TFF 2. LİG 2019/2020 12. HAFTA - SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Hacettepe

Başlatan mehmet yılmaz, 04 Kasım 2019, 23:56:41

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Geçen seneki takımın üzerine bir Dilaver Güçlü ve bir de Abdulkadir Korkut alınacaktı. Teknik Direktör olarak Taner Taşkın'a da razıydım. Bir sürü transfer yapıldı, Guido'yu saymazsak kanat oyuncusu yine alınmadı. Övgü alan futbolcularımız genelde Kaleci Nurullah, Caner, Yalçın, Erkam ve bazen Gökhan Meral. Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan bir takım için düşündürücü. Genelde gol yemiyoruz ama gol de atamıyoruz.  Düştüğümüz duruma bak.

tactician

Alıntı yapılan: eprianu - 10 Kasım 2019, 18:03:44Hocam, İrfan Buz'un inisiyatifi doğrultusunda sadece bir transfer yapılmış. Onun da Caner olduğunu açıklamış başkan. Bu doğru mu? İrfan Buz'un isteyip de aldırdığı kim var mesela? Bilginiz var mı?

İsim isim bir şey söylemem doğru olmaz
İfademde de sadece talep edilen futbolcu sayısını kullandım bu nedenle
Yönetim 3-4 oyuncu alalım sadece dedi ama irfan hoca 11 oyuncu alalım dedi
7 ile sezon öncesi transfer sezonu bitirildi
Devre arasında da 11 e tamamlardı kalsa idi

Lütfen artık futbol camiasında ki isimlere bu kadar naif bakmayı bırakalım

eprianu

Naif bakmıyorum. Ben İsmail Uyanık'ın son basın toplantısını izleyemedim. Sanırım orada "İrfan Buz sadece Caner Arıcı'yı talep etti" gibi bir cümle kullanmış. Bunu çok kişiden duydum. Yani bu cümleden yola çıkarsak İrfan Buz sadece Caner'i getirdi, gerisi Aztopal ve Yücel Uyar'ın eseri diyebiliriz.

Stoper

Forvet çıkarıp, orta saha almak 90'ların futbolunda kaldı diye biliyorduk. Rakip ligin en zayıfı, senin kadron ligin en pahalısı. Herkes Guido'nun yerine, Enes hamlesi beklerken olmadık bir değişlik geldi.

Yedek kulübesinde bir dinazor olduğu için oyuncu değişikliği sürpriz olmadı aslında, tüm tribün olarak istifa diye bağırdık.

Git gellerin çok olduğu, rakip becerikli olsa 3 puanla sahadan ayrılabileceği, Samsunspor'un liderlik hedefini sonlandırabileceği, zar zor kalecinin hatasından kazandığımız bir maç olarak tarihe geçti.

tactician

Alıntı yapılan: eprianu - 11 Kasım 2019, 07:15:46Naif bakmıyorum. Ben İsmail Uyanık'ın son basın toplantısını izleyemedim. Sanırım orada "İrfan Buz sadece Caner Arıcı'yı talep etti" gibi bir cümle kullanmış. Bunu çok kişiden duydum. Yani bu cümleden yola çıkarsak İrfan Buz sadece Caner'i getirdi, gerisi Aztopal ve Yücel Uyar'ın eseri diyebiliriz.

Başkan biraz politik bir cevap vermiş
Aldığımız tüm isimleri heyet ve irfan hoca istişare ederek ortak mutabakat ile aldık sadece Caner'i hica kontenjanından aldık dedi

Fakat dediğim gibi hoca 11 transfer yapalım dedi 7 de bitti

eprianu

Alıntı yapılan: tactician - 11 Kasım 2019, 20:23:12Başkan biraz politik bir cevap vermiş
Aldığımız tüm isimleri heyet ve irfan hoca istişare ederek ortak mutabakat ile aldık sadece Caner'i hica kontenjanından aldık dedi

Fakat dediğim gibi hoca 11 transfer yapalım dedi 7 de bitti

Bilmiyordum hocam bunu. O zaman taraftarın sadece Aztopal ve Uyar'a yüklenmesi adil değil. İrfan Buz da onlar kadar suçlu.

jean

Arkadas bu nasil is su takimi uzatmada yeniyoruz acilen cozum bulunmali yoksa isimiz sakat