Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

cgr

Bende izledim simdi Samanyolu Haber kanalinda...

eakgül55

kardanadam

supernatural_55

aleyküm selam hoşgeldin kardanadam

kardanadam

celebi

cgr

Leeds United ne top oynuyor oyle yaa :) rezil oldu man.utd

KareAs55

04 Ocak 2010, 01:08:46 #3682 Son düzenlenme: 04 Ocak 2010, 01:09:17 Samsunlu5595
Alıntı yapılan: cgr - 03 Ocak 2010, 17:47:33
Leeds United ne top oynuyor oyle yaa :) rezil oldu man.utd

iddaa patladı usta kupon yapmismiydin :)

iddaa ustası cgr  ;)

eLLis

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Ocak 2010, 00:58:16
bi arkadaşım sordu " Herkes sever, biz ölürüz " atkısı varmış Samsunspor'un, kim çıkardı bilen var mı?
Ben stadın oradaki mağazadan almıştım kulüp atkısı.

cgr

Yok hocam est.ne ustasi :) sadece takip ve istatistik. Uzun zamandir yazamiyorum iddaa bolumune simdi geciyorum o basliga :)

edmontdante

Ramazan SAL, Giresunspor'la anlaşmış

kavak_55

tüm samsunsporlu kardeşlerimize abilerimize selamlar site başlı başına güzel zaten siteyi kuranların yüreklerine emeklerine sağlık sevgili teoman taşın ruhları şad mekanları cennet olsun.sevgili hocam mehmet yılmazında ellerine sağlık selamlarımı gönderiyorum.arkadaşlar travzondan futbolcu değil çöp dahil alınsa ben eleştirmekten yanayım.hep beraber eleştirelim inşallah almazlar bi genç çocuk varmış yok pazar sporda yok karadenizspor sanki koskoca samsunda oyuncumu yok eskiden kadıköyspordan oyuncu alırdık yıldızlar çıkarırdık son yıllarda amatöre bakan yok ne varsa zıkım travzona doğru bakıyolar.kendi çocuklarımızı göremiyoruz oysaki burnumuzun dibinde ne cevherler var arada sefa  gibi kadir bilmezler çıkıyor işte rahatlamıştır giresuna gidince taaa düşmeden kadroda vardı hale bi baltaya sap olamadı aklı havalardaydı adam gibi dursa idi olmuyordu  neyse boş verelim sefayı nice gençlerimiz var mesala oğuzhan azgar iyi bir yetenek ismail iyi bir defan olabilir yeterki şans verilsin ama torpilli adamlara değil yüreğiyle mücadele edenlere torpilliler nasılsa bir gün gidiyolar yönetim bu sözlerimi kulak ardı yapmayın.selamlar kandırmacık olanlara değil yürekten delikanlı çocukalrımıza bakın.birde takımı yetiştirme yurduna çevirmeyin zaten bizim gençlerimiz var onlar şans bekliyor.

mehmet yılmaz

berusa55 nerelerde? bilgisi olan var mı? epeydir yok forumda...

AntZ

**KaR6**