Bulvar Samsun [A.V.M.]

Başlatan berusa55, 26 Ekim 2009, 16:45:43

« önceki - sonraki »

sadece55

Çiftliğin AVM'ler karşısında tek şansı bu proje olur.Yoksa O kiralarla o dükkanlar çok kolay yaşayamaz.

Burak

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Haziran 2012, 12:50:11
Zaten Gazi Caddesi trafiğe kapatılacakmış. Otobüs bile geçmeyecek. Benim düşüncem, kaldırım taşlarını da kırıp, mecidiye gibi bir ortam sağlayıp, İstiklal gibi tramvay geçirilmesi. Oradan Mecidiyenin sonuna kadar tramvay çok güzel olur.

gazi caddesi kapatılmayacak benim bildiğim zaten şu anda kapalı olan kısım kapalı kalacak eski YKM den Konağın oraya kadar olan kısım yoksa Osmaniye Caddesinde o kadar teferruatlı çalışma yapılmazdı

Ayberk

aynen benim de bildiğim bu, şuanki işleyiş devam edecek. Ha, oradan otobüs geçmesi saçmalığını ben de çözemedim zaten ne işi var otobüsün Gazi'de, Çiftlik'te :D

minci

Bu esnafların ancak mı akılları başlarına geldi? AVMlerin şehir dışında yapılması için zamanında neden tepki vermediler? Şu anda farkında oldukları şey ta işin en başında kendilerine söylenmişti: Tepki verelim denmişti. Ancak herkes boşver bana dokunmayan yılan bin yaşasın aymazlığıyla ilgi göstermemişti. Herkese hayırlı olsun.

5trawberry

Neye itiraz edeceklerdi ki ? Milyon euroluk yatirimlar karşısında Küçük esnaf ne diyebilir.

Tekel binaları daha ne şekilde degerlendirilebilirdi. Kamu kurumu olacak hali de yok. Ayrica mecidiyedeki küçük esnaflar bu avm nin var olmasından zarar görmez. Alim gücü küçük kesime hitap ettigi için sorun olmaz.

O bölgede revize edilecek cok bina var.

Avm , o binaların şık görünüme kavuşması ile daha anlam kazanır.

cgr

Bugün ki yağan yağmur yüzünden bazı dükkanları su basmıştı... Güvenlik, geçişi kapatmıştı...

burakbas

5trawberry

Neden olsun ?

Samsunspor bu şehrin nesi ?(!)

burakbas

emre__ss

Yalnız düşünüyorum da mükemmel görünür gercekten de.

burakbas

bir gece girip yapacaksın.... sökenin ..........  :kafa: >:(

city ultras

su cadde sadece sagli sollu caffe ve restaurant olsa ne olurdu be >l<

fındık

Tabelada asılmış turuncu renkte bulvar a

berusa55

12 Haziran itibariyle Bulvar Samsun'da yer alan markalar:

Tufan

Güzel olmuş bugün geçtim tamamen bitince şehrin kalbi olacak belliki. Eski Tekel Müdürlüğü ne olacak bilen var mı? Kahve Dünyası, Starbucks falan olabilir o köşe çok müsait