmak için yapıldı çünkü tek engel yine samsundu zamanlamasına bir baksanıza bizim puanımız silinmeseydi şimdi 2.olarak süper ligdeydik yediler bizi gene işin arkasında melih g.var osmanlı maçinın hakeminin trbrum bölgesinden barış şimşek olması sizce tesadüfmü? Samsun oyveriyor dayak yiyor mersin oy vermiyor süperlige çıkarılıyor biz hala samsun olarak oyvermeye devam

heryerdesamsunlu

Birlik olup hepsini birden yenip süperlige çıkmalıyız .ayrıca osmanlının  önünü açmak kaydıyla bizede playoff tan çıkma sözü verilmiş olabilir bu biraz zayıf bir ihtimal ama yinede osmanlı maçındaki isteksiz oyunumuz 8 haftadır canavar olan altınordu nun kuzu olması işkillenmiyorda değilim ama sonunda hepsi benim şahsi düşüncem duyum değil.önümüzdeki günler gösterecek nasıl olsa.sahipsiz şehrin sahipsiz talımı

berusa55

SAMSUN HABER - CAS, Kırmızı-Beyazlı takımın 3 puanın silinmesiyle ilgili kararını bugün Samsunspor Kulübüne bildirecek.

CAS, Kırmızı-Beyazlı takımın 3 puanın silinmesiyle ilgili kararını bugün Samsunspor Kulübüne bildirecek.

YÖNETİM UMUTSUZ
Ben Ofosu davasından dolayı Samsunspor'un Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 3 puanının silinmesiyle ilgili son karar bugün belli oluyor. Kırmızı-Beyazlı ekip FİFA'nın verdiği ve Türkiye Futbol Federasyonunu uyguladığı 3 puan silme cezası için CAS'a başvurmuştu. CAS'ın ise kararını bugün Samsunspor Kulübü'ne yazılı dilekçeyle açıklayacağı belirtildi. Gözler CAS'tan gelecek karara çevrilirken Kırmızı-Beyazlı yöneticiler karar için olumlu düşünmüyorlar. CAS7ın puan silme cezasını kaldırmaması bekleniliyor. Yöneticilerin yanı sıra futbolcular ve teknik heyetin de bu doğrultuda hareket edip sadece Denizlispor maçını düşündükleri ifade edildi.

OFOSU DAVASI NEYDİ
Kırmızı beyazlı formayı 2001-2002 yılları arasında giyen Ben Ofosu Piasare, Samsunspor'dan alacağı olan 30 bin dolar için FIFA'ya başvurmuştu. Samsunspor'un bir önceki yönetimi, Ganalı futbolcuya 10 bin dolar ödemiş,  2014 Temmuz ayında ödenmesi gereken 20 bin doları ödememişti. 15 Haziran 2014 yılında yeniden kulüp başkanlığına seçilen Emin Kar ve yönetimi bu parayı göreve geldikten bir ay sonra ödemedi. Erkut Tutu ise göreve gelir gelmez ilk iş olarak Ben Ofosu dosyası ile ilgili 30 Aralık tarihinde futbolcuya olan borcu hesabına yatırdı.Fakat Temmuz ayında ödenmesi gereken paranın süresinin geçmesinden dolayı FİFA, Samsunspor'a puan silme cezası uyguladı.

Kaynak: gazetegerçek

GurbetciFanatik

Bu gidisen Cas kararini verene kadar bizim yebi stad biter :D

Duško Milinković

Puan silme cezasının iptal edilmediği yönünde haberler var internette.

berusa55

Muhtemelen de öyle olacak zaten. CAS kararından pek bir beklentimiz yok kulüp ve taraftar olarak, çok zor o kararın dönmesi. Çıkıp Denizli'yi yeneceğiz.

s_uzunkaya

iptal edilmesinde zaten. manisa ve osmanlı maçlarında takımın konsantrasyonu bozuldu bu puan silme cezası nedeniyle ve ilk 2 hedefinden ilk 6 telaşına da düşülmüş oldu. 6 telaşı a.demir buca ve a.ordu maçlarına daha iyi konsantire olmamızı sağladı. şimdi gene 3 puanımız verilirse denizli maçında rehavet olacak ve akabindeki playoff maçlarına bakılacaktı. çıksınlar denizli maçına ve playoff ta yaşayacağamız gerginlikleri prova yapsınlar. daha önce de dediğim gibi denizliyi yenemiyorsakta boşuna playoff a kalmaya gerek yok.