Kupa 1.Tur | SAMSUNSPOR 1-0 Arsin

Başlatan yönetici, 27 Ağustos 2006, 11:35:39

« önceki - sonraki »

yaman55

maçı 1-0 aldık önemli olan tur atlamaktı kocaeli şekerspor gibi favoriler fark yedi bugün

cagdasahmet

bır maç daha varmı yoksa tur atladıkmı

yaman55

tur atladık bundan sonraki turuda geçersek gruplara kalıyoruz

cagdasahmet

bılgın ıçın sagol yaman.Bu arada Zafer Bayraminiz kutlu olsun

yaman55

Alıntı yapılan: "cagdasahmet"bılgın ıçın sagol kaptan.Bu arada Zafer Bayraminiz kutlu olsun

sizinde zafer bayramınız kutlu olsun

yaman55

bizi sevinderecek 1 skor daha 94 dakika malatya:1 elazığ:2 demekki iyi kadro kurmakla olmuyormuş malatya bütün papazları topladılar beter olsunlar

Serkan

maçtan gekdim serkan aykut attı golü birazdan ayzıcam ölüyorum açlıktan:D

yaman55

Serkan

boş bir stad toplasan 1000 geçmez rezalet bir futbol arsin az yürekli olsa bizi yenerdi acı ama gerçek goldn başka şutumuz yokk dencek kadar az gol pozisyonumuz yokk kral becerikliliğiyle attı işte şeref tribününde engin uzunu görünce sinirim bozuluyoo artık git be kardeşim gitt istenmedin eyrde durmak yüzsüzlüktür ama ermenide yüz olmaz...

hasselbaink

bugünkü sonuçlara bakınca (Kocaeli, Şeker ve Malatya'nın elenmesi -ki hepsine de sevindim.) Allahtan bize Arsinspor çıkmış diye sevindim. Çünkü daha dişli bir ekip olsa bizi rahat elerdi. Maalesef takım ilerisi için ümit vermiyor. Biraz Serkan; Kenan, Evren... Mehmet Polat'a ayrı bir parantez açmak lazım. Kilolu haline rağmen bence takımın en iyisiydi; geriden oyun kurdu, mücadele etti vs.

inşallah hoca değişikliği bir hareket getirir takıma ama en az iki iyi takviye şart!

Bir de bu Marciel'in Brezilyalı olduğuna inanmıyorum. Bence VEnezüela asıllı falandır... Brezilyalılar böyle bir topçuları olduğunu bilse utançtan kahrederler herhalde :lol:

sunbeam

Desene maca Hasan Sengünün demesi gibi bastan sona hakim idik. :roll:  Zaten en az ise yarayan yabanci Marciel idi. Nerdeyse tek kalan yabancida o.

Kocaeli macindaki gibi oynadiysa isimiz ilerisi icin cok zor!

yaman55

ayariyi nasıl salarlar bastır parayı adama oynasın  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

cem and naz55

artık bana en büyük azap samsunspor un maçlarını izlemek oluyor resmen utanıyorum bir yenisinide dün akşam arsin maçında izledim bu takımda hoca sorunu değil bu takımda başka bir şey var

jean

biran once birseyler yapmak lazim boyle gitmez bu is simdi biz gruplarami kaldik

Amsterdamli

Gruplara kalmak icin bir mac var daha. Demek Arsin karsisindada rezalet bir futbol ve turu sansa gectik diyebiliriz.